• Tytuł przelewu: Akupunktura online
  • Konto do przelewu: PIN
  • Data szkolenia (początek): 09-01-23
  • Kwota do zapłacenia: 2870

Rozwój medycyny i wynalezienie wielu skutecznych innych metod zastępowało wielokrotnie zabiegi akupunktury. Jednak w wielu przypadkach akupunktura okazuje się nie tylko tańsza, ale również bardziej skuteczna od stosowania klasycznych terapii. 

Przy pomocy akupunktury można leczyć nie tylko poszczególne jednostki chorobowe, lecz również szereg objawów towarzyszących tym jednostkom jak: nudności i wymioty, zawroty głowy, czkawka, bezsenność i inne. 

Niniejszy kurs przeznaczony jest dla osób będących wcześniej uczestnikami zajęć praktycznych z Akupunktury, lub mających takie zajęcia już za sobą. Jego celem jest usystematyzowanie wiedzy i przygotowanie uczestników do egzaminu sprawdzającego.

Kursy są dostępne dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę z zakresy Akupunktury.

Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu wewnętrznego, uczestnicy otrzymają rzemieślnicze zaświadczenie dla potrzeb rynku pracy. Jest też możliwość zdawania egzaminu państwowego w zawodzie Naturopata, specjalność Akupunktura, co daje uprawnienia unijne. 

Cena 2870zł

Ilość godzin potrzebna do opanowania materiału: 80 godz.

Jak wykupić kurs?

Proszę wypełnij poniżej zamieszczony formularz wpisując Imię i Nazwisko, nr tel. komórkowego, adres mailowy - otrzymasz informacje zwrotne.  W uwagach wpisz, który z pakietów Ciebie interesuje. Jeśli jesteś już zdecydowany i chcesz wykupić swój wybrany kurs, póki są wolne miejsca, skorzystaj z tego linku znajdziesz Tu od razu wszystkie nasze dostępne metody płatności.

Zgłoszenie