pixel Cech NiH Muzyka relaksacyjna i medytacyjna.- Rafał Seremet
neurolingwistyka Grzegorz Halkiew

Neurolingwistyka.com

Grzegorz Halkiew- Hipnoza, NLP Coaching, Terapie naturalne (niepubliczna placówka oświatowa MEN)

Szkolnictwo wg MEN

WHO zaleca akredytowanie szkół uczących medycyny naturalnej i licencjonowanie terapeutów za pomocą odpowiednich instytucji.  Absolwenci Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata po zdaniu egzaminu końcowego otrzymają zaświadczenie zgodne z wzorem Ministra Edukacji Narodowej (MEN) oraz rozporządzeniem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (MPiPS). Czytaj więcej:)

Kursy doskonalące

Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata ma statut niepublicznej placówki oświatowej, a kadra posiada przygotowanie od strony zawodowej i pedagogicznej - gwarancja, że człowiek który Ciebie uczy ma najlepsze intencje i mnówstwo wyjątkowych umiejętności. Chcemy, abyś kształcąc się na kursach Akademii zdobył wszechstronną wiedzę na temat terapii naturalnych, coachingu, czy hipnozy. Dołącz do grona zadowolonych kursantów - przetestowało nas już wiele osób. Zobacz listę najbliższych szkoleń!

Rozwój duchowy

Gdy koncentrujesz się na tym, co Ciebie naprawdę ekscytuje, odnajdujesz w sobie moc, która dodaje skrzydeł. Będziesz zaskoczony, że jedyną drogą do pozbycia się mentalnych przeszkód jest włączenie myślenia i prawdziwe poznanie siebie - to gwarancja zrozumienia, czego naprawdę chcesz i uwolnienia się od biegania za innym.... czytaj o rozwoju!

ADZ- Naturopata

Grzegorz Halkiew

Dzień dobry, nazywam się Grzegorz Halkiew- umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem zajmować się zawodowo w 1996 roku. Dziś jestem wykładowcą i instruktorem hipnozy i hipnoterapii, nlp i coachingu, systemowej terapii rodzin, akupunktury, biomasażu i bioenergoterapii. Pełnię też społecznie funkcję Starszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów.

Kadra nauczycielska ADZ-Naturopata

Jesteś osobą bezrobotną?
- sfinansuj swoje kursy poprzez Powiatowy Urząd Pracy

Więcej
Logo Unia EuropejskaKapitał ludzki

Najbliższe szkolenia

logo Krajowy Fundusz Szkoleniowy        logo Rzetelna Firma          logo Biuro Edukacji w Warszawie

Szkolnictwo zawodowe (Naturoterapia)

(wszystkie kursy dostępne również dla wolnych słuchaczy)

Kierunki nauczania:

 • Hipnoza i hipnoterapia
 • NLP Coach oraz Family Coach czyli terapia systemowa rodzin (Konstelacje Rodzinne)
 • Bioenergoterapia i Naturopatia (Związek Rzemiosła Polskiego)
 • Biomasaż, klawipunktura oraz akupunktura
 • Terapia manualna
 • Radiestezja (Związek Rzemiosła Polskiego)

 

Załóż swoje Konto Terapeuty, będziesz miał pierwszeństwo w rezerwacji szkoleń, oraz dostęp do informacji
MENCIESIO

