pixel Cech NiH Regresja + LBL (opis kursu)

Regresja + LBL (opis kursu)

Regresja + LBl

 

Kursy Regresji hipnotycznej prowadzę już czternaście lat. W tym czasie zdobyłem przeogromne doświadczenie w pracy nad karmą, technikami jasnowidzenia, hipnozą - obecna najnowsza edycja kursu Regresji hipnotycznej jest wynikiem tych doświadczeń. Kurs został opracowany tak, aby stał się od razu nauką umiejętności prowadzenia regresji - już nie tylko sam doznasz wewnętrznych przeżyć, ale nauczysz się, jak poprowadzić do takich doświadczeń inne osoby. 

 

Zapraszam na najnowszą odsłonę kursu regresji, składa się on z trzech modułów:

- dzień pierwszy - regresja rodowa i techniki wglądu (przygotowanie);

- dzień drugi- regresja reinkarnacyjna (karma i uwalnianie się);

- dzień trzeci- LBL wg M.Newtona

Najbliższy termin:  wkrótce

godz.zajęć:

 • piątek 15:00-20:00
 • sobota 10:00-20:00
 • niedziela 10:00-15:00

Cena: 870zł 

- dla osób powtarzających 70% zniżki

Przyjmowane są tylko zgłoszenia z dokonaną wpłatą:

Miejsce: 05-825 Adamowizna

 

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia

 

Regresja karmiczna

 

Kurs ten jest nie tylko dla ludzi o dużej wrażliwości i otwartych umysłach, których wibracje i spojrzenie na świat są mi bliskie, ale również dla tych, których wibracje są odmienne, którzy bardziej lub mniej cierpiąc i nie rozumiejąc swojego losu, tkwią w zaczarowanym kręgu niemocy i przez to stają się ofiarami zewnętrznych zdarzeń. A być może właśnie dla nich ten kurs regresji okaże się najbardziej pomocny.

Regresja tak jak i Konstelacje Rodzinne zaskakują bogactwem przeżyć, wiedzy i emocji, które kształtują ludzkość od wieków.

Nieświadomy umysł ma dostęp do wszelkich wspomnień i doświadczeń przeżytych przez duszę nie tylko w tym życiu, ale także przed narodzinami i we wszystkich poprzednich wcieleniach. Ten wyjątkowy wgląd można uzyskać w stanie hipnozy, dlatego też proces regresji hipnotycznej przynosi niezwykłe efekty terapeutyczne, wzbogacone o niespodziewane i zaskakujące trafnością osobiste odkrycia.

Jest wędrówką poza czas i przestrzeń bez żadnych ograniczeń. Dotknięciem  tego, co.......(czytaj więcej w artykule po prawej stronie Wstęp do regresji)

Wypełnij teraz Formularz Zgłoszenia

Korzyści jakie możesz czerpać z regresji:

 • ukazuje głębię ludzkiego życia
 • ujawnia mechanizm kształtowania duszy i jej misji
 • pozwala zrozumieć sens i przesłanie własnego losu
 • poprzez zrozumienie swojego losu uwalnia od gwałtownych i destrukcyjnych emocji
 • pozwala na rozpoznanie i zrozumienie łańcucha przyczyn i skutków zdarzeń, które oglądane tylko z perspektywy aktualnego życia są niepojęte i pozbawione logicznego związku i głębi sensu
 • nadaje inny głębszy sens naszym związkom, pozwalając lepiej zrozumieć własne wzajemne powiązania
 • nowego znaczenia nabierają nasze warunki materialne
 • pozwala przestać błądzić i żyć po omacku
 • ujrzysz drogę swojej duszy w postaci głębokich emocji, olśniewających myśli i bajecznie kolorowych obrazów 

Regresja hipnotyczna przeznaczona jest dla osób dojrzałych, które czują wewnętrzną potrzebę dalszych duchowych wskazówek do swojego rozwoju.

