pixel Cech NiH Indie 2011 | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN)

Indie 2011

Indie 2011

Witam,

będąc ciągle pod wrażeniem Indii, planujemy kolejną wyprawę- wyprawę łączącą w sobie elementy turystyczne jak i rozwoju osobistego.

INDIE: RADŻASTAN i GOA

 

Termin: 20.03 – 08.04.2011
Czas: 20 Dni
Cena: 6500 PLN
Kod: 2/07/2010/TW
Autor: organizator i przewodnik – Jacek Paszkowski

Uwaga!
Uczestnik powinien zapoznać się z ideą wyprawy. Być osobą raczej tolerancyjną i otwartą na innych uczestników w grupie,  oraz na ludzi w drodze- Indie to kraj raczej przeludniony, a my będziemy poruszać się lokalnym transportem. Należy też zdawać sobie sprawę, że każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Pilot pomoże oczywiście w każdej sytuacji, ale priorytetem jest grupa. W przypadku jeżeli uczestnik nie dostosuje się do grupy, może zostać decyzją grupy usunięty.

1 Warszawa, przelot do Delhi.
Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie ok. 2 godz. przed planowanym odlotem. Odprawa lotnicza.
Przelot do Delhi.

2 Delhi
Przylot do Delhi, odprawa paszportowo-wizowa, przejazd taksówkami do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek. Zwiedzanie miasta m.in.: Paharganj, Brama Indii, Pałac Prezydencki. Nocleg.

3 Delhi, przejazd do Jaisalmer
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: meczet Jama Masjid, mauzoleum poświęcone Gandiemu, Connaught Place. W godzinach popołudniowych wykwaterowanie z hotelu, przejazd taxi na dworzec kolejowy, przejazd pociągiem sypialnym do Jaisalmer.

4 Jaisalmer – pustynia Thar
Przyjazd do Jaisalmer, zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek, przerwa na posiłek, przejazd jeepami na pustynie Thar. Zakwaterowanie w namiotach na pustyni. Wycieczka po pustyni, sesja fotograficzna zachodzącego słońca na pustyni, wieczorna zabawa przy dźwiękach regionalnej muzyki. Nocleg.
(możliwość fakultatywnie wynajęcia wielbłąda na krótki przejazd – cena do ustalenia na miejscu).

5 Jaisalmer
Po śniadaniu wyjazd z pustyni Thar , przejazd do Jaisalmer, wypoczynek w hotelu, zwiedzanie miasta zwiedzanie Jaisalmer Fort: stara zabudowa miasta wraz z pięknie zachowanymi bramami miejskimi
(First Fort, Ganesh, Hawa, Surya), świątynia Laxminath, świątynia Jain, powrót do hotelu. Nocleg.

6 Jaisalmer, przejazd do Jodhpur
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta i okolic: pałac i muzeum Rajmahal, jezioro Gandi Sagar, budowla Tilon ki Pol, punkt widokowy, powrót do hotelu. W godzinach wieczornych wykwaterowanie z hotelu, przejazd na dworzec kolejowy, przejazd pociągiem sypialnym do Jodhpuru.

7 Jodhpur
Poranny przyjazd do Jodhpuru, dojazd i zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek. Po śniadaniu zwiedzanie miasta: przejazd rykszami do Fortu Meherangarh, zwiedzanie doskonale zachowanej fortyfikacji, bram, komnat, dziedzińców, świątyni Nagnechia, światynia Murlimanohar i świątyni Chamunda Dev, Nocleg.

8 Jodhpur
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: budynek Jaswant Thanda, bazar i wieża zegarowa, pałac Umaid Bhawan, powrót do hotelu, czas wolny. Nocleg.

9 Jaipur
Wykwaterowanie z hotelu, przejazd na dworzec kolejowy, przejazd pociągiem do Jaipuru „Różowego Miasta”, zakwaterowanie w hotelu. W południe zwiedzanie obronnego fortu Amber z pięknymi salami pałacowymi, ulicznych bazarów, czas na zakupy, powrót do hotelu. Nocleg.

10 Jajpur, przejazd do Delhi
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie miasta: Pałac Miejski, Pałac Wiatrów o koronkowej fasadzie, obserwatorium astronomiczne, powrót do hotelu, krótki wypoczynek, wykwaterowanie z hotelu, przejazd rykszami na dworzec kolejowy, przejazd pociągiem do Delhi- zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

11 Delhi, przejazd do Jalgaon
W godzinach porannych wykwaterowanie z hotelu, przejazd na dworzec kolejowy, przejazd dzienny koleją indyjską do Jalgaon. Przyjazd do Jalgaon w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

12 Jalgaon – Ajanta – Ellora
Rano wyjazd jeepami do Ajanty, zwiedzanie 27 buddyjskich jaskiń objętych ochroną dziedzictwa kultury światowej UNESCO, następnie przejazd do Ellory i dalsze zwiedzanie jaskiń: 12 jaskiń buddyjskich, 17 jaskiń hinduskich wraz z wspaniałą kamienna świątynią Kailasa, 3 jaskinie dżynickie, powrót do hotelu. Nocleg.

13 Jalgaon, przejazd na Goa
W godzinach porannych wykwaterowanie z hotelu, przejazd na dworzec i przyjazd pociągiem sypialnym na Goa.

14 Kolva Beach
Poranny przyjazd do Margaon i przejazd taxi do Kolva Beach, zakwaterowanie w hotelu, plażowanie, kąpiel, czas wolny. Nocleg.

15/16 Kolva Beach
Całodzienne plażowanie. Nocleg

(Dla zainteresowanych wycieczka fakultatywna do Hampi, zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie świątyń hinduskich pozostałych po wspaniałym królestwie Vijajanagar, czas wolny. Nocleg. Dalsze zwiedzanie Hampi i wycieczka piesza na świętą górę Hanumana, po południu wykwaterowanie z hotelu, powrót do Kolva Beach. Nocleg w hotelu. Koszt 2-dniowej wycieczki 90 USD od osoby, cena zawiera: prywatny transport – jeepy lub taxi, nocleg w hotelu, wstępy do zwiedzanych obiektów, pilot-przewodnik).

17 Kolva Beach – Old Goa
Przed południem wycieczka do Starego Goa, zwiedzanie bazyliki Serca Jezusa, gdzie znajduje się zabalsamowane ciało św. Xawerego, katedra św. Franciszka z Asyżu. Powrót do hotelu, czas wolny. Nocleg.

18 Kolva Beach, przejazd do Mumbai
Plażowanie, po południu wykwaterowanie z hotelu, przejazd taxi na dworzec kolejowy w Margaon, przejazd pociągiem sypialnym do Mumbai.

19 Mumbai
Ranny przyjazd taxi do najpiękniejszej dzielnicy Colaba i zakwaterowanie w hotelu, krótki wypoczynek, zwiedzanie miasta: plaża miejska, świątynia dźinistów, pralnia miejska, dzielnica Colaba: Brama Indii, hotel Taj Mahal, ostatnie zakupy. W godzinach wieczornych wykwaterowanie z hotelu, przejazd taxi na lotnisko, przelot samolotem do Warszawy.

20 Przelot do Warszawy, zakończenie wyprawy.

————— zapraszamy na wspólną wyprawę —————

CO JEST ZAWARTE W CENIE :

Bilet na przelot Warszawa – Delhi wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi
Bilet na przelot Mumbai – Warszawa wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi
Opieka polskiego pilota podczas całego pobytu za granicą
Koszt wizy indyjskiej (184,- PLN) i obsługa wizowania
Opłaty rezerwacyjne
Ubezpieczenie turystyczne: koszty leczenia 30 000,- EUR, koszty ratunkowe 5 000,- EUR, następstwa nieszczęśliwych wypadków 16 000,- PLN, bagaż podróżny 1 800,-PLN
Noclegi w pokojach dwuosobowych z łazienką w hotelach klasy turystycznej
Przejazdy lokalnymi środkami transportu: pociągami, autobusami kursowymi, wynajętymi mikrobusami / jeepami, taksówkami.

KOSZTY DODATKOWE, NIE UWZGLĘDNIONE W CENIE WYPRAWY:

Wyżywienie: około 7-10,- USD dziennie, wstępy do zwiedzanych obiektów – około 30 USD,
wycieczki fakultatywne.

Warunki płatności:

Rezerwacja miejsca- 500zł,
- do końca grudnia 4000zł,
- do 20 lutego resztę wpłaty w kwocie 2000zł.

(do 10 lutego należy dostarczyć: Paszport, 2-identyczne kolorowe zdjęcia, 1-formularz ( do pobrania na stronie ambasady Indii ).

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.neurolingwistyka.com/nlp/hipnoza/szamanskie-sciezki/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics