NLP Coach

 

Polski Instytut NeuroTransgresji w oparciu o działalność statutową zaprasza na kurs NLP Coach  z uprawnieniami Coacha (nr rejestracyjny zawodu Trener Osobisty Coach 235920- zaświadczenie MEN). 

Kurs NLP Coach zawiera najbardziej spektakularne techniki do zarządzania podświadomością, opracowane przez Richarda Bandlera i Johna Grindera i opublikowane jako Praktyk Programowania Neurolingwistycznego (NLP)

NLP Coach

Prowadzenie: Grzegorz Halkiew

Edycja online na platformie edukacyjnej- przewidywany czas nauki dwa miesiące i 80 godzin. Materiał dostępny w dwóch edycjach. cz.1 po zakwalifikowaniu, cz.2 miesiąc później. 

Cena: 1370 zł  370zł  

Tu znajdziesz formularz zgłoszenia!

Uwaga! kurs w przebudowie i w związku z tym niedostępny.

Nauczono nas wierzyć, że zmiana jest czymś trudnym i wymaga dużo wysiłku i czasu. Doświadczenia pokazują, że i to nie jest prawdą.

Czasami ludzie kurczowo trzymają się swoich problemów, ponieważ chcą się czuć poprzez nie dostrzegani lub wyjątkowi. Cały czas starają się utwierdzić siebie i innych w przekonaniu, że już nic nie jest w stanie im pomóc – że ich przypadek jest beznadziejny i wyjątkowy. A to także nie jest prawdą, zawsze istnieje nadzieja i zawsze istnieje sposób na rozwiązanie problemów. Jeśli wierzysz w swój intelekt, na pewno wprowadzisz pozytywne zmiany. A jeśli nie wierzysz, przywrócę tobie wiarę i pokażę, że też możesz być szczęśliwy.

Możesz przejąć kontrolę nad swoimi przekonaniami i przestać sam sobie przeszkadzać. Możesz uwierzyć we własny potencjał – uwierzyć, że możesz zapomnieć o czymś starym, uporać się z tym i wreszcie zacząć coś nowego robić. Odkryjesz również, że proces wprowadzenia zmian jest znacznie prostszy, niż się tobie wydaje.

Kolejnym problemem, który dla wielu osób stanowi poważną barierę, jest postrzeganie własnych problemów jako nieodłącznych elementów życia. Chodzi o obawę, że wszelkie zmiany w końcu przestaną przynosić skutki. Trudno o bardziej mylne przekonanie.

W rzeczywistości sam kształtujesz w sobie ograniczające i zupełnie nieprzydatne zachowania – zarówno w sferze mentalności, jak i w sferze faktycznych działań.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz się od nich uwolnić. Chcesz zmian, zacznij robić coś nowego.

Kurs NLP Coach, który poprowadzę to zbiór technik nadających się do natychmiastowego zastosowania, które mogą tobie pokazać problemy i pozwolić w końcu żyć życiem, jakiego zawsze pragnąłeś.

Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że niektórym osobom najtrudniej jest przestać przeszkadzać samemu sobie.

Kiedy zrozumiesz, jak proste mogą być zmiany, przejmiesz kontrolę nad własnym życiem i zmienisz wszystko to, co Tobie się nie podoba – warunkiem powodzenia jest jednak podjęcie działania- właśnie teraz.

Bardzo ważne jest, abyś wykonywał i zastosował wszystkie przedstawione na kursie ćwiczenia i techniki. To bardzo proste: jeśli zaczniesz działać, osiągniesz rezultaty.

Jeśli nie satysfakcjonuje ciebie obecne status quo i czujesz potrzebę znaczącej zmiany w swoim życiu zapraszam ciebie na mój kurs NLP Coach, na którym nauczysz się wielu niezwykłych technik, a przede wszystkim pomogę tobie w skuteczny sposób uruchomić  silny impuls do działania i osiągania celów, których pragniesz. Po prostu uwolnisz w sobie drzemiącą siłę i potencjał, którego być może nie jesteś świadomy.

Przez wiele lat prowadziłem gabinet terapeutyczny, w którym wykorzystywałem zaawansowane techniki zdobywając doświadczenie na temat ich skuteczności, jednocześnie prowadziłem kursy o bardzo szerokiej tematyce.

Teraz tą wiedzę chcę przekazać Tobie.

Dlatego też ten kurs NLP Coach jest wyjątkowy, oparty na wybranych przeze mnie najskuteczniejszych technikach posiadających zarówno głębię jak i moc, która poprowadzi do wewnętrznej wolności, akceptacji siebie, głębokiego spokoju i poczucia bezpieczeństwa, odnalezienia i uruchomienia wewnętrznego potencjału, którego realizacja da tobie poczucie własnej wartości i szacunku do siebie i do innych ludzi- w takim zakresie, jaki sam ustalisz.

Zaproponowane przeze mnie techniki otworzą przed tobą drogę, twoją drogę, którą odtąd z radością i pasją będziesz podążał ku szczęśliwemu i spełnionemu życiu. Zapoznaj się z programem kursu, dostaniesz dostęp do poszerzających jego zakres dodatkowych materiałów. Wypełnij zgłoszenie Tu znajdziesz formularz teraz!

Kwalifikacje zawodowe

Na zakończenie kursu i po zdaniu egzaminu weryfikującego otrzymasz zaświadczenie MEN potwierdzające zdobycie kwalifikacji do zawodowego stosowaniu NLP Coachingu zgodnie z programem szkolenia (Coach, trener nr rej. zawodu 235920). Dodatkowo otrzymasz Certyfikat The Practitioner in the Art of Neurolinguistic Programming, co daje Ci możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach w wielu instytutach na świecie.

 • opracowanie materiałów
 • zaświadczenie MEN (Coach nr rej. zawodu 235920)
 • certyfikat Praktyk NLP

Gotowy? Zapisz się na kurs!

Program szkolenia

Kurs Praktyk NLP prowadzimy od 2005 roku. Przez ten czas zebraliśmy doświadczenie na temat odpowiedniego doboru technik, które powinny być wykonane pod okiem trenera. Pozostałe techniki otrzymasz poprzez platformę edukacyjną, co pozwoli Tobie najlepiej wykorzystać własny czas i zminimalizować długość szkolenia.

Program kursu NLP Coach złożony jest z uzupełniających się modułów, w skład których wchodzą m.in:

 • Założenia operacyjne NLP
 • Umysł świadomy i nieświadomy
 • Filtry wpływające na ocenę rzeczywistości
 • Ograniczenia społeczne i osobiste
 • Rapport- strategia budowania kontaktu
 • Systemy reprezentacji
 • Generalizacja na temat ruchów gałek ocznych
 • Submodalności i Analiza kontrastowa
 • Modele radzenia sobie z krytykiem wenętrznym
 • Techniki motywacyjne
 • Pozycje percepcji oraz Strategia Walta Disneya
 • Zmiana przekonań
 • Swish oraz Godiva Pattern
 • Dysocjacja i asocjacja
 • Fast Fobia Cure
 • Kotwiczenie stanów emocjonalnych
 • Rama problemu i rama rozwiązania
 • Przeramowania kontekstu lub znaczenia
 • Strategia osiągania celów
 • Time Line Therapy
 • Strategia Kurta Vonneguta
 • Elementy hipnozy

Być może już dowiedziałeś się od znajomych, że ten warsztat okazał się dla wielu początkiem ważnych zmian w życiu, tak bardzo od dawna oczekiwanych. Już teraz możesz więc zacząć wyobrażać sobie jak to jest, kiedy w pełni  korzystasz z zupełnie nowego życia, z nowych możliwości, ...unikając tego, czego od dawna chcesz unikać.

 • pozbędziesz się ograniczających przekonań, które uniemożliwiają życie takie, jakiego dla siebie chcesz,
 • odzyskasz radość z każdego dnia,
 • szybko i całkowicie swobodnie zaczniesz nawiązywać kontakty i będziesz otoczony grupą przyjaciół,
 • z cichego odludka zmienisz się w duszę towarzystwa, bez której nie odbędzie się żadna odlotowa impreza,
 • nauczyć się wpływać na innych tak, aby inni ciebie rozumieli,
 • staniesz się swoim własnym szamanem, wodzem i przewodnikiem.

Aby dokonać zgłoszenia, wypełnij formularz.

Cele szczegółowe

 • Poznanie technik NLP oraz podstaw coachingu.
 • Uzmysłowienie sobie własnego potencjału w obszarze komunikacji i poprawa umiejętności komunikacyjnych.
 • Nabycie umiejętności skutecznego rozwiązywania konfliktów i nie dopuszczania do ich powstawania.
 • Wzmocnienie wewnętrznej pasji.
 • Umiejętność inspirowania i wywierania wpływu bez używania technik manipulacji.
 • Nabycie wiedzy o technikach wywierania wpływu w kontekście rozpoznania i niwelowania manipulacji.
 • Umiejętność utrzymywania wizji i lepszego zarządzania celami w obszarze osobistym i organizacyjnym.
 • Umiejętność zapobiegania wypaleniu i utrzymywania się w dobrej formie psychofizycznej.

Historia

Witam, nazywam się Grzegorz Halkiew, jestem od 2005 r. trenerem NLP certyfikowanym przez Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce (certyfikat 909/05) Certyfikaty takie wydawane są tylko dla osób, które ukończą szkolenie trenerskie oraz co ważniejsze, wykażą się wiedzą oraz doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów. W dobie prowadzenia szkoleń przez Praktyków i Masterów NLP weryfikacja jest niezbędna, jest gwarantem wysokich kwalifikacji.

Wielokrotnie spotykam się z pytaniem, czym moje szkolenia różnią się od zwykłych szkoleń NLP. Przede wszystkim tym, że zawierają dodatkowe elementy z zakresu wiedzy duchowej. Dostosowuję szkolenia do indywidualnych potrzeb prezentując nie tylko ogólnie znane techniki NLP, ale w cenie warsztatu dostaniesz o wiele więcej. Przede wszystkim dowiesz się, że pewność siebie, umiejętność wytyczania celów i ich realizacja jest ważna, ale jednak nie to stanowi o sukcesie. Jeszcze ważniejsza jest jakość życia, świadomość i wewnętrzny spokój.

Chcę, aby każdy kto tego potrzebuje mógł maksymalnie skorzystać z mojego indywidualnego podejścia, kompetencji i wiedzy.

Chcę, abyś Ty skorzystał z indywidualnego podejścia, kompetencji i  wiedzy. Dzięki mojemu doświadczeniu w pracy z podświadomością uzyskasz więcej niż oczekujesz.

Kolejny atut to niska cena jaką Ty chcesz zapłacić za warsztat. Wychodzę z założenia konieczności stwarzania sytuacji win-win. My otrzymujemy należną zapłatę za pracę, a Ty otrzymujesz towar po niższej cenie, dofinansowany z funduszy Polskiego Instytutu NeuroTransgresji.

Według G. Bradena każdy z nas posiada jedno główne przekonanie i choć większość ludzi rzadko to sobie uświadamia, kieruje ono całym ich życiem. Jego niezwykła moc działa z pełnią sił podświadomości. To swego rodzaju program bazujący na instynkcie, zainstalowany na stałe w Twoim umyśle. Czy można wierzyć w to, że wszystkim na świecie kieruje jedna siła? Odpowiedź na to pytanie powinna skłonić cię do przemyśleń na temat tego, jak postrzegasz swój los. Na pewno wiesz, że w momencie, w którym odkryjesz swoje najgłębsze przekonanie, otrzymasz tym samym klucz do swojego życia i wolności. Odpowiadając sobie na jedno, krótkie pytanie możesz odkryć swoje podstawowe, główne przekonanie.

Coaching jest partnerską relacją, podczas której coach wspiera klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Coaching odbywa się w formie regularnych spotkań /sesji, na których klient wybiera, na czym chce się skupić, a coach poprzez słuchanie i zadawanie otwierających, skłaniających do przemyśleń pytań pomaga klientowi w głębszym zrozumieniu swojej sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji.

Coach, dzięki swojej wiedzy, znajomości skutecznych narzędzi i umiejętności ich zastosowania dąży do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza klienta, wierzy, że klient jest z natury pełen pomysłów. Coach ukierunkowuje klienta na cel, wspiera go w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu, i wykorzystaniu możliwości. Coach towarzyszy klientowi w przebyciu drogi z punktu, w którym klient jest, do punktu w którym chce być.

W czasie relacji coachingowej klient pogłębia swoją świadomość, lepiej poznaje co jest dla niego ważne, jakie wartości decydują o jego życiowych wyborach oraz jakie ograniczenia powodują, że nie podejmuje działań. Dzięki coachingowi klient dokonuje własnych odkryć, które prowadzą do większych możliwości, działań i często zaskakujących rozwiązań. Coach inspiruje klienta. Sprawia, że klient lepiej wykorzystuje swoje umiejętności i naturalne zdolności, staje się bardziej kreatywny i zwiększa siłę swojej motywacji.

Co ciekawe metoda ta sprawdza się zarówno w życiu zawodowym, jak również w życiu osobistym, ponieważ jej zasady są niezmiernie uniwersalne. Dzięki odpowiednio zadanym pytaniom i Ty poznasz to, co Tobą kieruje, a poprzez poznanie otworzysz się na nowe możliwości, uwolnisz się od starych schematów.

Coaching-NLP wzbogaca warsztat pracy o dodatkowe techniki, które mogą poprawić Twoje życie osobiste jak i zawodowe, a także dzięki którym będziesz mógł jeszcze skuteczniej pomagać innym... 
Zapraszam!

Tu znajdziesz formularz zgłoszenia!

Szkolenia Praktyk NLP prowadzimy od 2005

Zgłoszenie