pixel Cech NiH Theoklitos Tsallos
neurolingwistyka Grzegorz Halkiew

Neurolingwistyka.com

Grzegorz Halkiew- Hipnoza, NLP Coaching, Terapie naturalne (niepubliczna placówka oświatowa MEN)

Szkolnictwo wg MEN

WHO zaleca akredytowanie szkół uczących medycyny naturalnej i licencjonowanie terapeutów za pomocą odpowiednich instytucji.  Absolwenci Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata po zdaniu egzaminu końcowego otrzymają zaświadczenie zgodne z wzorem Ministra Edukacji Narodowej (MEN) oraz rozporządzeniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS). Czytaj więcej:)

Kursy doskonalące

Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata ma statut niepublicznej placówki oświatowej, a kadra posiada przygotowanie od strony zawodowej i pedagogicznej - gwarancja, że człowiek który Ciebie uczy ma najlepsze intencje i mnówstwo wyjątkowych umiejętności. Chcemy, abyś kształcąc się na kursach Akademii zdobył wszechstronną wiedzę na temat terapii naturalnych, coachingu, czy hipnozy. Dołącz do grona zadowolonych kursantów - przetestowało nas już wiele osób. Zobacz listę najbliższych szkoleń!

Rozwój duchowy

Gdy koncentrujesz się na tym, co Ciebie naprawdę ekscytuje, odnajdujesz w sobie moc, która dodaje skrzydeł. Będziesz zaskoczony, że jedyną drogą do pozbycia się mentalnych przeszkód jest włączenie myślenia i prawdziwe poznanie siebie - to gwarancja zrozumienia, czego naprawdę chcesz i uwolnienia się od biegania za innym.... czytaj o rozwoju!

ADZ- Naturopata

Grzegorz Halkiew

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Halkiew- umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem zajmować się zawodowo w 1996 roku. Dziś jestem wykładowcą i instruktorem hipnozy i hipnoterapii, nlp i coachingu, systemowej terapii rodzin, akupunktury, biomasażu i bioenergoterapii. Pełnię też społecznie funkcję Starszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Kadra nauczycielska ADZ-Naturopata

Jesteś osobą bezrobotną?
- sfinansuj swoje kursy poprzez Powiatowy Urząd Pracy

Więcej
Logo Unia EuropejskaKapitał ludzki

Najbliższe szkolenia

logo Krajowy Fundusz Szkoleniowy        logo Rzetelna Firma          logo Biuro Edukacji w Warszawie

Szkolnictwo zawodowe (Naturoterapia)

(wszystkie kursy dostępne również dla wolnych słuchaczy)

Kierunki nauczania:

  • Hipnoza i hipnoterapia
  • NLP Coach oraz Family Coach czyli terapia systemowa rodzin (Konstelacje Rodzinne)
  • Bioenergoterapia i Naturopatia (Związek Rzemiosła Polskiego)
  • Biomasaż, klawipunktura oraz akupunktura
  • Terapia manualna
  • Radiestezja (Związek Rzemiosła Polskiego)

 

Załóż swoje Konto Terapeuty, będziesz miał pierwszeństwo w rezerwacji szkoleń, oraz dostęp do informacji
MENCIESIO

Grzegorz Halkiew - nauczyciel

Theoklitos Tsallos

Theoklitos Tsallos urodził się w 1948 roku, w zachodniej Grecji. Przez 30 lat do roku 2003 pracował w Banku American Express w Atenach. Od roku 2000 zajmuje się terapiami holistycznymi medycyny alternatywnej. W latach 2000-2006 szkolił się w psychoterapii somatycznej metodą biosyntezy Davida Boadella (www.biosynthesis.org). W 2002 roku, czytając sprawozdanie na temat terapii alternatywnych dostępnych w Atenach, dowiedział się o Technice Bowena (www.bowtech.com).

W tym samym roku rozpoczął naukę tej metody u doskonałego instruktora Andreasa Zopposa. Po roku pomyślnie zdał egzamin i uzyskałem dyplom Australijskiej Akademii Techniki Bowena.

Dwa lata później wyjechał do Australii aby doskonalić swoją wiedzę i odbyć szkolenie na poziomie zaawansowanym prowadzone przez Oswalda Rentcha- ucznia i następcę Toma Bowena. Tam też uczestniczył w międzynarodowej konferencji poświęconej Technice Bowena.

Następnie uczestniczył w kursach dla zaawansowanych organizowanych w Atenach przez małżeństwo Rentch i Andreasa Zopposa.

Od roku 2003 po dzień dzisiejszy stosuje z powodzeniem tę technikę w pracy terapeutycznej.

W latach 2004-2005 studiował traumatoterapię metodą EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), czyli odczulanie i przeprogramowanie na podstawie ruchów gałek ocznych (www.emdr.com).

Od roku 2005 kształci się w pochodzącej z Francji metodzie terapeutycznej SPP - Somato-Psycho-Pedagogika (www.somato-psychopedagogie.com), w roku 2008 uzyskał dyplom ukończenia szkolenia, a następnie podjął studia na portugalskim Uniwersytecie Fernando Pesoa, które ukończył w czerwcu 2010 roku.

Wybrał specjalizację terapii przeciwbólowej i antystresowej. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuje równolegle Bowtech i SPP jako uzupełniające się i najbardziej skuteczne metody oddziaływania na organizm pacjenta.

Z ciekawostek: nawiązał współpracę z Ateńskim Stowarzyszeniem Chorych na Autyzm i Syndrom Aspergera, gdzie prezentował Technikę Bowena i od pewnego czasu wykonuje regularne zabiegi.

W maju 2010 pomyślnie zdał egzamin i zostałem przyjęty przez Australijską Akademię Techniki Bowena w poczet instruktorów, co uprawnia go do nauczania tej techniki.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ważne!
1. Warsztaty choć mają charakter terapeutyczny i często prowadzą do uzdrowienia, to są jednak inną formą niż leczenie, które jest odmienną dyscypliną. Jeżeli jesteś w trakcie psychoterapii lub leczenia psychiatrycznego, lub jesteś osobą wymagającą takiego leczenia, przed zapisaniem się na szkolenia skonsultuj się ze swoim lekarzem.

2. Informacje o szkoleniach, warsztatach i kursach są czymś innym niż oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Facebook
Analytics