Zawodowy Kurs Hipnozy Energetycznej (zaśw.MEN) | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN) | nlp

Zawodowy Kurs Hipnozy- wstęp

Od kilku już lat organizujemy dwu i trzydniowe warsztaty hipnozy. Ze względu na przekazywaną wiedzę jak i umiejętności kadry szkolącej są to zdecydowanie jedne z najbardziej profesjonalnych warsztatów hipnozy w Polsce. Właściwie jedyne ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w pracy z ludźmi - dodatkowo przyśpieszają rozwój osobisty.

Jednym z podstawowych celów Polskiego Instytutu Neurotransgresji współpracującego z Cechem Naturopatów i Hipnotyzerów  jest rozprzestrzenianie wiedzy na temat terapii, w tym również terapii w hipnozie zapoczątkowanej przez Franciszka Mesmera, a kontynuowanej przez Dave Elman'a w zakresie hipnozy dyrektywnej, czy też Miltona Ericksona twórcy szkoły hipnozy permisywnej, wykorzystującej nowoczesne techniki pozwalające na zastosowanie hipnozy w medycynie. 

Zadaniem tego kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy tak, aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnozę w praktyce.

Kurs hipnozy przeznaczony jest dla naturoterapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz dla osób, chcących poznać hipnozę dla własnych prywatnych celów.

Zestaw kursów hipnozy

Jako jedyna w Polsce placówka oświatowa prowadzimy zawodowe kursy z hipnozy w pełnym zakresie. Pełna oferta Szkoły Hipnozy na 2017 rok to 680 godzin lekcyjnych. Każdy z kursów (moduł) stanowi oddzielną całość.  Dobór kolejności modułów jest dowolny, a kursy są cyklicznie powtarzane.

Wykaz kursów- 

PODSTAWY MEDYCYNY PSYCHOSOMATYCZNEJ

 
  Kurs Godziny cena
       
1 Hipnoza – zaplanuj Nowy Rok i wykreuj dla siebie najlepszą rzeczywistość 30 1370
2 Hipnoza podprogowa (energetyczna) 30 1370
3 Hipnoza- stwórz nowy umysł na potrzeby nowej rzeczywistości 30 1370
4 Hipnoza- dynamika transu 30 1370
5 Hipnoza- dynamika procesu 30 1370
6 Hipnoza- techniki pozbywania się stresów, lęków i fobii 30 1370
7 Hipnoza- jak rozprawić się z nałogami 30 1370
8 Hipnoza analogowa i cold-reading 30 1370
9 Regresja hipnotyczna i LBL 30 870
10 Fenomeny hipnozy:
Autohipnoza i świadome śnienie
30 670
11 Fenomeny hipnozy:
Hipnoza a intuicja w biznesie, czyli telepatia i jasnowidzenie
30 770
12 Fenomeny hipnozy:
Hipnoza i stany transowe (egzorcyzmy dla każdego)
30 870
13 Hipnoterapia cz.1 – praca ze skryptami 30 1370
14 Hipnoterapia cz.2 – praca ze skryptami 30 1370
15 Hipnoterapia cz.3 – praca ze skryptami 30 1370
16 Hipnoza ericksonowska 30 1370
17 Konstelacje rodzinne- uwarunkowania genetyczne 80 1770
18 NLP Coaching 30 1370
19 NLP Master Coach 30 770
  Razem 680  

Roczny Kurs Hipnozy- hipnoterapia integracyjna

Od 2017 roku prowadzimy też Roczny Kurs Hipnoterapii Integracyjnej. Kurs składa się z 10 zjazdów, raz w miesiącu- cena zjazdu 570zł

Jak zapisać się na Kurs?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając: imię i nazwisko adres E-mail numer telefonu.

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy Formularz Zgłoszenia

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny- pozostaw pole puste


Prowadzący  

Kursy hipnozy prowadzone są przez Grzegorza Halkiew oraz współpracujących Trenerów z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, większość czasu zajmą ćwiczenia praktyczne. Wszystko w oparciu o specjalnie opracowany dla Państwa bogaty skrypt.

Na zajęciach praktycznych nasi słuchacze poznają techniki hipnozy i hipnoterapii.

Po ukończeniu kursu i pozytywnym złożeniu egzaminu absolwenci otrzymają Dyplom Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów o ukończeniu kursu hipnozy (ze zdjęciem) w języku polsko-angielskim.

Absolwenci po zdaniu egzaminu otrzymają również zaświadczenie wg MEN potwierdzające uzyskanie kwalifikacji  w zakresie hipnozy zawodowej - zgodnie z programem ukończonego kursu i zgłoszoną działalnością gospodarczą.

Wiele osób uważa, że aby zmienić swoje życie, wystarczy dużo czytać i myśleć o swoim sukcesie, a wszystko samo się zmieni. Zapewne jednak należysz do tych osób, które zdają sobie sprawę z tego, że takie myślenie samo w sobie do niczego nie prowadzi. Czas na to, aby przestać się oszukiwać. Nie pozostawiaj swojego sukcesu w rękach przypadku. Sukces trzeba zaplanować. To nic złego, ale musisz to przyznać przed sobą. Prawda jest taka, że aby odnieść sukces, nie wystarczy się MOTYWOWAĆ, ale trzeba przede wszystkim DZIAŁAĆ. Duża część ludzi sabotuje swoje działania podświadomie, ale gwarantuję Ci, że jest też wiele osób (kto wie, może Ty także do nich należysz), które wiedzą, jak wykorzystywać swoją podświadomość i gotowi są na dobre zmiany.

 

 

Hipnotyzująca zieleń czeka już na Ciebie

 

 

Comments   

 
0 # Mariusz Kowalski 2015-03-31 13:26
Uwielbiam wszelkiego rodzaju warsztaty rozwojowe i tego typu przedsięwzięcia . Będę Wa śledził żeby się zgłosić następnym razem.
Reply | Reply with quote | Quote
 

Add comment


Security code
Refresh

Facebook