• Czy cena jest za zjazd?: Tak
 • Tytuł przelewu: zjazd nr. (x)
 • Konto do przelewu: Cech
 • Data szkolenia (początek): 14-12-09
 • Kwota do zapłacenia dla pakietu: 770

(drobna korekta programu i terminów)

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych zdobyciem uprawnień zawodowych w zakresie naturopatii stworzyliśmy dwuletni program nauki od podstaw. Pod względem merytorycznym, w porównaniu do wielu innych oferowanych kursów, jest to najlepiej przygotowana programowo Szkoła Naturopatii Zawodowej 

Miło nam poinformować, że z naturopatią związani jesteśmy od początku. Za naszą inicjatywą została ona wpisana na listę zawodów MRPiPS. Byliśmy w grupie fascynatów, którzy założyli w 2011 pierwszy w Polsce Cech Naturopatów i Hipnotyzerów i to z naszej inicjatywy Krajowy Rejestr Sądowy uznał naturopatię za zawód wykonywany na podstawie kwalifikacji własnych. To my zaangażowaliśmy się w opracowania dla ministerstw standardu tego zawodu, jak i w opracowanie pytań dla państwowych komisji egzaminacyjnych. To wszystko, abyś mógł łatwiej zdobywać wiedzę i posiadał odpowiednie umiejętności do prowadzenia gabinetu naturopatii, oraz co ważne, posiadał zaświadczenie rzeczywiście umocowane w polskim prawodawstwie.

Dokumenty

Po zakończeniu szkoły i zdaniu egzaminu otrzymasz zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające wiedzę, umiejętności i kwalifikacje w zawodzie naturopata (nr rejestracyjny zawodu 323009).

Ponieważ nasza szkoła spełnia wszelkie wymogi stawiane szkołom o profilu zawodowym, to otrzymasz również  dopuszczenie z automatu do dodatkowego nieobowiązkowego egzaminu państwowego z uprawnieniami unijnymi (egzaminy zewnętrzne dodatkowo płatne). Więcej informacji o egzaminach dodatkowych rzemieślniczych na stronie organizatora egzaminów >>>TU.

Harmonogram zjazdów  Klasa F1, 2023/2024

 

 1.  Akupunktura diagnostyka, moduł online  (polecam wykupienie modułu wcześniej, aby z niego korzystać już na zajęciach praktycznych)
 2. 22-24 września, Akupunktura oraz igły, bańki, moksa
 3. 27-29 października, Akupunktura i ból
 4. 24-26 listopada, Akupunktura i choroby wewnętrzne
 5. 08-10 grudnia, Akupunktura- cellulit, stres, nałogi
 6. 26-28 stycznia 2024r. Regresja hipnotyczna
 7. 16-18 lutego, Zielarz fitoterapeuta cz.1
 8. 22-24 marca, Zielarz fitoterapeuta cz.2
 9. 19-21 kwietnia, Zielarz fitoterapeuta cz.3
 10. 17-19 maja, Zielarz fitoterapeuta cz.4
 11. 14-16 czerwca, Zielarz fitoterapeuta cz.5
 12. lipiec- Anatomia i fizjologia (platforma edukacyjna- każdy uczy się we własnym tempie)
 13. sierpień- kurs przedegzaminacyjny (platforma edukacyjna- jw)
 14. wrzesień, Biomasaż
 15. październik, Chiropraktyka cz.1
 16. listopada, Chiropraktyka cz.2
 17. grudzień, Osteopatia

 

22-24 lipca 2024r. egzaminy czeladniczo/mistrzowskie prowadzone przez Izbę Rzemieślniczą Mazowsza, Kurpi i Podlasia- Warszawa, Chmielna 98. Są to egzaminy zewnętrzne, wiec i dodatkowo płatne. Informacje znajdziesz na stronie Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów 

 

Opłaty

Czesne związane z każdym modułem to 770zł. Moduły są tak organizowane, aby wypadał średnio jeden zjazd miesięcznie. opłaty dokonywane są z góry z wyprzedzeniem o jedną płatność tj. wpisowe to 770zł, pierwszy zjazd kolejne 770zł. Ostatni moduł już opłacony.

 

Kontakt

Aby poznać więcej szczegółów lub zgłosić swój akces do Szkoły Naturopatii Zawodowej wypełnij poniższy formularz.