pixel Cech NiH Kursy mieszane i eksternistyczne (pakiet)

Kursy mieszane i eksternistyczne (pakiet)

Pakiet zawodowy - BIOENERGOTERAPEUTA

 

Dla tych wszystkich, którzy chcą rozpocząć szkolenia zawodowe przygotowaliśmy nowe, specjalne Pakiety Zawodowe. bioenergoterapia

czeladnik/ mistrz

W skład pakietów wchodzą po trzy szkolenia, ukończenie których pozwoli uczestnikowi poznać zagadnienia pracy z umysłem i uzyskać uprawnienia w zawodzie Bioenergoterapeuty.

 

Pakiet I - bioenergoterapia klasyczna

 • bioenergoterapia st. 1-go podstawowego 1370zł
 • bioenergoterapia st. 2-go doskonalącego 1370zł
 • bioenergoterapia st. 3-go i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 1370zł

Pakiet jest przeznaczony dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie bioenergoterapii i przystąpić do egzaminu rzemieślniczego - opłata jednorazowa całości w wysokości 4110 zł, pozwala już od chwili dokonania płatności na dostęp do całości materiałów online wszystkich trzech poziomów zaawansowania.- co pozwoli lepiej opanować materiał, jak i przygotować się wcześniej do egzaminów.

Materiały online znajdują się na naszej platformie edukacyjnej. Zawierają dodatkowe teksty oraz prezentacje i nagrania filmowe.

Pakiet płatny jest przed dniem rozpoczęcia pierwszego ze szkoleń.

 Pakiet można realizować w okresie do trzech lat- korzystając również z materiałow online.

 

Pakiet II- bioenergoterapia zawodowa

 • kurs 130 godzin przygotowujący w poszerzonym zakresie do państwowego egzaminu rzemieślniczego

Pakiet przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania, chcących się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności. 

Pakiet składa się z warsztatowych zajęć praktycznych jak i on-line. Cena pakietu to 5900 zł.  Uczestnicy mogą uczęszczać w kolejnych edycjach zajęć z 70% zniżką.

Pakiet ten spełnia wszystkie wymogi Powiatowych Urzędów Pracy.

 

 

Pakiet III- bioenergoterapia on-line

 • kurs eksternistyczny on-line 160 godzin, przygotowujący do państwowego egzaminu rzemieślniczego. Całość kursu prowadzona jest poprzez platformę edukacyjną. Cena pakietu to 2870 zł. Przeznaczony jest dla osób, które chciały by się doskonalić w tym kierunku, ale niestety nie mogą uczestniczyć w zjazdach praktycznych. Pakiet składa się z bogatego materiału w postaci wykładów, prezentacji i nagrań filmowych. 
 • Pakiet ten zawiera poszczególne moduły:
  • podstawy energoterapii
  • czakroterapia
  • bioenergoterapia klasyczna
  • podstawy anatomii i fizjologii
  • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna (w teorii)

 

Pakiet IV- przygotowanie do egzaminu

 • jeżeli jesteś osobą, która ukończyła bioenergoterapię i ma stosowne dokumenty potwierdzające kwalifikacje wydane np. w innej szkole i chcesz przystąpić do czeladniczego/mistrzowskiego egzaminu rzemieślniczego, przygotujemy Ciebie. Napisz do nas o swoich kwalifikacjach, a my zaproponujemy odpowiednie szkolenia przygotowane dla Ciebie na miarę. Cena od 1370 zł do 2870 zł

Jak wykupić poszczególny pakiet?

Proszę wypełnij poniżej zamieszczony formularz wpisując Imię i Nazwisko, nr tel. komórkowego, adres mailowy - otrzymasz informacje zwrotne.  W uwagach wpisz, który z pakietów Ciebie interesuje. Jeśli jesteś już zdecydowany i chcesz wykupić swój wybrany kurs, póki są wolne miejsca, skorzystaj z tego linku znajdziesz Tu od razu wszystkie nasze dostępne metody płatności. Będziesz mógł Tu też stworzyć swoje Konto Terapeuty.

Zapraszam!

 

Zgłoszenie

 

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

Pakiety dodatkowe

Pakiet zawodowy Hipnoterapeuta

Facebook
Analytics