Tytuł przelewu: Regresja
Konto do przelewu: Cech
Data szkolenia (początek): 19-06-20
Kwota do zapłacenia: 870 zł
Link do płatności: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=FHPZQ5QNG45KW

 

Kursy Regresji hipnotycznej prowadzę już czternaście lat. W tym czasie zdobyłem przeogromne doświadczenie w pracy nad karmą, technikami jasnowidzenia, hipnozą - obecna najnowsza edycja kursu Regresji hipnotycznej jest wynikiem tych doświadczeń. Kurs został opracowany tak, aby stał się od razu nauką umiejętności prowadzenia regresji - już nie tylko sam doznasz wewnętrznych przeżyć, ale nauczysz się, jak poprowadzić do takich doświadczeń inne osoby. 

 

Zapraszam na najnowszą odsłonę kursu regresji, składa się on z trzech modułów:

 • dzień pierwszy - regresja rodowa i techniki wglądu (przygotowanie);
 • dzień drugi- regresja reinkarnacyjna (karma i uwalnianie się);
 • dzień trzeci- kroniki akashy (po raz pierwszy eksploracje dewahanu)

.Data: 20-22 listopada 2020

Godziny zajęć:

 • piątek 15:00-20:00
 • sobota 10:00-18:00
 • niedziela 10:00-15:00

Cena: 870zł 

Dla osób powtarzających 70% zniżki.

Miejsce:  05-825 Adamowizna, ul.Dobra 4

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia

 

Regresja karmiczna

Kurs ten jest nie tylko dla ludzi o dużej wrażliwości i otwartych umysłach, których wibracje i spojrzenie na świat są mi bliskie, ale również dla tych, których wibracje są odmienne, którzy bardziej lub mniej cierpiąc i nie rozumiejąc swojego losu, tkwią w zaczarowanym kręgu niemocy i przez to stają się ofiarami zewnętrznych zdarzeń. A być może właśnie dla nich ten kurs regresji okaże się najbardziej pomocny.

Regresja tak jak i Konstelacje Rodzinne zaskakują bogactwem przeżyć, wiedzy i emocji, które kształtują ludzkość od wieków.

Nieświadomy umysł ma dostęp do wszelkich wspomnień i doświadczeń przeżytych przez duszę nie tylko w tym życiu, ale także przed narodzinami i we wszystkich poprzednich wcieleniach. Ten wyjątkowy wgląd można uzyskać w stanie hipnozy, dlatego też proces regresji hipnotycznej przynosi niezwykłe efekty terapeutyczne, wzbogacone o niespodziewane i zaskakujące trafnością osobiste odkrycia.

Jest wędrówką poza czas i przestrzeń bez żadnych ograniczeń. Dotknięciem  tego, co.......(czytaj więcej w artykule Wstęp do regresji)

Wypełnij teraz Formularz Zgłoszenia

Kroniki Akashy- regresja przestrzeni dewahanu

Do tej pory na kursach eksplorowaliśmy przestrzeń duchową w zakresie regresji karmicznej, oraz omawiałem światy, przez które człowiek przechodzi po śmierci, gdy już odrzuci w elementarnym świecie kamaloki wszystko, co go jeszcze wiązało z fizycznością tego świata oraz przestrzenią pomiędzy wcieleniami (LBL M.Newtona). Tym razem pójdziemy jeszcze szerzej i dalej do atmosfery dewahanu. Znajduje się w niej wszystko, co przenika dusze żyjących w świecie fizycznym istot: radości i smutki, uniesienia i udręki, jakie ludzie przeżywają. Sfera ta obejmuje dużo więcej, żyją tam bowiem jeszcze zupełnie inne istoty, które nie są wcielone w ciała fizyczne. To właśnie stamtąd płyną siły, które pchają naprzód rozwój Ziemi. Kto dostępuje duchowego wtajemniczenia, poznaje pradawną przeszłość i daleką przyszłość Ziemi, a także jej związek z innymi światami, poza obrębem naszego systemu. Przede wszystkim spotykamy w świecie dewahanu coś bardzo doniosłego, co nazywamy zwykle kronika akasha.

Korzyści jakie możesz czerpać z regresji:

 • ukazuje głębię ludzkiego życia
 • ujawnia mechanizm kształtowania duszy i jej misji
 • pozwala zrozumieć sens i przesłanie własnego losu
 • poprzez zrozumienie swojego losu uwalnia od gwałtownych i destrukcyjnych emocji
 • pozwala na rozpoznanie i zrozumienie łańcucha przyczyn i skutków zdarzeń, które oglądane tylko z perspektywy aktualnego życia są niepojęte i pozbawione logicznego związku i głębi sensu
 • nadaje inny głębszy sens naszym związkom, pozwalając lepiej zrozumieć własne wzajemne powiązania
 • nowego znaczenia nabierają nasze warunki materialne
 • pozwala przestać błądzić i żyć po omacku
 • ujrzysz drogę swojej duszy w postaci głębokich emocji, olśniewających myśli i bajecznie kolorowych obrazów 

Regresja hipnotyczna przeznaczona jest dla osób dojrzałych, które czują wewnętrzną potrzebę dalszych duchowych wskazówek do swojego rozwoju.

Podczas regresji nauczysz się:

 • kierowania uwagi z otoczenia do własnego wnętrza
 • rozpoznawania wewnętrznych wizji i wsłuchiwania się w wewnętrzne podszepty intuicji
 • technik regresyjnych
 • pracy w hipnozie
 • poznasz techniki eksploracji kroniki Akashy

A teraz rzecz najważniejsza:

Wszystkie informacje będą na miejscu weryfikowane przez pozostałych uczestników twojej grupy, w związku z tym będziesz mieć okazję poznać nie tyle produkt kreatywnej części twojej podświadomości ale również to, co potwierdzą pozostałe osoby. Pozostaniemy w strefie stuprocentowej logiki i rozumu.

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz 

 Zgłoszenie

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com