pixel Cech NiH Tęczowa Kupała 2014
neurolingwistyka Grzegorz Halkiew

Neurolingwistyka.com

Grzegorz Halkiew- Hipnoza, NLP Coaching, Terapie naturalne (niepubliczna placówka oświatowa MEN)

Szkolnictwo wg MEN

WHO zaleca akredytowanie szkół uczących medycyny naturalnej i licencjonowanie terapeutów za pomocą odpowiednich instytucji.  Absolwenci Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata po zdaniu egzaminu końcowego otrzymają zaświadczenie zgodne z wzorem Ministra Edukacji Narodowej (MEN) oraz rozporządzeniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS). Czytaj więcej:)

Kursy doskonalące

Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata ma statut niepublicznej placówki oświatowej, a kadra posiada przygotowanie od strony zawodowej i pedagogicznej - gwarancja, że człowiek który Ciebie uczy ma najlepsze intencje i mnówstwo wyjątkowych umiejętności. Chcemy, abyś kształcąc się na kursach Akademii zdobył wszechstronną wiedzę na temat terapii naturalnych, coachingu, czy hipnozy. Dołącz do grona zadowolonych kursantów - przetestowało nas już wiele osób. Zobacz listę najbliższych szkoleń!

Rozwój duchowy

Gdy koncentrujesz się na tym, co Ciebie naprawdę ekscytuje, odnajdujesz w sobie moc, która dodaje skrzydeł. Będziesz zaskoczony, że jedyną drogą do pozbycia się mentalnych przeszkód jest włączenie myślenia i prawdziwe poznanie siebie - to gwarancja zrozumienia, czego naprawdę chcesz i uwolnienia się od biegania za innym.... czytaj o rozwoju!

ADZ- Naturopata

Grzegorz Halkiew

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Halkiew- umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem zajmować się zawodowo w 1996 roku. Dziś jestem wykładowcą i instruktorem hipnozy i hipnoterapii, nlp i coachingu, systemowej terapii rodzin, akupunktury, biomasażu i bioenergoterapii. Pełnię też społecznie funkcję Starszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Kadra nauczycielska ADZ-Naturopata

Jesteś osobą bezrobotną?
- sfinansuj swoje kursy poprzez Powiatowy Urząd Pracy

Więcej
Logo Unia EuropejskaKapitał ludzki

Najbliższe szkolenia

logo Krajowy Fundusz Szkoleniowy        logo Rzetelna Firma          logo Biuro Edukacji w Warszawie

Szkolnictwo zawodowe (Naturoterapia)

(wszystkie kursy dostępne również dla wolnych słuchaczy)

Kierunki nauczania:

  • Hipnoza i hipnoterapia
  • NLP Coach oraz Family Coach czyli terapia systemowa rodzin (Konstelacje Rodzinne)
  • Bioenergoterapia i Naturopatia (Związek Rzemiosła Polskiego)
  • Biomasaż, klawipunktura oraz akupunktura
  • Terapia manualna
  • Radiestezja (Związek Rzemiosła Polskiego)

 

Załóż swoje Konto Terapeuty, będziesz miał pierwszeństwo w rezerwacji szkoleń, oraz dostęp do informacji
MENCIESIO

Grzegorz Halkiew - nauczyciel

Tęczowa Kupała 2014

chorzow

 

Zapraszamy na doroczny sobótkowy Zjazd członków oraz sympatyków Cechu

„Tęczowa terapia, ...oraz coaching szamański”

20-22 czerwca 2014r.

Ruszajny/ Warmia (dojazd) Zjazd  jest  zjazdem przyjaciół, fascynatów duchowych oraz terapeutów, trenerów personalnych, oraz tych którzy chcieliby odpocząć na łonie natury. Podczas Zjazdu odbędzie się sympozjum na temat "Tęczowej terapii" które zakończone zostanie wydaniem zaświadczenia MEN potwierdzającego zdobycie wiedzy i umiejętności zawodowego stosowania metod szamańskich w terapii.

Zagadnienia programowe:

RUSZAJNY (WARMIA) 20 - 22.06.2014 20.06. (piątek)

17.oo– 18.oo - Rozpoczęcie i powitanie w Ośrodku Naturoterapii „Istnienie”

8.oo– 19.oo – Redukcja stresu metodą MBSR – Sylwia Tymicka

1900 - kolacja

20.oo – 21.3o – Metody oczyszczania – Małgorzata Misztal

2100 - Rytuał szałasu potów - Grzegorz Halkiew

21.06.2014 (sobota)

8.00 – Magiczne kroki – Ewa Mielnik

8.00 - 9.00 - Rytuał wejścia w miejsce świętej obfitości - Katarzyna Kędzierska 10.oo – śniadanie

11.oo – 12.oo - Koncert mis i gongów – Ewa i Sylwia

12.oo – 13.oo - Twórcze kształtowanie swojej wewnętrznej świętej przestrzeni - Jolanta Łysakowska i Tomasz Gluźniewicz - Fabryka Kreatywności

14.oo – obiad

15.oo – 16.oo – relaks na trawie

16.oo – 18.oo - Rytuał wody i przejścia ze starego w nowe - Anna Dąbrowska

18.oo – 19.oo - wspólne gotowanie

19.oo – kolacja

20.oo – Rytuał ognia - chodzenie po ogniu - Katarzyna Kędzierska

22.06.2014 (niedziela)

9.oo – śniadanie

10.oo - Słowianie po co są na Ziemi – Anna Dąbrowska

11.oo – 113o Słowiańskie buczanki – Anna Dąbrowska

11.3o – Spotkanie ze sobą – Ewa Mielnik

12.3o – 14.oo Czas dla siebie

14.oo – obiad

15.oo – 16.oo zakończenie

Rytuały główne

  •  „Rytuał wody” - oczyszczanie wodą
  •  „Rytuał ognia” - oczyszczanie ogniem i chodzenie po ognistej ścieżce

 

 Informacje dodatkowe

Ceny:

1)  270 zł plus koszty pobytu- Cena kursu dla osób chcących uzyskać zaświadczenie MEN o uzyskaniu kwalifikacji do stosowania technik szamańskich w terapiach

2)  200 zł - orientacyjne koszty pobytu (wyżywienie, noclegi, materiały szkoleniowe, ozdoby)

3)   informacje uzupełniające o dofinansowaniu Cechu

  • dla członków Cechu z opłaconymi składkami 200 zł zniżki
  • dla gości specjalnych- koszty pokrywa Cech

  Noc Świętojańska, obchodzona z 23 na 24 czerwca, zwana wcześniej Nocą Kupały, to święto nie tylko sięgające głęboko w obyczaje słowiańskie, ale zawierające też pierwiastki celtyckie, germańskie i indoeuropejskie. Obchodzone w okresie letniego przesilenia, jest świętem jedności, połączenia ognia i wody, słońca i księżyca, mężczyzny i kobiety, urodzaju i płodności, miłości i radości, pełnym magii i wróżb.

Etnolodzy pochodzenie nazwy Nocy Kupały najczęściej wywodzą z indoeuropejskiego słowa "kup" lub "kump". "Kup" - "żarzyć, jarzyć się, kojarzy się z ogniem i jego bóstwami. "Kump" oznaczało zbiorowość, grupę, szczep lub plemię, wspólnotę, gromadę, a nazwa święta najprawdopodobniej określałaby wspólnotę w poddaniu się obrzędom.

Według innej teorii przypisuje się ją imieniu bogów miłości, rzymskiemu Kupidynowi i słowiańskiemu bóstwu Kupale. Wśród znawców kultury słowiańskiej nie ma zgodności co do płci bóstwa. Jedni dowodzą jego męskości, uznając go za boga solarnego, podobnego bogowi słońca i ognia, Belowi i stawiając w szeregu ze Swarożycem i Dadźbogiem. Odpowiednikiem Bela w wierzeniach słowiańskich był Swaróg, Kupała mógłby więc być jego alter ego. Dwaj synowie Swaroga mogli reprezentować przeciwstawne żywioły, Swarożyc odpowiadał za ogień, Dadźbog choć według najczęstszych teorii był bóstwem ognia, według innych zawiadywał wodą. O ile uznać Swarożyca za odpowiednik Potrimpa - nie byłby bóstwem ognia, tylko wody - źródeł i innych cieków. O ile z kolei Dadźboga uznać za odpowiednik celtyckiego Dadga - to Dadźbog byłby bóstwem wodnych źródeł, chmur i mgieł. Kupała mógłby więc być trzecim synem Swaroga, lub (zakładając troistość bóstwa) samym Swarogiem.

Inni twierdzą, że Kupała była boginią miłości, płodności i urodzaju oraz patronką "mądrych niewiast", niewykluczone, że utożsamianą z Ładą, zachodniosłowiańską boginią płodności i wegetacji. Noc Kupały jest jednym z najradośniejszych słowiańskich świąt, a ludzie niechętnie rezygnują z radości.

Zwyczaj kultywowany był mimo chrystianizacji Europy. Kościół po zaciekłej, lecz bezskutecznej walce adaptował święto, początkowo próbując powiązać je z Zielonymi Świątkami, później nadając mu nowego patrona, nazwę i nowe znaczenie rytuałom.

Kupałę w X wieku zastąpiono świętym chrześcijańskim, obierając za patrona św. Jana Chrzciciela. Dniem św.Jana wybrano 24 czerwca, jako zbieżny z obchodami Kupalnej Nocy i przypuszczalny dzień jego śmierci. Rytuał chrztu poprzez kąpiel w wodzie Jordanu, któremu poddał się Jezus i osoba Jana nawołującego niewiernych do opamiętania i nawrócenia przystawały do dyrektyw Kościoła nakazujących zaprzestanie pogańskich praktyk. Na Białorusi Jan Chrzciciel zwie się Janem Kupałą, a w pewnym okresie na Rusi i Litwie obrzęd Kupały (Kupalnica) obchodzony był dwukrotnie, 25 maja i 25 czerwca.

 

Co zrobić, aby zapisać się na warsztaty!?

Proszę wypełnij poniższy formularz wpisując swoje Imię i Nazwisko, adres mailowy, nr telefonu oraz podając datę warsztatu.

 Wpłata zaliczki: 200zł

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów NORDEA BANK POLSKA SA  21 1440 1387 0000 0000 1312 5031 tytuł: Sobótkowy kurs szamański

Zapraszamy

 

 

{youtube}gg7h0eh5xmA{/youtube}

 

{youtube}Yd5msW2RWys{/youtube}

 

{youtube}4C2UsaoEbUU{/youtube}

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ważne!
1. Warsztaty choć mają charakter terapeutyczny i często prowadzą do uzdrowienia, to są jednak inną formą niż leczenie, które jest odmienną dyscypliną. Jeżeli jesteś w trakcie psychoterapii lub leczenia psychiatrycznego, lub jesteś osobą wymagającą takiego leczenia, przed zapisaniem się na szkolenia skonsultuj się ze swoim lekarzem.

2. Informacje o szkoleniach, warsztatach i kursach są czymś innym niż oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Facebook
Analytics