pixel Cech NiH Przedsionek do nowego życia. Nowy Świat | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN)

Przedsionek do nowego życia. Nowy Świat

  • Każdy z nas wie, jakie ma życie.
  • Wielu wie, o co chciałoby swoje życie wzbogacić……
  • A gdyby tak wzbogacić nie tylko swoje życie, ale świadomie budować Nowy Świat?

Coraz częściej powstają społeczności, które nie tylko mają wizję Nowego Świata, ale i wprowadzają ją w życie. Mikroregiony z własną walutą i bankiem wspierającym lokalną działalność, Camphill Special School – sieć szkół zajmujących się dziećmi upośledzonymi prowadzona przez wolontariuszy. W zamian za opiekę nad dziećmi Camphill zapewnia im wyżywienie, zakwaterowanie i kieszonkowe na cały czas pobytu….

Zadaję sobie pytanie, co my moglibyśmy zrobić dla zbudowania Nowego Świata. Co mogę zrobić ja, co możesz zrobić Ty?

Gdy zechcesz budować Nowy Świat, zapraszam do dzielenia się pomysłami, do działalności w Radzie Fundacji Polskiego Instytutu Neurotransgresji, do działalności w ramach Zarządu Fundacji.

Nowy Świat opiera się na wspólnym dobru, jednocześnie gwarantującemu każdemu z osobna zapłatę za włożony wkład, gwarantującemu pracę. Tam bowiem, gdzie jest rozwój duchowy, nie może też zabraknąć rozwoju gospodarczego. To Ty wyznaczasz swoją pozycję w Nowym Świecie, a następnie wraz z pozostałymi  uczestnikami projektu, realizujesz uzgodnioną, wspólną wizję.

Nie planuję zmieniać Obecnego Świata, planuję zbudować Nowy – a budując Nowe wpiszesz się w realia. Kto będzie chciał, podąży za Tobą.

Przede wszystkim potrzebni są wizjonerzy, oraz specjaliści od marketingu, specjaliści HR, PR, psycholodzy i webmasterzy. Na pewno do budowania Nowego Świata potrzebny jest każdy, kto chce TO zrobić.

Tu, w Przedsionku porozmawiajmy o tym, jak widzisz Nowy Świat, jak chciałbyś zacząć go budować – podziel się pomysłami, natchnij pomysłami innych, podsycaj i podlewaj Nowe, aby stało się silne nie tylko w wizjach, ale aby było silne na tyle, żeby zaczęło się Nowe urzeczywistniać w działaniu, programach, infrastrukturze…..

Nie wszyscy są gotowi do utworzenia Nowego Świata…. dlatego też proponuję, aby unikać patosu, aby zaprzestać epatować, przekonywać, wynosić się ponad resztę. Tym zajmują się inni i dobrze im idzie.

Nowy Świat jest efektem, owocem Świata Starego. Tak, jak drzewo po letnim rozkwicie i ekspansji, jesienią gubi liście i wydaje nasiona (ziarna), tak Nowy Świat, jak nowa roślina wyrasta z tego, co stało się pełnowartościowym ziarnem.

pozdrawiam
Grzegorz Halkiew

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics