Medycyna bioenergetyczna

Energetyczna Matryca Uzdrawiania (MEBH)

 

Medycyna Bioenergetyczna

Prowadzenie: Magdalena Dapczyńska

Mowa edycja cyklu spotkań z zakresu pracy bezpośredniej z organami wewnętrznymi.

Kurs inauguracyjny odbędzie się: 19-21 stycznia 2018

godziny zajęć

 • piątek 13:00 - 20:00
 • sobota 10:00 - 20:00
 • niedziela 10:00 - 15:00

Miejsce: Adamowizna, ul. Dobra 4

Cena: 1370 zł

Wstęp

Wyryte na ścianach świątyń, zapisane na zniszczonych czasem pergaminach i wpisane w życie samych ludzi instrukcje mówiące nam, jak porozumiewać się z energią łączącą wszystko, zostały pozostawione przez tych, którzy byli przed nami. Nasi przodkowie próbowali nam pokazać, jak uzdrawiać nasze ciała i tchnąć życie w nasze najgłębsze pragnienia i największe marzenia. Dopiero teraz, 5000 lat później, odkąd pierwsza z tych instrukcji została zapisana, język nauki odkrył na nowo właśnie ten sam związek między nami a światem.

Energia odkryta w tych eksperymentach jest tak nowa, że naukowcy muszą się dopiero porozumieć, jak określić ją jednym terminem. Używanych jest wiele nazw dla zidentyfikowania pola łączącego wszystko. Na przykład Edgar Mitchell były astronauta Apolla nazywa je Umysłem Natury. Fizyk i współtwórca teorii superstrun - Michio Kaku, opisał je jako Kwantowy Hologram. Podczas, gdy są to współczesne etykiety dla kosmicznej siły uważanej za odpowiedzialną za wszechświat, znajdujemy podobne motywy a nawet podobne słowa w tekstach stworzonych na tysiące lat przed fizyką kwantową.

Na przykład poczynając od IV wieku, Ewangelie Gnostyczne również używały słowa UMYSŁ, aby opisać tę siłę i jak „z potęgi Ciszy pojawia się wielka moc, Umysł Wszechświata, który wszystkim zarządza”. Jakkolwiek różnią się od siebie nazwy, wszystkie wydają się opisywać tę samą rzecz – żywą esencję będącą tkaniną naszej rzeczywistości.

Założenia

 

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda Twoje wnętrze?

Z jakich energii, myśli, pragnień i zdolności jesteś złożony?

Od momentu kiedy powstałeś, jeszcze nie do końca świadom, tą myślą, którą masz dzisiaj - istniałeś. Jak odnaleźć w sobie ten moment, który już tworzył Ciebie, jaka energia otulała Cię w danej chwili, co spowodowało dzisiejsze Ja.

Każdy z nas nosi w sobie odpowiedzi na każde pytanie, które rodzi się w nas samych. Jako istota ludzka jesteśmy złożeni z wielu nieznanych nam, samym odpowiedzi. Szukamy ich idąc przez życie, pytamy innych i samych siebie. Często nie znajdujemy potrzebnych nam do szczęścia odpowiedzi. A one są blisko, są dla Nas dostępne, wystarczy odpowiednio zapytać.

Potrzebujesz do tego kilku technik, odpowiedniego podejścia, poszanowania siebie jako istoty złożonej, bogatej, pełnej mądrości i zrozumienia. Pełnej tajemnic, które tylko czekają na odkrycie. Energetyczna Matryca Uzdrawiania pozwoli Ci poznać siebie. Tego jakim jesteś dzisiaj i jakim byłeś kiedyś.

Poznanie siebie to klucz do spełnienia dnia jutrzejszego. Sięgniesz po energię, która otacza Ciebie od dawna, a którą być może zupełnie nieświadom odpychasz. Poznasz myśli zapamiętane przez Twoje ciało od momentu poczęcia, a być może wcześniej.

Nauczysz się co to pamięć tkankowa aby lepiej rozumieć procesy zachodzące w Twoim ciele, aby móc zacząć je kontrolować i cieszyć się pełnią zdrowia, radości i spełnienia. Jesteśmy energią, która oplata wszystko. Jeśli docenisz jak wielką jesteś siłą tworzenia własnych myśli, realizacji tych myśli, jeśli poznasz i nauczysz się wykorzystywać każdą płynącą siłę w sobie, zrozumiesz jakim cudem jest ciało człowieka. Byś mógł usłyszeć bicie serca widząc i czując je naprawdę, poprzez zupełnie nowy pryzmat spojrzenia w siebie.

Abyś poczuł jak wielka siła drzemie w Twoich dłoniach, abyś nauczył się rozpoznawać każde drgnienie, ciepło ciała, lęki ukryte w Twoim umyśle. Docenisz wtedy połączenie każdej energii, która przepływa przez Ciebie. Rozpoznasz każdy zmysł, jakim zostałeś obdarzony i zdziwisz się, że masz ich znacznie więcej niż Cię uczono do tej pory. Poznasz smak nie tylko ten, który pamiętają Twoje zmysły i zobaczysz jak pięknie możesz nauczyć się rozróżniać ich wielorakość.

Energetyczna Matryca Uzdrawiania to spojrzenie na siebie od zupełnie nowej strony.

„Myśl stała się ciałem, a ciało stało się energią”

 Zgłoszenie

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny- pozostaw pole puste

 

Program kursu

Wprowadzenie do tematu bioenergoterapii, regresji, dwupunktu Matrycy Energetycznej - co to oznacza w kontekście istoty żywej.

W skrócie - kilka słów z anatomii - co to komórka, tkanka, narząd i poznanie różnic w samej energetyce; nauka oceny podstawowych różnic.

Omówienie podstaw pracy z energią, zabezpieczeń i bhp terapeuty.

Uruchamianie i poznanie energii własnej poprzez ćwiczenia.

Przygotowanie uczestników do idealnego poznania ciała drugiej istoty, odczuwania zmysłami tkanki, komórki.

Określenie co to pamięć narządu, tkanki, układu.

Ćwiczenia

 • budzenie w sobie umiejętności rozróżniania energii np. zimna i ciepła, rozponawanie energii przedmiotów, istot żywych (roślin, zwierząt, ludzi),
 • odczuwanie zmysłami w szeroko pojętym zakresie - węchu, smaku, dotyku, słuchu,
 • wyczuwanie przyjemności i bólu,
 • pokazanie przepływów bioenergii,
 • pokazanie matrycy człowieka i wskazanie, jak w oparciu o nią wyczuwać bioenergie i jak nimi kierować,
 • pokazanie, jak nauczyć się głębokiego odczuwania dłońmi energii płynącej z przestrzeni,
 • budzenie świadomości trzeciego oko poprzez zmysły

Kolejne zjazdy odbędą się w dniach:

 • 23-25 marca 2018
 • 18-20 maja 2018
 • 27-29 lipca 2018
 • 21-23 września 2018

 

 Cele kursu

 • nauka odczuwania i widzenia bioenergii
 • nauka widzenia i oceniania stanu zdrowia organów wewnętrznych
 • nauka leczenia bioenergiami

Artykuły dodatkowe:

Uczucie kluczem do Matrycy

 

Zgłoszenie

- aby wysłać zgłoszenie wypełnij formularz

{module Dojazd Adamowizna}

Facebook