pixel Cech NiH Certyfikowany kurs NIA

było: Certyfikacyjny Kurs Inicjacji Metody NIA

Naturoterapia

Metoda NIA (Neutral Infection Absorption ) opracowana przez armeńskiego fizyka dr Georga Ashkara jest propozycją naturalnego sposobu na uniknięcie śmierci z powodu raka, AIDS oraz np. na pozbycie się artretyzmu, astmy czy reumatoidalnego zapalenia stawów.

Termin: 1-2 czerwca 2010

Miejsce: Warszawa/Podkowa Leśna, ul. Sępów 14

Patronat: Polski Cech Bioenergoterapeutów oraz NeuroBioTerapeuticum- Grzegorz Halkiew

Prowadzący: Dr George Ashkar i Alex Polanski

Cena 195 zł

Cena szkolenia obejmuje koszty administracyjne, pomocy dydaktycznych (książka dr Ashkara „Pokonać raka raz na zawsze”, DVD merytoryczno-instruktarzowe), materiały aplikacyjne do inicjacji, koszty przyjazdu organizatorów i instruktorów prowadzących kurs, wyżywienie oraz koszty sal szkoleniowych i możliwość noclegu.

Lista zamknięta- brak wolnych miejsc (zapisy na liste rezerwową)

Planowane są następne warsztaty metody NIA dr Ashkara w Warszawie/Podkowie, prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, prześlemy zaproszenie i informacje dotyczące terminów.  Kontakt: Katarzyna Kędzierska 511 366 848  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan warsztatów

1.06.2010:

15.30-16.00 przyjazd uczestników

16.00-17.00 wykład dr Ashkara na temat metody NIA

18.00-19.00 obiado-kolacja

19.30-21.00 zajęcia praktyczne/warsztaty

2.06.2010:

08.00-09.00 śniadanie

09.15-11.00 zajęcia praktyczne/warsztaty

11.00-12.00 prezentacja filmu

12.00-13.00 lunch

13.30-14.00 wręczenie certyfikatów i zakończenie.

Szkolenie jest skierowane w pierwszym rzędzie do osób potrzebujących pomocy, następnie do naturoterapeutów.

 

Każdy uczestnik szkolenia chcący uzyskać certyfikat musi zastosować metodę NIA na sobie.

Personel medyczny i paramedyczny otrzyma certyfikat z upoważnieniem do aplikacji metody wszystkim, którzy wyrażą na to zgodę.

Pozostali otrzymają certyfikaty ukończenia kursu z upoważnieniem do promocji metody i edukacji zainteresowanych.

Zgłoszenie uczestnictwa

Zgłoszenie uczestnictwa można wysłać poprzez poniższy formularz kontaktów- a w odpowiedzi otrzymasz nr. konta bankowego. Wpłata pełnej kwoty 195 zł jest potwierdzeniem wpisania na listę uczestnictwa. Zanim wpłacisz, proszę przemyśl swoją decyzję- wpłaty są bezzwrotne.

Uwaga! Ograniczona ilość miejsc dla osób, które zostały zakwalifikowane.

 

 

Relacja z szkolenia

W salach Neuro Bio Terapeuticum odbył się kurs Metody NIA (Neutral Infection Absorption ) opracowanej przed dr Georga Ashkara. Nad kursem swój patronat roztoczył Polski Cech Bioenergoterapeutów w Warszawie. Metoda popularyzowana jest jako panaceum na groźne choroby naszego wieku, między innymi jako skuteczny środek zwalczający raka. Prawdopodobnie właśnie dlatego pojawiło się na kursie wielu terapeutów chcących poznać zarówno metodę, jej i jej autora.

Wszyscy poddali się profilaktycznie terapii- aby mieć własne, osobiste doświadczenie o jej skuteczności. Metodą tą pozbyć się można oprócz raka również Alzheimera, alergii, astmy jak i wielu innych chorób. Nie można przejść obojętnie wobec metody, która może uratować tysiące żyć.

Dr George E. Ashkar jest fizykiem. Ten prawie osiemdziesięcioletni, spokojnie uśmiechnięty pan siedział przed nami wyprostowany, emanujący życzliwą godnością i dystyngowaną naturalnością. Proces odkrycia metody uzdrawiania z raka w jego ustach zdaje się być bardzo prosty. Słuchaliśmy z głębokim zainteresowaniem tej spokojnej opowieści o pierwszych próbach, zdobywaniu doświadczenia o wdrażaniu metody. Po zajęciach terapeuci oraz osoby osobiste zainteresowane uzdrowieniem siebie poświęcili wiele godzin na wspólne rozmowy, dzielenie się doświadczeniami, opowieści.

Dziękuję dr Ashkarowi za prowadzenie, dziękuję Polskiemu Cechowi Bioenergoterapeutów w Warszawie za patronat. Zapraszam też do Neuro Bio Terapeuticum na kolejne szkolenia, kursy, warsztaty.

Pozdrawiam
Grzegorz Halkiew

Podsumowanie

Testowałem metodę przez 8 miesięcy. Po tym doświadczeniu nie mogę powiedzieć, że jest panaceum na wszystkie poważne choroby XXI wieku.

W moim przypadku, w okresie testowania „cieciorki”, minął chroniczny nieżyt gardła. Nie zniknęło zaś nadciśnienie tętnicze.

W międzyczasie spotkałem wiele osób, które też „nosiły” ciecierzycę- każda wspominała o jakiejś poprawie. Spotkałem też osoby chore na raka i żadna z tych osób- według mojej wiedzy na dziś- nie zmarła.

Zajrzyj na stronę kalendarium, gdzie wraz z innymi dzielę się swoimi spostrzeżeniami: Kalendarium Cieciorkowania


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics