• Tytuł przelewu: Regresja online
 • Konto do przelewu: Szkoła
 • Kwota do zapłacenia: 570 zł

(...)

 

 

Kursy Regresji hipnotycznej prowadzę już dzwadzieścia lat. W tym czasie zdobyłem przeogromne doświadczenie w pracy nad karmą, technikami jasnowidzenia, hipnozą - obecna najnowsza edycja kursu Regresji hipnotycznej jest wynikiem tych doświadczeń. Kurs został opracowany tak, aby stał się od razu nauką umiejętności prowadzenia regresji - już nie tylko sam doznasz wewnętrznych przeżyć, ale nauczysz się, jak poprowadzić inne osoby do takich doświadczeń. 

 

Materiały z kursu są zamieszczone na platformie edukacyjnej i wzbogacone o wcześniejsze nagrania. Tu budowana jest solidna baza nagrań, którą będę systematycznie powiększał. Dzięki temu będzie można poszerzać swoje wglądy, komunikować się wzajemnie na platformie i wymieniać doświadczeniami na wewnętrznym forum

Cena wersji online: 570zł 

 Formularz Zgłoszenia

 

Regresja karmiczna

Kurs ten jest nie tylko dla ludzi o dużej wrażliwości i otwartych umysłach, których wibracje i spojrzenie na świat są mi bliskie, ale również dla tych, których wibracje są odmienne, którzy bardziej lub mniej cierpiąc i nie rozumiejąc swojego losu, tkwią w zaczarowanym kręgu niemocy i przez to stają się ofiarami zewnętrznych zdarzeń. A być może właśnie dla nich ten kurs regresji okaże się najbardziej pomocny.

Regresja tak jak i Konstelacje Rodzinne zaskakują bogactwem przeżyć, wiedzy i emocji, które kształtują ludzkość od wieków.

Nieświadomy umysł ma dostęp do wszelkich wspomnień i doświadczeń przeżytych przez duszę nie tylko w tym życiu, ale także przed narodzinami i we wszystkich poprzednich wcieleniach. Ten wyjątkowy wgląd można uzyskać w stanie hipnozy, dlatego też proces regresji hipnotycznej przynosi niezwykłe efekty terapeutyczne, wzbogacone o niespodziewane i zaskakujące trafnością osobiste odkrycia.

Jest wędrówką poza czas i przestrzeń bez żadnych ograniczeń. Dotknięciem  tego, co.......(czytaj więcej w artykule Wstęp do regresji)

Wypełnij teraz Formularz Zgłoszenia

Kroniki Akashy- regresja przestrzeni dewahanu

Do tej pory na kursach eksplorowaliśmy przestrzeń duchową w zakresie regresji karmicznej, oraz omawiałem światy, przez które człowiek przechodzi po śmierci, gdy już odrzuci w elementarnym świecie kamaloki wszystko, co go jeszcze wiązało z fizycznością tego świata oraz przestrzenią pomiędzy wcieleniami (LBL M.Newtona). Tym razem pójdziemy jeszcze szerzej i dalej do atmosfery dewahanu. Znajduje się w niej wszystko, co przenika dusze żyjących w świecie fizycznym istot: radości i smutki, uniesienia i udręki, jakie ludzie przeżywają. Sfera ta obejmuje dużo więcej, żyją tam bowiem jeszcze zupełnie inne istoty, które nie są wcielone w ciała fizyczne. To właśnie stamtąd płyną siły, które pchają naprzód rozwój Ziemi. Kto dostępuje duchowego wtajemniczenia, poznaje pradawną przeszłość i daleką przyszłość Ziemi, a także jej związek z innymi światami, poza obrębem naszego systemu. Przede wszystkim spotykamy w świecie dewahanu coś bardzo doniosłego, co nazywamy zwykle kronika akasha.

Korzyści jakie możesz czerpać z regresji:

 • ukazuje głębię ludzkiego życia
 • ujawnia mechanizm kształtowania duszy i jej misji
 • pozwala zrozumieć sens i przesłanie własnego losu
 • poprzez zrozumienie swojego losu uwalnia od gwałtownych i destrukcyjnych emocji
 • pozwala na rozpoznanie i zrozumienie łańcucha przyczyn i skutków zdarzeń, które oglądane tylko z perspektywy aktualnego życia są niepojęte i pozbawione logicznego związku i głębi sensu
 • nadaje inny głębszy sens naszym związkom, pozwalając lepiej zrozumieć własne wzajemne powiązania
 • nowego znaczenia nabierają nasze warunki materialne
 • pozwala przestać błądzić i żyć po omacku
 • ujrzysz drogę swojej duszy w postaci głębokich emocji, olśniewających myśli i bajecznie kolorowych obrazów 

Regresja hipnotyczna przeznaczona jest dla osób dojrzałych, które czują wewnętrzną potrzebę dalszych duchowych wskazówek do swojego rozwoju.

Podczas regresji nauczysz się:

 • kierowania uwagi z otoczenia do własnego wnętrza
 • rozpoznawania wewnętrznych wizji i wsłuchiwania się w wewnętrzne podszepty intuicji
 • technik regresyjnych
 • pracy w hipnozie
 • poznasz techniki eksploracji kroniki Akashy

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz 

 Zgłoszenie