• Tytuł przelewu: Hipnoza a telepatia i jasnowidzenie
  • Konto do przelewu: Nie pokazuj

Psychometria - potęga podświadomości.

Kategoria: Fenomeny hipnozy

Na pewno słyszałeś o tym, że niektóre osoby potrafią powiedzieć szczegóły z życia innych, nieznanych wcześniej im osób. Że potrafią określić cechy charakteru oraz powiedzieć, jak wygląda ich mieszkanie. Potrafią opisać zdarzenia z ich dzieciństwa.

Czy to są tylko mity?

telepatia

Czy takie zdolności są czymś rzadko spotykanym i ma je tylko kilka osób na świecie, w tym słynny polski jasnowidz z Człuchowa? Możesz tak uważać, ale możesz też się przekonać, że taki dar posiadasz również i Ty.

Warsztaty na które zapraszam są okazją dla menedżerów firm do wykorzystania intuicji w biznesie; są okazją dla osób prywatnych do nauczenia się świadomego kierowania swoim losem; są okazją dla zawodowych wróżek i mediów do doskonalenia technik telepatii i jasnowidzenia. Podczas warsztatu poznasz techniki skrzętnie ukrywanie przez służby specjalne dla potrzeb wywiadu mentalnego, a także elementy wprowadzające do egzorcyzmów.

Warsztat organizowany okazjonalnie

 

24-26 listopada 2023- Extra sensory perception oraz Egzorcyzmy cz.1

Aby realizować siebie należy wybiegać nie tylko w przyszłość w dosłownym znaczeniu że jutro, za rok. Trzeba wybiegać w przyszłość i widzieć to, co mogłoby się wydarzyć, jeśli wcześniej nie wprowadzisz zmian.  Bo życie nie polega na tym, aby nieustannie walczyć o pragnienia, lecz na tym by one nadchodziły. Nie musisz mi wierzyć, ale łatwiej przygotować dobry los, niż walczyć ze złym. Uwierz mi.

Ten moduł to też ziele w magii.

Sala: Grodzisk Maz., ul.Spółdzielcza 4 (wejście przez bramę obok budowy, schodami zewnętrznymi na piętro I-sze, następnie schodami wewnętrznymi na piętro II-gie

Startujemy o 15:00

Inwestycja w nowe umiejętności: 570zł    

Najbliższa edycja 24-26 listopada 2023

godz.

piątek 15:00-20:00

sobota 10:00-18:00

niedziela 10:00-13:00

 

Zgłoszenie

Teoria struktury umysłu

Holograficzna teoria umysłu opiera się na nowych paradygmatach oraz badaniach funkcji mózgu i ich związków z doświadczeniami transcendentnymi. Ma ona równie powiązania z fizyką kwantową. Pionierem awangardowych badań prowadzonych na Uniwersytecie w Stanford był neurochirurg Karl Pribram, który sformułował hipotezę holograficznego funkcjonowania mózgu.

Z badań wynika, że dowolna część hologramu świadomości pozwala w pełni zrekonstruować całokształt. Teoretycznie każdy fragment twojego lub innej osoby życia ma w sobie ślad, który mógłby być wykorzystany do bezpośredniego kontaktu na jakimś poziomie.

Paradygmat holograficzny powiązany z teoriami fizyki kwantowej dowodzi, że wszelka materia składa się z pewnych pakietów energii zwanymi kwantami. Z takich właśnie form energii zbudowane są atomy reagujące rezonansem na określone częstotliwości. Każdy atom ma inną częstotliwość, dlatego każdą rzecz i osobę charakteryzują jej własne częstotliwości (aura) - unikalne i niepowtarzalne jak odciski palców czy też płatki śniegu.

Skoro każda rzecz, czy też osoba, posiada sobie tylko właściwą charakterystykę, to musi też istnieć związek współodczuwania między całością i wszystkimi jej częściami. Istnieje pokrewieństwo i empatyczny rezonans z całością struktury każdej rzeczy, czy też osoby. Teorie holograficzne i odkrycia fizyki kwantowej pomagają zrozumieć mechanizm doświadczeń transcendentnych, a w szczególności niektórych zjawisk parapsychicznych, takich jak telepatia, czy nawet reinkarnacja.

Teoria holograficzna wzbogaca i rozszerza tradycyjne koncepcje fizjologii mózgu. W jej świetle zaczynają nabierać sensu zjawiska, które kiedyś środowiska naukowe traktowały ze sceptyzmem. Koncepcja ta nie podważa sensu samej wiedzy na temat mózgu, natomiast rzuca nowe światło na mechanizmy ludzkiej percepcji oraz pozwala zrozumieć, jak można postrzegać i wiedzieć znacznie więcej.

Zrównoważenie poprzez medytację i uaktywnienie jednoczesnej pracy dwóch półkul mózgowych (logicznej i emocjonalne) prowadzi do powstania nowej jakości świadomości i przyczynia się do nowego sposobu pojmowania rzeczywistości. Synchronizacja półkulowa ułatwia przyswajanie wszelkich informacji i przyśpiesza naukę przy jednoczesnym zachowaniu świadomej kontroli zmysłów wyższego rzędu, w tym także zmysłów natury parapsychicznej.

Dochodzenie do konkretnego wglądu lub wniosku jest pomocne oraz interesujące, ale to, co ma największe dla nas znaczenie, to sama praktyka świadomości - umiejętność dostępu do hiperprzestrzeni, rozszerzone poczucie rzeczywistości.

Umiejętność skupienia uwagi, która postrzega następstwo każdej chwili, prowadzi do coraz spójniejszego stylu życia. Stajesz się w coraz większym stopniu sobą, sobą prawdziwym wolnym od obcych wpływów.

Zapraszam do lektury artykułów:

Program warsztatu:

  • poznanie technik medytacyjnych- kontemplacja
  • psychometria - postrzeganie pozazmysłowe
  • techniki wróżebne jako ćwiczenia umysłu magicznego
  • widzenie intuicyjne aury
  • eksploracje światów równoległych
  • integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości- ponadczasowa pomoc samemu sobie
  • rytuały i techniki oczyszczające

Rozbudzenie i wzmocnienie umiejętności odczytywania informacji techniką koncentracji na obiekcie wymaga tylko dziesięciu minut twórczej medytacji dziennie. Codzienna praktyka medytacyjna kontynuowana przez trzy miesiące przynosi zaskakująco pozytywne rezultaty.

Później, w okresie kolejnych trzech miesięcy można się ograniczyć do jednej lub kilku sesji tygodniowo w celu utrwalenia i wzmocnienia zdobytych umiejętności. 

Informacje

Rezerwacja miejsc poprzez wyżej zamieszczoną tabelę formularza.