pixel Cech NiH Era hipnozy | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN)

Era hipnozy

Ziemia przechodzi obecnie duże transformacje społeczne, obyczajowe i duchowe. Stare, zdewaluowane systemy chylą się ku upadkowi, a kreują się nowe, jeszcze nieznane. I chodź nieznane budzi w wielu osobach pozbawione uzasadnienia obawy, to mamy wielkie szczęście uczestniczyć w tych znaczących przemianach. Jedną z korzyści życia w tak ciekawych czasach jest możliwość sięgania po świadomość duchową. Jeszcze sto lat temu nauka mistrzów była dostępna tylko dla wybrańców. Edukacja duchowa wymagała wtedy od uczniów wiele lat poświęceń i całkowitego oddania, a ujawnienie jej było srogo karane. Dziś wszystkie te tajemne nauki dostępne są dla wszystkich ludzi. Z roku na rok spotykam coraz więcej osób, które już podczas warsztatów dokonują całkowitej przemiany swojej duszy wkraczając w niedostępny wcześniej świat.

Każdy, kto czuje potrzebę zmiany swego życia, może sięgnąć do skarbca doświadczeń i wiedzy zgromadzonej przez pokolenia naszych przodków, odnajdując w nim to, co mu potrzebne. W duchowym skarbcu znajduje się wiele drogocennych nauk. Jest w nim klucz do samorealizacji na ziemi. Ten klucz nosi w sobie każdy z nas, a jest nim nieograniczona moc podświadomości. Regresja hipnotyczna jest właśnie takim kluczem, który otwiera naszą świadomość i daje nam możliwość silnego, pozytywnego wpływania na nią. Doświadczając jej przekonasz się, że tak, jak każdy z nas, jesteś niepowtarzalną indywidualnością i możesz nauczyć się kreować swój los. Dzięki hipnozie możesz poprawić swoje umiejętności uczenia się, wyeliminować niechciane zachowania, uwolnić się od tremy, stresu i nałogów oraz uzyskać wiele innych korzystnych efektów. Możemy namówić podświadomość do współpracy nad rozwiązywaniem trapiących ciebie problemów osobistych i zawodowych, a wtedy podsunie ona tobie genialne rozwiązania, których wcześniej nie można było sobie uświadomić – z powodu ograniczeń rzekomego racjonalnego myślenia.

Doświadczając hipnozy odkryjesz świat, w którym możesz być – może dopiero pierwszy raz w życiu – całkowicie bezpieczny. Możesz wypełnić się pozytywnymi emocjami i myślami, poczuciem siły i kontroli nad każdą sytuacją, co dostarczy tobie ogromnej radości, a twoja podświadomość to zapamięta. Uczucia doznane przeniosą się wtedy do twojego codziennego życia i staniesz się jeszcze lepszym człowiekiem. Po prostu szczęśliwym. Łatwiej nawiążesz kontakty z innymi ludźmi, gdyż pozytywne nastawienie do świata, a więc również do ludzi, podświadomie wyczuwane jest przez innych. Wiąże się to oczywiście również z poprawą funkcjonowania w pracy zawodowej, dzięki czemu łatwiej osiągnąć sukces. Przyniesie to również odpowiedni skutek materialny. Nauczenie się korzystania ze świadomości hipnozy pomoże opanować szereg cennych i potrzebnych umiejętności, które będziesz móc stosować w codziennym życiu.

Twój mózg najprawdopodobniej nie różni się niczym od mózgu wybitnych naukowców, wynalazców, ale nie każdy potrafi z niego korzystać tak, jak oni korzystali.

Pamiętaj, jeśli tego nie zauważyłeś, że jesteś geniuszem. To tylko dlatego, że twoje moce twórcze przeniesione zostały do podświadomości. Możesz je ponownie odkryć podczas treningu hipnotycznego, a więc w stanie skoncentrowanej świadomości, a następnie przeniesiesz je do codziennego życia.

Z odmiennymi stanami świadomości, a więc także z doświadczaniem transu hipnotycznego, związane są zjawiska nazywane paranormalnymi – czyli dostępnymi, ale nie dla każdego. One także ukryte są w ludzkich mózgach jako umiejętności i wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że takie zdolności posiada. Zalicza się do nich telepatię, jasnowidzenie, przewidywanie przyszłości, bioenergoterapię, medycynę duchową i inne cudowne właściwości. Dziś nikt nie kwestionuje istnienia tych fenomenów, ponieważ badania w laboratoriach potwierdzają ich występowanie. Wiele ludzi doświadczyło tych niezwykłych zjawisk. Taka miła niespodzianka może przydarzyć się każdemu z nas, czy nie warto więc tego doświadczyć?

Odmienne stany świadomości mają ogromny wpływ na nasze zdrowie. Wzmacniając system odpornościowy staniesz się zdrowszym. Zmniejszy się napięcie mięśniowe, poziom lęku, zwiększy pozytywna samoocena, ureguluje się poziom ciśnienia krwi. Lepiej będziesz spać, zmniejsza się zapotrzebowanie na używki, zwiększy się twoja samoświadomość, nabędziesz umiejętności kontrolowania nie tylko własnych emocji.

W świadomych stanach koncentracji możesz również odblokować strumień miłości. Jest ona w każdym z nas. Nie trzeba jej nigdzie szukać, lecz im bardziej jesteśmy cywilizowani, tym bardziej ona słabnie. Miłość jest wyjątkową siłą, również dzięki niej można pozytywnie zmienić swoje życie, przezwyciężyć trudności i ograniczenia, których być może nie można było wcześniej w ogóle pokonać.

Otwórz się na ewolucję, wyjdź ze skorupy ograniczeń, stań się wolnym i pięknym.
Skoro nadszedł na to czas, zrób to.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics