Tytuł przelewu: Biorezonans
Konto do przelewu: Szkoła
Kwota do zapłacenia: 1500 zł

Biorezonans- kurs zawodowy to wyjście naprzeciw najnowszym oczekiwaniom.

Biorezonans jest specjalistycznym urządzeniem służącym do diagnostyki jak i terapii za pomocą drgań elektromagnetycznych. Jest osiągnięciem współczesnej nauki i medycyny. Umożliwia zbadanie organizmu, uwzględniając miejsce występowania zaburzenia i możliwe rodzaje obciążeń, takie jak pasożyty, borelioza, alergeny czy bakterie. 

Jak to działa?

Diagnostyka- każdy patogen wywołuje specyficzną częstotliwość drgań, dzięki czemu można wykryć jego obecność w organizmie. 

Terapia biorezonansem polega natomiast na emisji drgań, które powodują rozpad pasożytów i innych patogenów.

Biorezonans stał się od pewnego czasu powszechnie stosowaną metodą, opartą na coraz to nowszych odkryciach naukowych.Na rynku istnieje wiele różnych firm produkujących urządzenia biorezonansowe. Zanim zdecydujesz się na kupno któregoś z droższych urządzeń, rozpocznij swoją naukę od podstaw- pozwoli to na uniknięcie pochopnych decyzji i błędnych zakupów.

Nasze założenie szkoleniowe jest takie:

  1. najpierw szkolenie i zapoznanie się na podstawie opisów w podręczniku, co do dostępnych modeli. Po szkoleniu ma się prawo wykonywania biorezonansu zawodowo.
  2. zakup podstawowego modelu pomiarowego i zdobywanie wprawy w interpretacji wyników badań biorezonansowych.
  3. rozpoczęcie praktyki opartej na skanowaniu biorezonansem i ewentualne zalecanie suplementacji.
  4. na podstawie zdobytej praktyki co do pacjentów i ich potrzeb, oraz informacji od kolegów po fachu- zakup droższego urządzenia.

W naszej ocenie inna kolejność drastycznie zwiększa możliwość nietrafnego zakupu.

Jak wygląda badanie biorezonansem?

Badanie biorezonansem odbywa się na siedząco poprzez elektrody np. trzymane w dłoniach i podłączone do aparatury. Czas badania zależny jest od zastosowanego rodzaju urządzenia- może zarówno trwać około minuty jak i dwie godziny. Długość badania zależy od rozległości problemów zdrowotnych. Jego wyniki uwzględniają stan narządów, poziom hormonów, niedobory witamin, alergie pokarmowe, obecność pasożytów, bakterii i wirusów oraz miejsca ich lokalizacji.

Leczenie jakie my proponujemy polega na zaleceniach przyjmowaniu suplementów diety, oraz innych metod terapii naturalnych, aktywność fizyczną oraz niektóre zabiegi psycho czy fizjoterapeutyczne.

Miejsce i data szkolenia

Data najbliższej edycji: aktualnie prowadzimy szkolenia online oraz indywidualnie

Godziny:

  • piątek 15:00-20:00
  • sobota 10:00-18:00
  • niedziela 10:00-15:00

Wykładowcy: Grażyna Piotrowska

Cena szkolenia: 1500zł 

Dla uczestników kursu możliwość zakupu urządzenia Analizator Quantum w cenie: 1270zł 

- do urządzenia dołączamy kurs obsługi wraz z wskazówkami użytkowania.

 

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

 Egzaminy i uprawnienia

Celem szkolenia jest przygotowanie terapeutów (naturopatów, bioenergoterapeutów, dietetyków,...) do stosowania diagnostyki biorezonansem. Wydane zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdza kwalifikacje i upoważnia do stanięcia przed komisją Egzaminu sprawdzającego w ramach zawodu Naturopata.

Diagnostyka biorezonansem jest jednym z podstawowych elementów Naturopatii.

Program szkolenia

  • omówienie budowy i działania urządzenia 
  • omówienie zakresu i metodologii analizy (dowiesz się, jak interpretować wyniki diagnostyczne i jakie proponować lub przeprowadzać terapie)
  • wprowadzenie do suplementacji i leczenia (wprowadzenie do systemu, zasady współpracy i zakupu suplementów, konkretne propozycje i procedury leczenia)

 

Co szkolenie Tobie da?

Jeśli jeszcze do tej pory nie szedłeś z trendem i wymogami stawianymi nowoczesnym gabinetom, czas to zmienić. Dziś każdy gabinet powinien mieć analizator kwantowy, nawet jeśli wykonujesz jedynie np. bioenergoterapię, czy hipnoterapię. A już na pewno, jeśli masz gabinet akupunktury- gdyż Tradycyjna Medycyna Chińska uwzględnia suplementację.

W gabinecie Naturopaty takie urządzenie to podstawowy wymóg.

Na naszym kursie nauczysz się diagnostyki biorezonansem, dowiesz się jak wprowadzić do swojego gabinetu suplementację, zdobędziesz kolejne metody pracy.

Szkolenie zakończy się egzaminem wewnętrznym, po zdaniu którego otrzymasz odpowiednie zaświadczenie według wzoru MEN potwierdzające kwalifikacje zawodowe w stosowaniu biorezonansu.

Przetestowałem wiele aparatów- od podstawowych po zaawansowane. Rozmawiałem z wieloma terapeutami i wysłuchałem ich opinii na temat tego, co jest warte stosowania w gabinecie, jak i tego co jest drogie a jednocześnie całkiem zbyteczne. Urządzenie które proponujemy uznaliśmy za najbardziej optymalne. Posiada ono najnowsze certyfikowane przez nas polskie oprogramowanie i jest wystarczające do przeprowadzania podstawowej diagnostyki. Jest z pewnością najlepsze dla osób, które zaczynają pracę z biorezonansem. Pozwoli Tobie zdobyć praktykę, a jeśli uznasz, że z jakiś powodów potrzebujesz więcej opcji, z tą zdobytą praktyką wybierzesz sobie kolejne urządzenie, bardziej rozbudowane i dostosowane do wypracowanej już przez Ciebie metody- a my również pomożemy Tobie w tym wyborze.

Czy jest wersja online szkolenia?

Szkolenie jest w wersji stacjonarnej, ale dla tych którzy chcą tylko usystematyzować swoją wiedzę- mamy wersję online na platformie edukacyjnej. Obie wersje zakończone są egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia MEN potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Wypełnij: Zgłoszenie na kurs

Zdobądź nowe uprawnienia! Wyprzedź konkurencję!