 Podczas regresji nauczysz się:

 • kierowania uwagi z otoczenia do własnego wnętrza
 • rozpoznawania wewnętrznych wizji i wsłuchiwania się w wewnętrzne podszepty intuicji
 • technik regresyjnych
 • pracy w hipnozie
 • poznasz procedury LBL wg Michaela Newtona

 

A teraz rzecz najważniejsza:

Wszystkie informacje będą na miejscu weryfikowane przez pozostałych uczestników twojej grupy, w związku z tym będziesz mieć okazję poznać nie tyle produkt kreatywnej części twojej podświadomości ale również to, co potwierdzą pozostałe osoby. Pozostaniemy w strefie stuprocentowej logiki i rozumu.

  

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

 

Zgłoszenie

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

 

 
 

Komentarze   

 
0 # Ewa Karmolińska 2008-04-28 20:17
Witam serdecznie ponownie :), kolejne moje pytanko dotyczy ilosci uczestników podczas owego kursu??? Pozdrawiam :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzegorz Halkiew 2008-04-29 16:31
Odp:
Zazwyczaj jest ok 12 osób.

Warsztat Regresji uważam za inspirujący i nadal niedoceniany- uświadamia wagę wydarzeń z przeszlości, uczy pokory i poczucia bezpieczeństwa; dzięki wizualizacjom wzmacnia twórczą wyobraźnię. Wiedza o karmie, jaką przekazuję, tlumaczy wiele wydarzeń i zasady budowy losu, przeznaczenia.. ... oraz wyjaśnia, jak zmieniać przeznaczenie na lepsze.

Grzegorz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Artur Goliński 2008-06-05 00:27
Jak daleko wstecz sięga regresja wiekowa? Czy podczas tego konkretnego szkolenia będzie można cofnąć się aż do swojego poprzedniego życia? Proszę o w miarę szczegółową odpowiedź czy taki element pojawia się podczas szkolenia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzegorz Halkiew 2008-06-05 08:12
Odp:
Podczas warsztatu prowadzona jest zarówno regresja wiekowa jak i regresja reinkarnacyjna. Jakość wizji jest wynikiem indywidualnych predyspozycji, ale dwa dni szkolenia pozwalają na udoskonalenie umiejetności wyciszenia się i sięgania pamięcią do obrazów kształtujących nieuświadomione predyspozycje, zachowania, przekonania....

Każdy z uczestników będzie miał czas na ustosunkowanie się do własnych wizji, porównanie i zanalizowanie ich z wizjami pozostałych osób.

Grzegorz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Marzena 2008-07-02 12:20
Witam serdecznie, po pierwsze serdecznie dziekuje za miłą atmosferę,
za cudne przezycia i za ciekawą prace nad sobą. Za interesujące
informacje na temat otaczającego nas świata i tego który jest w nas.
Warsztaty były dla mnie bardzo ciekawym przeyzciem, z racji zawodu niejednokrotnie miałam "Do czynienia" z hipnoza ale powiem szczerze, że nie wierzyłm ze uda mi sie przezyc, zobaczyc wczesniejsze wcielenia mimo, że w reinkarnacje wierze.
Najpierw podziele sie wrazeniami a pozniej pozwole dojsc do głosu mojemu logicznemu umysłowi.
Sama ze soba czuje się zdecydowanie fantastyczniej po zajeciach, jestem spokojniejsza, mam wiekszy dystans do wielu wydarzeń które mnie
spotykają i które miały miejsce w przeszłosci, bardziej kocham siebie i swoje życie- wiele spraw zauwazyłam, które
są jakoś bardziej oczywiste a wczesniej były niedostrzegalne . Moje
relacje z najbliższymi są zdecydowanie bardziej spokojne i obdarzone
jakby wiekszym zaufaniem. Po wydarzeniach, ktore mialy miejsce przez
ostatnie dwa lata w moim zyciu, a o ktorych nie opowiadalam, wiele
myslałam i dużo z tych moich refleksji (oczywiscie sporowokowanych , prez innych fantastycznych ludzi) sie potwierdziło, wiele nowych prtzemysleń doszło, wiec serdecznie dziekuje. i pewnie wiele się jeszcze pojawi na tym procesie samopoznawania i przezywania tego życia.
Jesteście fantastycznymi ludzmi, którzy potrafią BYĆ, fantastyczna sparwa, a ta potrzeba Bycia udziela sie wszystkim dookoła Was.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzegorz Halkiew 2008-08-15 22:04
Zawsze chciałam poznać swoje poprzednie wcielenia,bo wiem,że wiele problemów przenosimy w kolejne życia.Mam koleżankę,która poddała się takiej regresji.Opowia dała,że relacje z najbliższymi,gd y wiedziała,jaką rolę w jej życiach kiedyś odegrali,stały się prostsze.Ja sporo na ten temat wiem z teorii.Dużo literatury z tego nurtu duchowego przczytałam,ale wciąż żyję w biegu,otoczona masą problemów,z którymi nie zawsze dobrze sobie radzę (brak stałej pracy,na co dzień opieka nad mamą z chorobą Alzheimera,rela cje z mężem,który od lat popełnia te same błędy itd). Chciałabym się wyciszyć,poznać i zrozumieć wiele uwarunkowań w moim życiu, tak,by lepiej sobie radzić.Ten kurs to dla mnie inwestycja w siebie i pokładam w nim duże nadzieje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Wiesława Dróżdż 2008-08-18 07:12
Jeśli ktokolwiek potrzebuje, jakiejkolwiek zmiany na lepsze i dojrzał do tego aby w końcu dać sobie szansę - powinien trafić właśnie tutaj. Wiem to po sobie.
Wybieram się na moje drugie warsztaty u Grzegorza. Jednak czas od pierwszych był dla mnie czasem najciekawszej przygody z własnym życiem. Słowo "rozwój" nabrało znaczenia, a raczej zmieniło znaczenie na "odkrywcze i pełne ciepła dążenie do spełnienia". Okazuje się, że nie musi to być zatroskana droga, zagubionego i zbyt często rozczarowanego człowieka.
Dziękuję i pozdrawiam.
Wiesia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Grzegorz Halkiew 2009-06-15 15:03
Witaj Grzegorzu,
chciałam jeszcze raz podziękować Ci za wspaniałą pracę jaką wykonujesz dla ludzi. Dla przypomnienia, byłam uczestnikiem kursu Regresji w lutym 2007 r.,
nagrałeś wówczas moją wypowiedź, w której opowiadałam o uwięzionym przez króla płatnerzu i alchemiku.
Otóż wczoraj, w programie telewizyjnym, oglądałam przez tzw. przypadek, program poświęcony porcelanie z Miśni. Krótka informacja o wynalazcy porcelany europejskiej Johannie Bottgerze, zelektryzowała mnie. Sięgnęłam do wiadomości internetowych i, wyobraź sobie, wszystko się zgadzało z moją wizją i doznaniami w czasie regresji, z tym że moje doznania były szersze i bogatsze w treść informacyjną. Kolejnym moim zaskoczeniem był wizerunek portretowy owego alchemika - wizualne podobieństwo do mnie obecnej -oczywiście jako kobieta nie posiadam brody i wąsów.
I co ty na to .... ?
Jeszcze raz dziękuję za możność udziału w Twoich zajęciach.
Serdecznie pozdrawiam.
Elżbieta
(regresja 3-4 lutego 2007r.)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Easy 2015-06-28 20:37
Witam,

moje pytania są techniczne: jaką metodą pracujemy na warsztacie? kiedy są w planie kolejne edycje? w najbliższym terminie niestety nie mogę...

pozdrawiam! easy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
+1 # Małgorzata 2016-04-11 09:45
Witam,
Chciałam zapisać się na kurs Hipnoza regresyjna (świat duszy, świat ducha i stan bardo) 20-22 maja,
pozdrawiam, Małgorzata
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzegorz Halkiew 2017-01-13 11:42
Zapraszamy!

Powyżej, w treści ogłoszenia znajduje się Formularz zgłoszenia- proszę tam wpisać swoje dane, abyśmy wiedzieli, komu wysłać dokładne informacje. W tym niżej komunikatorze nie mamy tych informacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics