• Czy cena jest za zjazd?: Tak
 • Tytuł przelewu: Chiropraktyka
 • Konto do przelewu: Szkoła
 • Data szkolenia (początek): 23-02-24
 • Kwota do zapłacenia: 1170zł
 • Kwota do zapłacenia dla pakietu: 4680zł

Chiropraktykę uznaje się za dziedzinę medycyny niekonwencjonalnej. Jest to rodzaj terapii manualnej, opartej na dokładnej diagnozie, odpowiednim leczeniu i profilaktyce dysfunkcji narządu ruchu. Chiropraktyka to bezpieczna metoda leczenia kręgosłupa, która bazuje na doświadczeniach kręgarstwa, choć współcześnie kreowana jest na podstawie wiedzy akademickiej. 

Dzięki wyspecjalizowanym, delikatnym i bezbolesnym technikom manualnym terapeuta (potocznie kręgarz) ręcznie usuwa zablokowania w narządzie ruchu, które są przyczyną bólu i ograniczenia ruchomości.
Terapia edukuje również jak żyć, aby zapobiec ponownemu powstawaniu zaburzeń, więc obejmuje ćwiczenia lecznicze, zmiany w diecie oraz w stylu życia, aby pacjent jak najszybciej powrócił do zdrowia
i je utrzymał. Współpraca pacjenta jest niezbędna i on również musi być świadomy przyczyn swoich dolegliwości.
Zadaniem zabiegów chiropraktycznych jest znalezienie związku pomiędzy strukturami aparatu ruchu(miednicą, kręgosłupem i czaszką) a czynnością układu hormonalnego i nerwowego człowieka.

Kurs z zakresu Chiropraktyki i osteopatii prowadzi Łukasz Rojek

Terminy:

 • 23-25 lutego 2024 Chiropraktyka cz.1
 • 15-17 marca Chiropraktyka cz.2 
 • 12-14 kwietnia Osteopatia 
 • 10-12 maja Kompleksowa Terapia Powięzi  

Cena: 1170zł za jeden zjazd

Adres sali wykładowej: Grodzisk Maz. ul.Spółdzielcza 4 p.II

 • piątek. 15:00- 20:00
 • sobota 10:00- 18:00
 • niedziela 10:00- 14:00

Zgłoszenie

 

Poznaj opis standardów zawodów

Po zakończeniu kursu otrzymasz stosowne zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Ze względu na praktyczną formę kursu, zalecany jest strój lekki, sportowy z możliwością rozebrania się do bielizny. 

Ponieważ nasza szkoła spełnia wszelkie wymogi stawiane szkołom o profilu zawodowym, to oprócz zaświadczenia z zakresu szkolenia otrzymasz również- po spełnieniu przewidzianych wymogów-  do dodatkowego egzaminu państwowego- tym razem z Naturopatii. Będą to już uprawnienia unijne (rzemieślnicze egzaminy zewnętrzne dodatkowo płatne mają charakter unijny i wydawany jest  europass jako potwierdzenie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych).

Uwolnij się spod kurateli polskich instytucji.

Więcej informacji o egzaminach dodatkowych rzemieślniczych na stronie organizatora egzaminów >>>TU.

Łukasz Rojek

Łukasz Rojek- Chiropraktyk, Osteopata, Naturopata, Masażysta oraz absolwent wielu kursów i szkoleń z medycyny manualnej. Od 10 lat prowadzi prywatną praktykę. Na podstawie własnych doświadczeń oraz pracy z pacjentem opracowałem swój system szkolenia, który pozwala na szybką i skuteczną pomoc w wielu przypadkach zaburzeń narządu ruchu, i nie tylko. Kurs jest autorskim pomysłem terapii manualnej, który syntezuje dotychczasową wiedze oraz doświadczenie z chiropraktyki, osteopatii, medycyny wschodu, tworząc w ten sposób kompleksową metodę, dzięki której można w bardzo szybki i skuteczny sposób usunąć większość zaburzeń ruchu. 
Dzięki temu kursowi nauczysz się jak diagnozować problem, jak skutecznie i szybko pozbyć się bólu, jak pracować z ciałem oraz praktycznej wiedzy w pracy z pacjentem.