pixel Cech NiH Psychometria- potęga podświadomości | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN)

Hipnoza a telepatia i jasnowidzenie

telepatia

Psychometria - potęga podświadomości

Na pewno słyszałeś o tym, że niektóre osoby potrafią powiedzieć szczegóły z życia innych, nieznanych wcześniej im osób. Że potrafią określić cechy charakteru oraz powiedzieć, jak wygląda ich mieszkanie. Potrafią opisać zdarzenia z ich dzieciństwa.

Czy to są tylko mity?

Czy takie zdolności są czymś rzadko spotykanym i ma je tylko kilka osób na świecie, w tym słynny polski jasnowidz z Człuchowa?

Możesz tak uważać, ale możesz też się przekonać, że taki dar posiadasz również i Ty.

Warsztaty na które zapraszam są okazją dla menedżerów firm do wykorzystania intuicji w biznesie; są okazją dla osób prywatnych do nauczenia się świadomego kierowania swoim losem; są okazją dla zawodowych wróżek i mediów do doskonalenia technik telepatii i jasnowidzenia. Podczas warsztatu poznasz techniki skrzętnie ukrywanie przez służby specjalne dla potrzeb wywiadu mentalnego.

 

Data: 28-30 czerwca 2019

zapraszamy na kolejną edycję

Godz. zajęć:

 • piątek: 13:00- 20:00
 • sob.: 10:00- 20:00
 • niedz.: 10:00- 14:00

Prowadzenie: Grzegorz i Joanna Halkiew

Inwestycja w nowe umiejętności-  580zł    

 

Zgłoszenie

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

 

Teoria struktury umysłu

Holograficzna teoria umysłu opiera się na nowych paradygmatach oraz badaniach funkcji mózgu i ich związków z doświadczeniami transcendentnymi. Ma ona równie powiązania z fizyką kwantową. Pionierem awangardowych badań prowadzonych na Uniwersytecie w Stanford był neurochirurg Karl Pribram, który sformułował hipotezę holograficznego funkcjonowania mózgu.

Z badań wynika, że dowolna część hologramu świadomości pozwala w pełni zrekonstruować całokształt. Teoretycznie każdy fragment twojego lub innej osoby życia ma w sobie ślad, który mógłby być wykorzystany do bezpośredniego kontaktu na jakimś poziomie.

Paradygmat holograficzny powiązany z teoriami fizyki kwantowej dowodzi, że wszelka materia składa się z pewnych pakietów energii zwanymi kwantami. Z takich właśnie form energii zbudowane są atomy reagujące rezonansem na określone częstotliwości. Każdy atom ma inną częstotliwość, dlatego każdą rzecz i osobę charakteryzują jej własne częstotliwości (aura) - unikalne i niepowtarzalne jak odciski palców czy też płatki śniegu.

Skoro każda rzecz, czy też osoba, posiada sobie tylko właściwą charakterystykę, to musi też istnieć związek współodczuwania między całością i wszystkimi jej częściami. Istnieje pokrewieństwo i empatyczny rezonans z całością struktury każdej rzeczy, czy też osoby. Teorie holograficzne i odkrycia fizyki kwantowej pomagają zrozumieć mechanizm doświadczeń transcendentnych, a w szczególności niektórych zjawisk parapsychicznych, takich jak telepatia, czy nawet reinkarnacja.

Teoria holograficzna wzbogaca i rozszerza tradycyjne koncepcje fizjologii mózgu. W jej świetle zaczynają nabierać sensu zjawiska, które kiedyś środowiska naukowe traktowały ze sceptyzmem. Koncepcja ta nie podważa sensu samej wiedzy na temat mózgu, natomiast rzuca nowe światło na mechanizmy ludzkiej percepcji oraz pozwala zrozumieć, jak można postrzegać i wiedzieć znacznie więcej.

Zrównoważenie poprzez medytację i uaktywnienie jednoczesnej pracy dwóch półkul mózgowych (logicznej i emocjonalne) prowadzi do powstania nowej jakości świadomości i przyczynia się do nowego sposobu pojmowania rzeczywistości. Synchronizacja półkulowa ułatwia przyswajanie wszelkich informacji i przyśpiesza naukę przy jednoczesnym zachowaniu świadomej kontroli zmysłów wyższego rzędu, w tym także zmysłów natury parapsychicznej.

Dochodzenie do konkretnego wglądu lub wniosku jest pomocne oraz interesujące, ale to, co ma największe dla nas znaczenie, to sama praktyka świadomości - umiejętność dostępu do hiperprzestrzeni, rozszerzone poczucie rzeczywistości.

Umiejętność skupienia uwagi, która postrzega następstwo każdej chwili, prowadzi do coraz spójniejszego stylu życia. Stajesz się w coraz większym stopniu sobą, sobą prawdziwym wolnym od obcych wpływów.

Zapraszam do lektury artykułów:

 

Praktyka

Program warsztatu:

 • poznanie technik medytacyjnych
 • psychometria - postrzeganie pozazmysłowe
 • techniki wróżebne
 • widzenie intuicyjne aury
 • eksploracje światów równoległych
 • integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości- ponadczasowa pomoc samemu sobie
 • rytuały i techniki oczyszczające

Rozbudzenie i wzmocnienie umiejętności odczytywania informacji techniką koncentracji na obiekcie wymaga tylko dziesięciu minut twórczej medytacji dziennie. Codzienna praktyka medytacyjna kontynuowana przez trzy miesiące przynosi zaskakująco pozytywne rezultaty.

Później, w okresie kolejnych trzech miesięcy można się ograniczyć do jednej lub kilku sesji tygodniowo w celu utrwalenia i wzmocnienia zdobytych umiejętności. 

Informacje

Rezerwacja miejsc poprzez niżej zamieszczoną tabelę formularza.

Proszę pamiętaj o wpisaniu podstawowych informacji:

 • data i nazwa warsztatu
 • imię i nazwisko
 • nr. telefonu oraz
 • adres @mail

 

Komentarze   

 
0 # ania porebska 2015-07-20 14:33
Dzień dobry!
Zainteresowana jestem warsztatami Psychometrią- potęgą podświadomości które zaplanowane są na 21-23.08.15 ,
proszę napisać w jakiej miejscowości się odbędą i czy w razie nie możności uczestnictwa w nich ,można online ?
Pozdrawiam Ania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # Grzegorz Halkiew 2015-07-24 16:57
Witam,

kurs ten odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2015. Zajęcia odbywają się w podwarszawskiej Adamowiznie- proszę przesłać zgłoszenie, a w odpowiedzi otrzyma Pani informacje logistyczne.

Pozdrawiam
Grzegorz Halkiew
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics