pixel Cech NiH Bioenergoterapia (Związek Rzemiosła Polskiego)

Bioenergoterapia (Związek Rzemiosła Polskiego)

Bioenergoterapia

 

Bioenergoterapia jest uznaną formą terapii, pozwalającą w naturalny sposób uaktywnić procesy samouzdrawiania organizmów. Jest to całokształt nieinwazyjnych metod oddziaływania na organizm drogą wyrównania energetyki człowieka. Ma na celu eliminację stanu chorobowego, oczyszczenie ze złogów, regenerację uszkodzonych tkanek, przywrócenie sprawności funkcjonalnej poszczególnych narządów.

Bioenergoterapia jest zawodem w rozumieniu Ustawy o zawodach, oraz zawodem rzemieślniczym. Po pozytywnym zakończeniu naszego szkolenia absolwenci uzyskują prawo do stanięcia przed państwową komisją Izby Rzemieślniczej, a po zdaniu egzaminu uzyskują prawo do zawodowego wykonywania bioenergoterapii w krajach Unii Europejskiej (EuroPass).

 

Szkoła Bioenergoterapii

Uwaga! od 1-go stycznia 2013 zaszły zmiany w szkolnictwie zawodowym - zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 14 września 2012 (Dz.U. 2012 poz. 1117) aby otrzymać pozwolenie na stanięcie przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej trzeba spełnić odpowiednie warunki i posiadać:

§6 pkt 2

- świadectwo ukończenia gimnazjum lub ośmioletniej szkoły podstawowej oraz

- zaświadczenie ukończenia kształcenia ustawicznego w formie pozaszkolnej, dotyczące umiejętności zawodowych wchodzących w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin.

Nasza firmy jest placówką kształcenia ustawicznego i wydajemy na wszystkie nasze kursy odpowiednie zaświadczenia wg wymaganego wzoru Ministra Edukacji Narodowej.

Te zaświadczenia są gwarancją, że uczysz się u najlepszych. 

Rodzaje szkoleń bioenergoterapii

Przewaga naszego szkolnictwa nad szkoleniami innych firm polega na tym, że szkolenie dostosowujemy do Twoich potrzeb oferując zestawy poszerzone o moduły online- dzięki temu masz nieustanny dostęp do materiałów i możesz się uczyć dodatkowo w odpowiednim dla Ciebie czasie.To dostęp do najnowszych technik, bogatego materiału video, medytacji, procedur, wyjaśnień,....

Do dyspozycji mamy różne formy nauki

1. Kurs składający się z trzech poziomów zaawansowania

wersja 1

plus kurs Bioenergoterapii przedegzaminacyjny online jako dodatek

Wersja 2

Pakiet płatny jednorazowo 4110zł.

2. Kurs dla osób skierowanych z PUP.

  • kurs 130 godzin przygotowujący w poszerzonym zakresie do państwowego egzaminu rzemieślniczego

Kurs przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania, chcących się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności. 

Składa się z warsztatowych zajęć praktycznych jak i materiałów uzupełniających on-line. Cena tego kursu to 5900 zł. 

Kurs ten spełnia wszystkie wymogi Powiatowych Urzędów Pracy.

3. Kurs eksternistyczny (160 godz.)

Kurs ten przeznaczony jest dla tych osób, które chciały by w swoim rytmie, samodzielnie i w odpowiednim czasie nauczyć się bioenergoterapii zawodowej. Jest to najbogatszy materiał online i porusza takie zagadnienia jak:

  • podstawy energoterapii
  • czakroterapia
  • bioenergoterapia klasyczna
  • podstawy anatomii i fizjologii
  • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna (w teorii)

5. Kurs przedegzaminacyjny online 60 godz.

  •  jeżeli jesteś osobą, która ukończyła bioenergoterapię i ma stosowne dokumenty potwierdzające kwalifikacje wydane w naszej lub w innej szkole i chcesz przystąpić do czeladniczego/mistrzowskiego egzaminu rzemieślniczego, przygotujemy Ciebie specjalnie pod ten egzamin. Napisz do nas o swoich kwalifikacjach, a my zaproponujemy odpowiednie szkolenia przygotowane dla Ciebie na miarę. Cena 1370 zł.

Jest również możliwość poszerzyć swoją wiedzę o anatomię i fizjologię oraz uzyskać kolejne zaświadczenie wg MEN w zakresie przygotowania medycznego do zawodu terapeuty.

Nasi absolwenci są pod względem przygotowania zawodowego bardziej wszechstronnymi terapeutami. 

Nasz Kurs ma też tą przewagę, że może być robiony etapami - nie ma bowiem znaczenia, czy szkolenie zrobisz w ciągu miesiąca, czy roku. Poszczególne etapy możesz dostosować do swoich możliwości czasowych.

Uczestnik każdego kursu stacjonarnego otrzyma bogaty podręcznik oraz dostęp do materiałów dodatkowych na naszej platformie edukacyjnej- dzięki czemu przerabiany materiał będzie dostępny przez wiele dni po kursie. Znajdziesz tam też nowości oraz filmy instruktażowe.

Dla tych co na obczyźnie. 

Jeśli jesteś osobą spoza Kraju, lub nie masz możliwości przyjechać na szkolenie stacjonarne, specjalnie przygotowane dla Ciebie kurs 130 godzin na platformie edukacyjnej, który pomoże też Tobie w przygotowaniu się, u siebie w domu, do wykonywania zawodu i do stanięcia przed komisją egzaminacyjną.

Nasze szkolenia mają akceptację Cechu Naturoterapeutów i Hipnotyzerów, a nasi absolwenci mogą skorzystać z profesjonalnego ubezpieczenia dla terapeutów.

sprawdź cenę pakietu zawodowego online oraz związane z nim rabaty

 

Egzaminy państwowe

Informację o najbliższym egzaminie znajdziesz TU.

Przez cały czas przygotowania i egzaminów zapewniamy opiekę i pomoc. Masz jakiekolwiek pytania, pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek o dopuszczenie do egzaminu oraz informacje na temat daty egzaminu

 

Inne informacje

Daty najbliższych kursów

Z Kursu Przygotowującego jak i Przygotowania medycznego oraz Szkolenia branżowego mogą skorzystać również inne osoby, które spełniają warunki do przystąpienia do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego. W razie pytań, pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kurs jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

 

Zgłoszenie

 

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

Facebook
Analytics