pixel Cech NiH Anatomia i fizjologia- podstawy (on-line)

Anatomia i fizjologia- podstawy (on-line)

Akademia Doskonalenia Zawodowego-Naturopata nieustannie wzbogaca swoją ofertę szkoleniową, przedstawiając coraz to nowe, cieszące się ogromną popularnością, kursy zawodowe.

Podążając za oczekiwaniami naszych kursantów umożliwiamy  Państwu naukę przez Internet, za pośrednictwem platformy e-learningowej. Jest to nowoczesna i sprawdzona forma prowadzenia szkoleń, wygodna szczególnie dla tych osób, które nie zawsze mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych lub chcą mieć elastyczny tryb swojej nauki.

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą najnowszą propozycję – kurs on-line „Anatomia i fizjologia  – podstawy”, dzięki któremu można podnieść swoje kwalifikacje, nie wychodząc z domu. Kurs zakończony jest uzyskaniem zaświadczenia szkolnego zgodnie z wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej (110 godzin lekcyjnych).

Profesjonalnie przygotowane przez naszych specjalistów materiały szkoleniowe pozwolą Państwu z większym zrozumieniem i pewnością wykonywać swoją pracę.

Program kursu zawiera wiedzę z zakresu podstaw anatomii i fizjologii człowieka, obejmując struktury i funkcje organizmu oraz ich wzajemne powiązania. Anatomia i fizjologia są kluczowymi zagadnieniami i stanowią podstawę wszelkiej wiedzy na temat zdrowia człowieka.

Materiały dydaktyczne zostały opracowane na podstawie dostępnej fachowej literatury medycznej przez specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe medyczne oraz  kompetencje do prowadzenia szkoleń z zakresu tej tematyki. Wiedza prezentowana jest za pomocą opracowanych w sposób czytelny i prosty zagadnień z tematyki  „Anatomii i fizjologii”. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy interesują się tematyką zdrowia, w szczególności tych, którzy zajmują się na co dzień pracą z pacjentem lub mają zamiar robić to w przyszłości.

Dzięki ukończonemu kursowi podniesiecie Państwo swoje kwalifikacje zawodowe oraz uzyskacie nową ważną wiedzę na temat budowy anatomicznej oraz funkcjonowania organizmu człowieka.

Kurs jest prowadzony w formie 9 modułów.

W skład materiałów szkoleniowych wchodzą:

  • Ilustrowany skrypt
  • Prezentacja PowerPoint
  • Podsumowanie
  • Pytania lub testy sprawdzające

Czas kursu jest zależny od indywidualnych możliwości opanowania przedmiotu.

Po zakończeniu każdego działu, będą Państwo odpowiadali na pytania z zakresu omawianego działu.

Błędnie rozwiązane zadania należy poprawić według wskazówek udzielanych przez prowadzącego kurs.

 

Cena: 1100zł

Prowadząca: Małgorzata Markiewicz

Termin: indywidualny

 

Celem uzyskania dostępu do platformy e-lerningowej wypełnij proszę poniższy formularz/komentarz do zgłoszenia.

Komentarze   

 
0 # Marzena B. 2015-11-15 07:58
Witam, jestem zainteresowana udziałem w kursie
Anatomia i fizjologia- podstawy (on-line)

Bardzo proszę jeżeli jest taka możliwość o podanie numeru kontaktowego w razie gdybym miała jakieś pytaniaodnośnie kursu

Dziękuję i pozdrawiam Marzena Bednarek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics