pixel Cech NiH Zawodowy Kurs Hipnozy Energetycznej (zaśw.MEN) | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN) | nlp

Zawodowy Kurs Hipnozy- wstęp

Szkoła Hipnoterapii Integracyjnej

Od kilku już lat organizujemy dwu i trzydniowe warsztaty hipnozy. Ze względu na przekazywaną wiedzę jak i umiejętności kadry szkolącej są to zdecydowanie jedne z najbardziej profesjonalnych warsztatów hipnozy w Polsce. Właściwie jedyne ukierunkowane na jej zastosowanie w praktyce i przygotowujące do posługiwania się hipnozą w pracy z ludźmi (zaświadczenia wg MEN).

Jednym z podstawowych celów Polskiego Instytutu Neurotransgresji współpracującego z Cechem Naturopatów i Hipnotyzerów  jest rozprzestrzenianie wiedzy na temat hipnoterapii zapoczątkowanej przez  Miltona Ericksona twórcy szkoły hipnozy permisywnej, wykorzystującej nowoczesne techniki pozwalające na zastosowanie hipnozy w terapiach. 

Zadaniem tego kursu jest wszechstronne szkolenie uczestników w różnych rodzajach hipnozy tak, aby po jego ukończeniu mogli samodzielnie stosować hipnoterapię w praktyce.

Kurs przeznaczony jest dla naturoterapeutów, psychoterapeutów, lekarzy, psychologów oraz dla osób, chcących poznać hipnozę dla własnych prywatnych celów.

 

Program rocznej szkoły hipnozy edycja 2020

- edycja studyjna 7 zjazdów

 Przed nami kolejna planowana Szkoła Hipnozy Integracyjnej- tym razem w ofercie 7 zjazdów. Program ten sam co w wersji 10-zjazdowej, lecz w mniejszej studyjnej grupie.

  • I Zjazd  21-23.02.2020
  • II Zjazd 28.02-01.03
  • III Zjazd 13-15.03
  • IV Zjazd 23-29.03 (zjazd 7/3 dniowy)
  • V Zjazd 17-19.04
  • VI 22-24.05
  • VII Zjazd 26-28.06 (egzaminy wewnetrzne)
  •  

godziny zajęć:
15:00-20:00
10:00-18:00
10:00-15:00

Jak zapisać się na Kurs?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając: imię i nazwisko adres E-mail numer telefonu.

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy Formularz Zgłoszenia


Prowadzący  

Kursy hipnozy prowadzone są przez Grzegorza Halkiew oraz współpracujących Trenerów z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Rozpoczynamy od wykładów teoretycznych, większość czasu zajmą ćwiczenia praktyczne. Wszystko w oparciu o specjalnie opracowany dla Państwa bogaty skrypt.

Na zajęciach praktycznych nasi słuchacze poznają techniki hipnozy i hipnoterapii.

Absolwenci po zdaniu egzaminu otrzymają również zaświadczenie wg MEN potwierdzające uzyskanie kwalifikacji  w zakresie hipnozy zawodowej - zgodnie z programem ukończonego kursu i zgłoszoną działalnością gospodarczą.

Wiele osób uważa, że aby zmienić swoje życie, wystarczy dużo czytać i myśleć o swoim sukcesie, a wszystko samo się zmieni. Zapewne jednak należysz do tych osób, które zdają sobie sprawę z tego, że takie myślenie samo w sobie do niczego nie prowadzi. Czas na to, aby przestać się oszukiwać. Nie pozostawiaj swojego sukcesu w rękach przypadku. Sukces trzeba zaplanować. To nic złego, ale musisz to przyznać przed sobą. Prawda jest taka, że aby odnieść sukces, nie wystarczy się MOTYWOWAĆ, ale trzeba przede wszystkim DZIAŁAĆ. Duża część ludzi sabotuje swoje działania podświadomie, ale gwarantuję Ci, że jest też wiele osób (kto wie, może Ty także do nich należysz), które wiedzą, jak wykorzystywać swoją podświadomość i gotowi są na dobre zmiany.

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

  

Hipnotyzująca zieleń czeka już na Ciebie

 

 

Komentarze   

 
0 # Mariusz Kowalski 2015-03-31 13:26
Uwielbiam wszelkiego rodzaju warsztaty rozwojowe i tego typu przedsięwzięcia . Będę Wa śledził żeby się zgłosić następnym razem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics