• Tytuł przelewu: Klasa C4
  • Konto do przelewu: Szkoła
  • Data szkolenia (początek): 23-02-24
  • Kwota do zapłacenia: 1100

Wprowadzenie

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień zawodowych w zakresie naturopatii stworzyliśmy dwuletni program nauki od podstaw. Pod względem merytorycznym, w porównaniu do wielu innych oferowanych kursów, jest to najlepiej przygotowana programowo Zawodowa Szkoła Naturopatii.

Miło nam poinformować, że z naturopatią związani jesteśmy od początku. Za naszą inicjatywą została ona wpisana na listę zawodów MRPiPS. Byliśmy w grupie fascynatów, którzy założyli w 2011 pierwszy w Polsce Cech Naturopatów i Hipnotyzerów i to z naszej inicjatywy Krajowy Rejestr Sądowy uznał naturopatię za zawód wykonywany na podstawie kwalifikacji własnych. To my zaangażowaliśmy się w opracowania dla ministerstw standardu tego zawodu, jak i w opracowanie pytań dla państwowych komisji egzaminacyjnych. To wszystko, abyś mógł łatwiej zdobywać wiedzę i posiadał odpowiednie umiejętności do prowadzenia gabinetu naturopatii. Zdobądź u nas dyplom kultowego i wszędzie rozpoznawalnego szkolenia.

Dokumenty

 

Konstelacje 10.2023

Po zakończeniu szkoły i zdaniu egzaminu otrzymasz zaświadczenia potwierdzające wiedzę, umiejętności i kwalifikacje w zawodzie naturopata.

Ponieważ nasza szkoła spełnia wszelkie wymogi stawiane szkołom o profilu zawodowym, to otrzymasz również  dopuszczenie od razu do dodatkowego egzaminu państwowego z uprawnieniami unijnymi (rzemieślnicze egzaminy zewnętrzne dodatkowo płatne mają charakter unijny i wydawany jest  europass jako potwierdzenie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji). Więcej informacji o egzaminach dodatkowych rzemieślniczych na stronie organizatora egzaminów >>>TU.

Harmonogram zjazdów  Klasa C4, 2024

 

Luty- online

Anatomia i fizjologia plus moduł Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

23-25.02

Kompleksowa terapia powięzi

15-17.03

Chiropraktyka cz.1

12-14.04

Chiropraktyka cz.2 

10-12.05

Osteopatia 

Maj- online

Kurs przedegzaminacyjny

15-16.06

 Regresja

 

Egzaminy państwowe czeladnicze/mistrzowskie 22-24 lipca 2024

 

Opłaty

Czesne związane z każdym modułem to 1100zł. Moduły są tak organizowane, aby wypadał średnio jeden zjazd miesięcznie. opłaty dokonywane są z góry z wyprzedzeniem o jedną płatność tj. wpisowe to 1100zł, pierwszy zjazd kolejne 1100zł. Ostatni moduł już opłacony.

 

Kontakt

Aby poznać więcej szczegółów lub zgłosić swój akces do Szkoły Naturopatii Zawodowej wypełnij poniższy formularz.