Regresja jest mentalną podróżą w czasie do wcześniejszego okresu życia obecnego, lub poprzednich wcieleń. Możesz bowiem dla sprawdzenia swoich doznań i doświadczeń przyjąć choć na krótki czas teorię, ze odradzamy się- jak drzewa, rośliny, z ziarna, które wcześniej wydaliśmy na świat. Zanim jednak to doświadczenie w pełni będziesz mógł przeżyć powinieneś poznać NeuroTransgresję i odczuć stany z tym związane. W tym celu poznasz kilka ważnych technik relaksacyjnych i wizualizacyjnych. Dzięki nim odczujesz jak to jest mieć poszerzoną świadomość. Jak to jest być wolnym od ograniczeń spowodowanych twoim stereotypowym myśleniem i działaniem, które nauczyło ciebie życie.

Być wolnym to możliwość odkrywania wielu rzeczy, w których zapomnieniu ciebie wytrenowano. W stanach NeuroTransgresji poczujesz się komfortowo. A im głębiej odczujesz ten stan, tym szybciej może zacząć się tobie wydawać, że jesteś bezcielesnym umysłem, który szybuje w przestrzeni i jest wolny od ograniczeń ciała. A w dodatku wędruje w czasie. Już domyślasz się, jak wspaniale można się wówczas czuć, prawda?

Możesz na przykład przenieść się do czasu, kiedy byłeś małym dzieckiem i czułeś się szczęśliwy z powodu czegoś, co wydarzyło się dawno temu, o czym zapomniałeś dawno temu.

Dla dzieci wszystko jest nowe i dlatego wszystko je ekscytuje. I ty też możesz mając podwyższoną świadomość przypomnieć sobie ten stan ze swojego dzieciństwa. Wtedy ujrzysz świat świeżym spojrzeniem tak, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Zarówno patrząc na piękną osobę, jak i na zwykły przedmiot.

Możesz mieć przekonanie, że nie ma nic nowego pod słońcem, ale w tym podwyższonym stanie uświadomisz sobie, jak bardzo się mylisz. W rzeczywistości nie ma nic starego pod słońcem. Tylko oczy się starzeją przyzwyczajają się do otoczenia i wtedy wydaje się tobie, że nie widzisz tego, co jednak jest nowe.

Wpadasz wówczas w nawyk niedostrzegania rzeczy, spraw, przyjaciół, rodziny….

Na pewno już zdajesz sobie sprawę, jak niekorzystny wpływ na ciebie ma takie ograniczone postrzeganie świata. Teraz zdajesz już sobie z tego sprawy, że twoje życie jest określone przez twoją nieświadomość, a nieświadomość wcale nie musi być taka doktrynalna. Bowiem wszystkie doświadczenia, które dziś stają się twoim udziałem wywierają wpływ zarówno na twój świadomy jak i nieświadomy umysł. Wszystko możesz zmienić.

A teraz wyobraź sobie jeszcze raz jak w stanie NeuroTransgresji powracasz do dzieciństwa. Patrzysz na wszystko tak, jakby to było pierwszy raz. Pomyśl, jak bardzo to odnawia twoje spojrzenie. Twoje oczy stają się czyste. Takie czyste oczy mogą widzieć. Takie czyste oczy kierują się do wnętrza.

To właśnie NeuroTransgresja i regresja wiekowa nauczą ciebie w pełni z powrotem cieszyć się życiem.

A im więcej pogody masz w życiu, tym lepiej dla ciebie. Pomimo, że czasami musi spaść deszcz; pomimo, że niektóre dni bywają ciemne i ponure. …

Ta korzystna zmiana, jaka w tobie nastąpi, będzie oddziaływała nie tylko na ciebie, ale i na innych- na twoją rodzinę, przyjaciół i wszystkich ludzi, w których otoczeniu będziesz przebywał.

Dobrze zdawać sobie sprawę z tego, że NeuroTransgresja jest to stan, w którym łatwiej przebiega proces uczenia i najłatwiej pojawia się gotowość do zmiany. Bo przecież każdy jest ważny. Każdy może się doskonalić i każdy posiada niepowtarzalną możliwość rozwoju.

Techniki wizualizacyjne potrzebne są tobie, aby wyobrażać sobie to, o czym zawsze marzyłeś i im częściej będziesz to powtarzać, tym wyraźniejsze będą obrazy i co więcej, zaczną się urzeczywistniać.

Kiedy już opanujesz techniki relaksacyjne, wizualizację, oraz doświadczysz NeuroTransgresji, będziesz w pełni przygotowany do regresji wiekowej, która niewątpliwie stanie się dla ciebie bogatym przeżyciem.

Kolejnym etapem twojej podróży w czasie będzie regresja w poprzednie wcielenia. Cofniesz się do takiego zasobu swojej nieświadomości, w którym wiodłeś bardzo szczęśliwe życie. Będziesz wiedział, co sprawia, że jesteś szczęśliwy. Poznasz siebie od razu. Poznasz niezależnie od tego, kim byłeś.

Dzięki specjalnym procedurom możesz spotkać osobę szczególnie ci bliską. Możesz cofnąć się w czasie do życia, w którym znałeś tę osobę i odnowisz dawny kontakt z nią. Odnajdziesz ten szczególny związek, jaki ciebie z nią łączył.

Będziesz również mógł cofnąć się w przeszłość do wcielenia, w którym nastąpiły szczególne wydarzenia bezpośrednio związane z twoim obecnym życiem. Dowiesz się, dlaczego właśnie tamte przeżycia mają wpływ na twoje obecne życie.

Poznasz drogę do specjalnego miejsca, w którym będziesz już sam przekraczał próg do przeszłości.

Będąc w podwyższonym stanie świadomości, gdy nastąpi jakaś wyjątkowa sytuacja, twój umysł zagwarantuje tobie pełne bezpieczeństwo tworząc mocną barierę odgradzającą ciebie od gwałtownych przeżyć. Będziesz zawsze czuł się bezpiecznie zdając sobie sprawę z tego, że jesteś ciałem tu i teraz. To tak, jak przed ekranem w kinie. Będziesz mógł uczestniczyć w projekcji, jak i w każdej chwili od niej się odciąć odwracając wzrok. Ponadto każde nagłe przeniesienie się do teraźniejszości odbierzesz równie naturalnie, jak na przykład odejście od telewizora. Przeniesiesz się od razu do teraźniejszości.

Stosując regresję w stanie NeuroTransgresji we własnym wykonaniu doświadczysz bardzo bogatych wrażeń, obfitujących w szczegóły przeżyć. Znajdziesz odpowiedzi na pytania i poznasz dawne problemy, dręczące ciebie skutkami w obecnym życiu. Przyjemnym doświadczeniem będzie uzyskanie większej wiedzy o sobie samym. Dodatkową korzyścią jest to, że do tego specjalnego miejsca w umyśle umożliwiającego regresję będziesz mógł udać się zawsze, kiedy będziesz tego chcieć. Również po to, aby się odprężyć, wytyczyć cele, medytować i doskonalić.

Grzegorz Halkiew