pixel Cech NiH Tantryczna wyprawa- Indie 2011 | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN)

Tantryczna wyprawa- Indie 2011

INDIE 2011- śladami świątyń

 

Termin: 03.09.2012- 24.09.2012

Czas: 21 Dni Cena  6500zł

Uwaga! Przede wszystkim na wyprawę zapraszamy osoby nam znane- uczestników naszych kursów i warsztatów. Chcemy, aby ta wspólna podróż była kolejną okazją do zacieśniania więzi przyjaźni. Uczestnicy powinni zapoznać się z ideą wyprawy. Nalezy też pamiętać, aby w podróży być osobą zdecydowanie tolerancyjną i otwartą na innych uczestników w grupie,  oraz na ludzi w drodze- Indie to kraj raczej przeludniony, a my będziemy poruszać się lokalnym transportem. Należy też zdawać sobie sprawę, że każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Pilot pomoże oczywiście w każdej sytuacji, ale priorytetem jest grupa.

Orientacyjny plan wyprawy (może ulec zmianie). 

1 Warszawa, przelot do Delhi. Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie ok. 2 godz. przed planowanym odlotem. Odprawa lotnicza. Przelot do Delhi.

2 Delhi- 2 dni Przylot do Delhi, odprawa paszportowo-wizowa, przejazd taksówkami do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek. Zwiedzanie miasta m.in. Red Fort, meczet Jama Masjid, grobowiec cesarza Humayuna, Qutub Minar, Paharganj, Brama Indii, .. Nocleg.

3.Agra – Taj Mahal- 1 dzień na zwiedzanie i medytacje oraz praktyki.

4.Jaipur- 3 dni (Amber Fort, Świątynia Małp w Galcie, Hawa Mahal, Pałac Miejski, Jantar Mantar) i ćwiczenia

5.Pushkar – 4 dni (świątynia Brahmy, gaty, bazar, przejażdżka na wielbłądzie, wycieczka piesza poza miasto nad Old Pushkar i Sadzawke Zapomnienia

6.Amritsar 2 dni Złota Świątynia i ćwiczenia

7.Dharamsala 3 dni Obiekty świątynne związane z buddyzmem,..i ćwiczenia

8.Haridvar 3 dni – gaty nad Gangesem i ćwiczenia

9.Delhi 2 dni zakupy i powrót

10 Przelot do Warszawy, zakończenie wyprawy.

————— zapraszamy na wspólną wyprawę —————

CO JEST ZAWARTE W CENIE :

Bilet na przelot Warszawa – Delhi- Warszawa wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi Opieka polskiego pilota podczas całego pobytu za granicą Koszt wizy indyjskiej (230,- PLN) i obsługa wizowania Opłaty rezerwacyjne Noclegi w pokojach dwuosobowych z łazienką w hotelach klasy turystycznej Przejazdy lokalnymi środkami transportu: pociągami, autobusami kursowymi, wynajętymi mikrobusami / jeepami, taksówkami.

KOSZTY DODATKOWE, NIE UWZGLĘDNIONE W CENIE WYPRAWY:

Wyżywienie i napoje: około 7-10  USD dziennie, wstępy do zwiedzanych obiektów – około 30 USD, wycieczki fakultatywne.

Warunki płatności:

Rezerwacja miejsca- do 10 stycznia 2500zł, Do 10 stycznia należy dostarczyć: Paszport, 2-identyczne kolorowe zdjęcia, 1-formularz ( do pobrania na stronie ambasady Indii ) – żaden punkt formularza nie powinien pozostać bez odpowiedzi), Jedno kolorowe zdjęcie paszportowe (3,5 x 4,5 cm), wklejone do formularza wniosku wizowego, paszport ważny co najmniej 1 rok, z dwiema wolnymi stronami, kopia potwierdzonej rezerwacji na samolot lub biletu w obie strony. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.neurolingwistyka.com/nlp/hipnoza/szamanskie-sciezki/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics