pixel Cech NiH Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

 

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów jest instytucją branżową skupiającą ludzi wykonujących zawód naturopaty, hipnoterapeuty,  bioenergoterapeuty, biomasażysty, refleksologa, radiestety i innych zawodów pokrewnych naturopatii, oraz hipnotyzerów w tym hipnotyzerów scenicznych, prowadzących medytacje oraz trenerów rozwoju osobistego (rejestracja w KRS nr 0000385437).

Organy Cechu

 

Edukacja

Cech prowadzi działalność edukacyjną w powołanej niepublicznej placówce oświatowej Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata.

W ramach Akademii prowadzone są kursy zawodowe między innymi przygotowujące do egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego w zawodzie Bioenergoterapeuta. Informacje o kursach znajdziesz na stronie internetowej: Bioenergoterapia- wprowadzenie

Osoby, które już mają za sobą szkolenia w innych ośrodkach i chciałyby przystąpić do egzaminu w naszej Izbie, powinny ukończyć kurs przedegzaminacyjny: Kurs branżowy i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

W celu uzyskania informacji szczegółowych, proszę pisać na adres mailowy podany u góry strony.

Egzaminy

Komisja egzaminacyjna powołana przez Izbę Rzemieślniczą Mazowsza Kurpi i Podlasia sukcesywnie prowadzi egzaminy czeladnicze i mistrzowskie - informacje o terminach oraz wymaganiach stawianych przez Komisję znajdziesz na stronie: Egzamin czeladniczy i mistrzowski

Zapraszamy

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics