• Tytuł przelewu: Biorezonans
 • Konto do przelewu: Akademia
 • Data szkolenia (początek): 26-01-24
 • Kwota do zapłacenia: 1500 zł

Organizator: Cech Naturopatów i Hipnotyzerów 

 

Specjalizacja Biorezonans w ramach zawodu Naturopata- zapraszamy na kurs zawodowy będący wyjściem naprzeciw najnowszym oczekiwaniom.

Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem służącym do diagnostyki jak i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny. Umożliwia zbadanie organizmu, uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i możliwe rodzaje obciążeń, takie jak pasożyty, borelioza, alergeny czy bakterie. 

Miejsce i data szkolenia stacjonarnego

Data najbliższej edycji stacjonarnej: 12-14 kwietnia 2024

Godziny:

 • piątek 15:00-20:00
 • sobota 10:00-18:00
 • niedziela 10:00-15:00

Sala wykładowa: 05-825 Adamowizna. ul. Dobra 4

 

Wersja nagrana na platformie edukacyjnej

 • dla tych, co mają już wiedzę i praktykę i chcą spełnić wymogi do posiadania uprawnień zawodowych
 • każdy z kursantów przerabia materiały w swoim tempie i dogodnym dla siebie czasie
 • osoby, które wykupią wersję online gdy zauważą, że trudno przecenić kontakt z wykładowcą mają prawo uczestniczyć w ramach tej wersji, w najbliższym kursie stacjonarnym

Wykładowca: Grażyna Piotrowska

Cena szkolenia: 1500zł 

Dostępna jest też wersja na platformie edukacyjnej dla tych, co znają już urządzenia i chcieli by uporządkować wiedzę oraz zdobyć uprawnienia zawodowe.

Jak to działa?

Diagnostyka- każdy patogen wywołuje specyficzną częstotliwość drgań, dzięki czemu można wykryć jego obecność w organizmie. 

Terapia biorezonansem polega natomiast na emisji drgań, które powodują rozpad pasożytów i innych patogenów.

Biorezonans stał się od pewnego czasu powszechnie stosowaną metodą, opartą na coraz to nowszych odkryciach naukowych. Na rynku istnieje wiele różnych firm produkujących urządzenia biorezonansowe. Zanim zdecydujesz się na kupno któregoś z droższych urządzeń, rozpocznij swoją naukę od podstaw- pozwoli to na uniknięcie pochopnych decyzji i błędnych zakupów.

Nasze zalecenie dla przyszłych terapeutów jest takie:

 1. najpierw szkolenie i zapoznanie się na podstawie opisów w podręczniku, co do dostępnych modeli. Po szkoleniu ma się prawo wykonywania biorezonansu zawodowo.
 2. zakup podstawowego modelu pomiarowego i zdobywanie wprawy w interpretacji wyników badań biorezonansowych.
 3. rozpoczęcie praktyki opartej na skanowaniu biorezonansem i ewentualne zalecanie suplementacji.
 4. na podstawie zdobytej praktyki co do pacjentów i ich potrzeb, oraz informacji od kolegów po fachu- zakup droższego urządzenia.

W naszej ocenie inna kolejność drastycznie zwiększa możliwość nietrafnego zakupu.

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Badanie biorezonansem odbywa się na siedząco poprzez elektrody np. trzymane w dłoniach i podłączone do aparatury. Czas badania zależny jest od zastosowanego rodzaju urządzenia- może zarówno trwać około minuty jak i dwie godziny. Długość badania zależy od rozległości problemów zdrowotnych. Jego wyniki uwzględniają stan narządów, poziom hormonów, niedobory witamin, alergie pokarmowe, obecność pasożytów, bakterii i wirusów oraz miejsca ich lokalizacji.

Leczenie jakie my proponujemy polega na zaleceniach przyjmowaniu suplementów diety, oraz innych metod terapii naturalnych, aktywność fizyczną oraz niektóre zabiegi psycho czy fizjoterapeutyczne.

 

Zgłoszenie

 


 

Jakie dokumenty otrzymasz po skończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu?

Ponieważ nasza szkoła spełnia wszelkie wymogi stawiane szkołom o profilu zawodowym jak i szkołom rzemieślniczym, to otrzymasz zaświadczenie o zdobyciu kwalifikacji, wiedzy i umiejętności w zakresie  specjalizacji Biorezonans w ramach zawodu Naturopata. Jest też możliwość zdania dodatkowego egzaminu państwowego z uprawnieniami unijnymi- europass (egzaminy państwowe zewnętrzne są dodatkowo płatne).

Podnosimy poprzeczkę wyżej, zdobądź zawodowe zaświadczenie unijne potwierdzające Twoją wiedzę, umiejętności i kwalifikacje.

Więcej informacji na stronie organizatora szkoły >>>TU.

Diagnostyka biorezonansem jest jednym z podstawowych elementów Naturopatii.

Program szkolenia

 • omówienie budowy i działania podstawowego urządzenia Quantum
 • omówienie zakresu i metodologii analizy (dowiesz się, jak interpretować wyniki diagnostyczne i jakie proponować lub przeprowadzać terapie)
 • wprowadzenie do suplementacji i leczenia (wprowadzenie do systemu, zasady współpracy i zakupu suplementów, konkretne propozycje i procedury leczenia)

 

Co szkolenie Tobie da?

Jeśli jeszcze do tej pory nie szedłeś z trendem i wymogami stawianymi nowoczesnym gabinetom, czas to zmienić. Dziś każdy gabinet powinien mieć analizator kwantowy, nawet jeśli wykonujesz jedynie np. bioenergoterapię, czy hipnoterapię. A już na pewno, jeśli masz gabinet akupunktury- gdyż Tradycyjna Medycyna Chińska uwzględnia suplementację.

W gabinecie Naturopaty takie urządzenie to podstawowy wymóg.

Na naszym kursie nauczysz się diagnostyki biorezonansem, dowiesz się jak wprowadzić do swojego gabinetu suplementację, zdobędziesz kolejne metody pracy.

Szkolenie zakończy się egzaminem wewnętrznym, po zdaniu którego otrzymasz  zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje zawodowe w stosowaniu biorezonansu.

Przetestowałem wiele aparatów- od podstawowych po zaawansowane. Rozmawiałem z wieloma terapeutami i wysłuchałem ich opinii na temat tego, co jest warte stosowania w gabinecie, jak i tego co jest drogie a jednocześnie całkiem zbyteczne. Urządzenia które proponujemy uznaliśmy za najbardziej optymalne. Posiadają one polskie oprogramowanie i są wystarczające do przeprowadzania podstawowej diagnostyki. Są z pewnością najlepsze dla osób, które zaczynają pracę z biorezonansem. Pozwoli Tobie zdobyć praktykę, a jeśli uznasz, że z jakiś powodów potrzebujesz więcej opcji, z tą zdobytą praktyką wybierzesz sobie kolejne urządzenie, bardziej rozbudowane i dostosowane do wypracowanej już przez Ciebie metody. A my również pomożemy Tobie w tym wyborze.

Czy jest wersja szkolenia na internetowej platformie edukacyjnej?

Szkolenie jest również w wersji internetowej, ale dla tych którzy chcą tylko usystematyzować swoją wiedzę i zdobyć uprawnienia zawodowe.

Obie wersje zakończone są egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Wypełnij: Zgłoszenie na kurs

Zdobądź nowe uprawnienia! Wyprzedź konkurencję!