Grzegorz Halkiew - nauczyciel

Muzyka relaksacyjna i medytacyjna.- Rafał Seremet

Kojąca moc natury- kompozycja: Rafał Seremet mastering: Studio VIA Rzeszów Natura, która nas otacza dana jest nam jako uzdrawiające dopełnienie naszej ludzkiej drogi. Woda, powietrze, ogień i pozostałe żywioły dają dynamikę życia naszemu ciału i stanowią faktyczne składniki naszego fizycznego otoczenia. Dźwięki natury mają szereg niezwykłych właściwości, wpływając korzystnie zarówno na nasze zdrowie, psychikę i stan duszy. Badania nad medytacją przeprowadzane w różnych miejscach wykazały, że np. dźwięki cykad i szelest świerszczy wprowadzają umysł w uzdrawiający stan alfa, sprzyjając zarówno regeneracji fizycznej, jak i lepszemu skupieniu. Płyta „Kojąca moc natury" jest szczególnie nastawiona na efekt relaksacji i ukojenia. Miłe dla ucha i psychiki melodie wplecione są w bogactwo dźwięków natury w taki sposób by dodawać energii i wprowadzać w relaks i medytację. Rytmem płyty są pełne urokliwej barwy rytmy przyrody, jak np. wieczorne cykady, odgłosy żab, tajemnicze odgłosy egzotycznych ptaków, czy wreszcie kojące mruczenia delfinów i majestat szumiących fal oceanu. Te bardzo barwne dźwięki przyrody przeplatają się z ilustracyjną muzyką wyobraźni, pomagającą zharmonizować się, pogłębić kontakt z samym sobą i odzyskać ufność w piękno obecne „tu i teraz". Słuchając płyty możesz poczuć jak w wyobraźni obmywają cię oceaniczne fale życia, lub też, że kontemplujesz na magicznej polanie piękno wieczoru. Środkowe utwory płyty, dzięki głębokiemu klimatowi wyciszenia, przeznaczone są typowo do relaksacji i medytacji. Dźwięki, których słuchamy w bezstronnym, czujnym skupieniu pomagają przecież w skupieniu i odkrywaniu głębokich pokładów ducha, wspierają nas w odnajdywaniu harmonii z otaczającym światem. To właśnie dlatego śpiewy i proste instrumenty sakralne stosowano od wieków prawie we wszystkich misteriach i szkołach medytacji. Rafał Seremet od wielu lat zajmuje się zarówno komponowaniem muzyki, jak i medytacją. Podróżował m.in. do medytacyjnych świątyń Azji, by tam przez kilka lat pogłębiać swoje wewnętrzne doznania duchowej harmonii. Na co dzień zajmuje się także terapią opartą na przywracaniu w organizmie prawidłowego przepływu życiowej energii Chi oraz jest autorem kilku książek na temat wewnętrznego rozwoju (Alchemia i moc medytacji, Głęboka terapia poprzez miłość, Uzdrawianie mocą żywiołów). W tworzeniu muzyki stara się za pomocą środków muzycznych (barwy, rytmu i melodyki) wyrazić stany medytacji i kontemplacji, wewnętrznej harmonii i pełnej obecności. Zwraca uwagę by jego muzyka była zarówno interesująca artystycznie, jak i pełniła funkcję uzdrawiającą i pomocniczą w wewnętrznym rozwoju słuchacza.
 • 01. URODZIŁEM SIĘ BY ŻYĆ - 5'25''
 • 02. UKOJENIE - 6'38''
 • 03. FALE ŻYCIA - 7'30''
 • 04. WIECZORNA ZADUMA - 3'20''
 • 05. PROMIEŃ ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA - 3'01''
 • 06. MILCZENIE NOCY - 7'02''
 • 07. MODLITWA WIATRU - 4'29''
 • 08. BLISKOŚĆ OCEANU - 6'46''
 • 09. ŚWIETLISTA POLANA - 5'12''
 • 10. NADEJŚCIE WIOSNY - 4'41''
 • 11. SYMFONIA MOKRADEŁ - 5'02''
 • 12. CIEPŁE SŁOŃCE TROPIKU - 6'16''
Total time: 65'57'' Oto kilka sampli - krótkich fragmentów 5 utworów z płyty- Kojąca Moc Natury: (klikając na link możesz ściągnąć je w mp3)   Płytę AMARANTI - Kojąca Moc Natury, w cenie 20 zł (kosz razem z wysyłką 23 zł -płatność przelewem lub 27 - przy płatności za pobraniem), zamówić mogą Państwo wypełniając poniższy formularz.

Polecam muzykę Rafała.

Grzegorz Halkiew

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ważne!
1. Warsztaty choć mają charakter terapeutyczny i często prowadzą do uzdrowienia, to są jednak inną formą niż leczenie, które jest odmienną dyscypliną. Jeżeli jesteś w trakcie psychoterapii lub leczenia psychiatrycznego, lub jesteś osobą wymagającą takiego leczenia, przed zapisaniem się na szkolenia skonsultuj się ze swoim lekarzem.

2. Informacje o szkoleniach, warsztatach i kursach są czymś innym niż oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Facebook
Analytics