• Konto do przelewu: Cech
  • Data szkolenia (początek): 30-08-24
  • Kwota do zapłacenia dla pakietu: 970zł

bioenergoterapia

Dla osób chcących ukończyć pełne szkolenie stopnia zawodowego przygotowaliśmy oddzielną ofertę- Zawodowy kurs Szkoły Hipnozy Integracyjnej. Składa się on z poszczególnych modułów kursów stacjonarnych oraz dodatkowo z kursu zawodowego online omawiającego podstawy hipnozy, oraz zawierającego materiały uzupełniające. To jedyna wersja pełnego zawodowego kursu hipnozy w Polsce, łącząca w sobie hipnozę ericksonowską z klasyczną oraz elementami Ustawień Rodzinnych.

To novum na polskim rynku, gdyż większość innych zajęć z hipnozy ma charakter sceniczny lub objawowy (tak, jakby każde schorzenie miało jedną przyczynę i jeden sposób leczenia). Każdy ból może mieć inny powód i wymaga odmiennego sposobu usuwania. My sięgamy głębiej w psychikę.

Aby proces wewnętrznych przemian nie zamienił się w odkrywanie coraz większej ilości nieprawidłowości, musi nastąpić restrukturyzacja psychiki, polegająca na odrzuceniu modelu wyniesionego z domu i zastąpieniu go wewnętrzną restrukturyzacją już nie tylko na świadomych poziomach, ale sięgającą tam, gdzie ta restrukturyzacja jest najbardziej potrzebna, czyli do podświadomości. I tak w wyniku potrzeb geopolitycznych, zrodziła się potrzeba Hipnoterapii Integracyjnej Wtórnej, która wszystkie rozbite i nieaktualne mechanizmy wewnętrznej organizacji przekształca w nowy model człowieka.

Kurs składa się z modułu online na platformie edukacyjnej, oraz 10 Zjazdów weekendowych warsztatów praktycznych.

Moduł online zawiera teorię hipnozy i hipnoterapii, oraz prezentacje. Im więcej będziesz mieć czasu na opanowanie materiału, tym łatwiej będzie Tobie opanować część praktyczną.

Pakiet I

- Zawodowy kurs Szkoły Hipnoterapii Integracyjnej

Przed nami kolejna planowana edycja kursu zawodowego:

  • edycja jesienna 2023 10 zjazdów
  • edycja jesienna 2024, 10 zjazdów (info)

Egzamin państwowy sprawdzający odbędzie się przed Komisją Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie.

Zadaniem naszej szkoły jest nie tylko przygotowanie Ciebie do poznania zjawiska hipnozy - to jest oczywiste - ale i do przygotowania Ciebie do roli hipnoterapeuty. .....  więc i Ty zostań zawodowym HIPNOTYZEREM.

Pakiet II dla osób skierowanych przez urzędy pracy

Pakiet przeznaczony jest dla osób chcących się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności- skierowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy.

Pakiet składa się z indywidualnie dobranych zajęć i spełnia wymagania stawiane przez urzędy pracy- mamy doświadczenie od 2013 r.

Co zrobić, aby móc skorzystać z tego pakietu?

Najpierw musisz uzyskać zgodę na dofinansowanie, ustalić cenę dofinansowania i okres najbardziej prawdopodobnego rozpoczęcia nauki (okres ten wynika z przygotowania dokumentów przez PUP). Z tymi informacjami skontaktuj się z nami- celem otrzymania harmonogramu zajęć.

Kwota dofinansowania przez PUP-  9700 zł

Uwaga.
Zawodowy kurs Hipnoterapii jest częścią szerszego szkolenia w zawodzie Naturopata.

Zapraszam!