Oficjalna medycyna pogardza w Polsce medycyną alternatywną. A im bardziej pogardza, tym więcej zostawia pola dla naciągaczy. Nikt nie panuje nad paramedycznym biznesem wartym miliardy.

Jolanta Skindziul - fenomen cold-readingu poproszona o odczyt z twarzy Grzegorza Halkiew napisała:

Jakoś trudno mi się "czytało", ale to pewnie raczej wynikało z moich problemów i tego, że ciężko było mi się skupić. Z dużą nieśmiałością opisuję to, co zobaczyłam. Nie wynika to raczej z wątpliwości (choć często tak mam, że po skończeniu myślę sobie, co ty tutaj nawypisywałaś...), a może wynika?

Spectrum Rozwoju – Grzegorz Halkiew (26.06.2012)
Plik audycji z Grzegorzem Halkiew
Grzegorz swym hipnotycznym głosem przykuł uwagę słuchaczy jak i prowadzących.

Poruszaliśmy tematy od hipnozy, NLP, bioenergoterapia, szamanizm, regresja itp. Zapraszamy do wysłuchania audycji i komentowania jej. Na warsztaty Surowo Rozwojowe jakie organizuje Spectrum Rozwoju przy współpracy z Radiem Na Fali zapiszesz się i poczytasz więcej na stronie: www.spectrumrozwoju.com/warsztaty/ Zapraszamy i dziękujemy

KONGRES NOWEJ ERY

Głos Pruszkowa

Realne zagrożenia naszej cywilizacji, których ilość i jakość wzrasta lawinowo, inspiruje ludzi w wielu krajach, aby szukać dróg ratunku. Wiele jest na to sposobów: polityczne naukowe i duchowe. O tych ostatnich mówiono na forum dyskusyjnym, które pod tą nazwą odbyło się w Warszawie.
 20 listopada br. Fundacja Czas Nowej Ery zaprosiła trapeutów i niezależnych publicystów, którzy przekazali ok. 250 zainteresowanym wyniki swoich badań i doświadczeń.

GRZEGORZ HALKIEW, hipnotyzer-terapeuta, starszy mającego siedzibę w Owczarni pod Pruszkowem Cechu Hipnotyzerów i Naturopatów, opowiedział o swoim wieloletnim doświadczeniu z hipnozą, która jest odwieczną sztuką pomagania człowiekowi uświadomienia sobie ukrytych prawd nim samym.. 

NATURALNA ŁASKA Dialogi o nauce i duchowości

Matthew Fox & Rupert Sheldrake

Brytyjski biolog, Rupert Sheldrake i amerykański duchowny, Matthew Fox mają wspólne zainteresowanie w sięganiu poza istniejące ograniczenia, zinstytucjonalizowaną naukę i mechanistyczną religię. Obaj wyrażają przekonanie, że u zarania nowego tysiąclecia potrzebna jest nowa wizja łącząca naukę i duchowość.

Gdy zwróciłam się do Grzegorza Halkiew z prośbą o rozmowę nt. hipnozy, by ją zamieścić na blogu „ Kosmiczne kroniki”- Szef Instytutu NeuroTransgresji, żachnął się : – Ale jakie ja mam związki z kosmosem?- Wywiadu jednak nie odmówił. I oto co z naszej rozmowy wynikło.

Mój kolega wciąż powtarzał mi, że ostatnio zbyt dużo czasu poświęcam studiowaniu „nauk dziwnych”, a to nie przekłada się na kartezjański paradygmat widzenia świata. Cóż, zacząłem się poważnie zastanawiać, czy aby czasem nie ma racji? Przecież jako fizyk, ocenia sytuację chłodno, szkiełkiem i matematycznym wzorem, więc może psychologia i daleko pojęta ezoteryka faktycznie się mylą? Ale nie dałem za wygraną i postanowiłem osobiście zweryfikować wielką teorię, przynajmniej w kilku dziedzinach, na trzydniowym kursie hipnozy magnetycznej w Warszawie u Pana Grzegorza Halkiewa. Uczestnicy kursu przyjechali z różnych części świata i swoim przygotowaniem merytorycznym, jak również zaangażowaniem w poszukiwanie prawdy, potwierdzali mój słuszny wybór przedmiotu i celu poznania. czytaj więcej

O tym, że energia seksualna jest naszym kołem napędowym, Wojciechowi Jóźwiakowi opowiada trener psychoenergoterapii Grzegorz Halkiew.

* Prowadzisz warsztaty tantry. Czy pary uprawiają tam seks?

No nie! Ale czasami jest o nim mowa.