• Czy cena jest za zjazd?: Tak
 • Tytuł przelewu: Egzorcyzmy (2)
 • Konto do przelewu: PIN
 • Kwota do zapłacenia: 570zł
 • Kwota do zapłacenia dla pakietu: 570

Fenomeny Hipnozy

Kategoria: fenomeny hipnozy

Niniejszy warsztat Hipnozy i stanów transowych jest szkoleniem z zakresu terapii określanej powszechnie terminem egzorcyzmów.

Pierwszy poświęcony był tworzeniem wizualizacji, których zadaniem było zabezpieczanie Ciebie przed negatywnymi wpływami memów i przesądów, oczyszczaniu energetycznemu czyli harmonizowaniu emocji, oraz odprowadzaniu tego, co postrzegasz jako dusze zmarłych "na inną stronę bytu".

Obecna druga część szkolenia poświęcona jest pracy z zmarłymi na różnych poziomach ich obecności. 

Są ludzie, którzy we wszystkim, a szczególnie w tym, czego nie znają, węszą niebezpieczeństwo i nie omieszkują twierdzić przy każdej sposobności, że wiele osób, oddających się badaniu spirytyzmu, utraciło rozum. No to na początku zastanówmy się, czy to w ogóle jest rozsądny zarzut?

Czyż nie zdarza się coś podobnego przy każdym zajęciu umysłowym u ludzi słabego rozumu? Znamy ogromny poczet wariatów matematyków, lekarzy, muzyków, filozofów i badaczy innych nauk. Czyż dlatego miano by zarzucić wszelkie nauki i wiedzę? Czego to dowodzi?

Z powodu nadmiernej pracy cielesnej marnieją słabo rozwinięte ręce i nogi, które są narzędziem czynności fizycznej; podobną i źle pojętą pracą umysłową nadwerężamy słaby mózg - narzędzie pracy duchowej. Przez zniszczenie narzędzia pracy nie zostanie duch zniszczony - zostanie on nienaruszony, a przeciwnie po wyzwoleniu się z materii odzyska pełnię swych zdolności. Szaleniec jest właśnie zwykle ofiarą nadmiernej pracy.

Każda praca umysłowa może doprowadzić do szaleństwa. Wiedza, nauki, sztuka, gorliwość religijna, ba i powszednie zajęcia przyczyniają się do tego.

Pierwszą przyczyną szaleństwa jest ograniczona natura mózgu, która czyni go mniej lub więcej podatnym na pewne wpływy i napory. W razie zaistnienia podatności do wariacji wskutek tzw. dziedzicznego obciążenia, może z któregokolwiek zajęcia zrodzić się tzw. idee fixe - tak np. na temat duchów u tego, który zajmuje się sprawami duchowymi, podobnie jak u innego na tle myśli o Bogu, o niebie i aniołach, o piekle, diabłach i wiecznym zatraceniu, o szczęściu i mocy, o stanie macierzyńskim i o czymkolwiek innym. Jest wiadomo, że np. wariat na tle religijnym stałby się wariatem na tle spirytyzmu, gdyby spirytyzm pochłonął jego myśli, jak również stać by się nim mógł i z innych powodów.

O wiele więcej stoi za tym, aby spirytyzm poznawać i kultywować. Po pierwsze jest dobrym ćwiczeniem dla umysłu, po drugie pozwala poznać naturę człowieka, jego wierzeń, ograniczeń i wszystko co nazywamy antropologią kognitywną. Wiedza wzmacnia siły psychiczne i obala strach, oraz przeciwdziała indukowaniu lęków- tak społecznych jak i ochoczo rozsiewanych przez różnego rodzaju kapłanów i łowców dusz.

Zjawiska, które przekraczają prawa znanych nauk, a pojawiają się we wszystkich stronach świata, odkrywając działanie wolnej i rozumnej woli, są zaiste godne badań najstaranniejszych.

W pierwszej części kursu była mowa o technikach relaksacyjnych, metodach pozwalających harmonizować wewnętrzne napięcia psychiczne, jak i oswajać się z myślą, że zmarli są obok nas. Poznani przewodniczy pomagali Tobie odprowadzać zmarłe dusze, które z powodów natury emocjonalnej utknęły pomiędzy światami.

Praca ze zmarłymi

Druga część kursu będzie poświęcona pracy ze zmarłymi- odkrywanie w sobie elementów dusz zmarłych przodków i uwalniane ich od cierpień. O tym, że to jest możliwe przekonałeś się na kursie Konstelacji rodzinnych, czyli ustawień hellingerowskich. Teraz czas poznać więcej.

Czasami okazuje się, że we własnych zasobach przodków nie ma tego, co chcielibyśmy mieć w swojej psychice i otoczeniu. Czy w związku z tym można nawiązać kontakt z innymi zmarłymi duszami i poprosić ich o pomoc?

Obcowanie świata duchowego ze światem materialnym podlega prawom czysto przyrodniczym, a w działaniu jego nie ma nic nadzwyczajnego. Ślady współpracy żywych ze zmarłymi spotykamy u wszystkich narodów wszystkich czasów; obcowanie to jest dziś powszechnie znane i widoczne dla każdego.

Moc sprawczą inteligencji osądza się według jej dzieł. Ponieważ żadna istota ludzka dotąd nie może stworzyć wszystkiego, co wytwarza przyroda, dlatego też należy uznać, że praprzyczyną wszystkiego w przyrodzie wszechświata jest jeszcze wyższa inteligencja. Zapewne poznając coraz więcej, będziesz takich twórców przyrody też poznawał wielu i nie sadzę, aby kiedykolwiek ten proces poznawczy się zatrzymał i abyś dotarł do osoby rzeczywiście najwyższej, toteż koncepcję Boga uważam za mylną i głoszoną jedynie dla potrzeb wykazania Twoich niekompetencji i udowodnienia, że bez pomocy pośredniczących pomiędzy Tobą i bogiem kapłanów sam sobie nie dasz w życiu rady. Ale gdy pomyślisz, okaże się że nie kapłani, ale to Ty masz większe uzdolnienia w uczciwym zapewnieniu sobie godziwego bytu.

Niczego Tobie nie brakuje, masz wszystko co pozwala uwolnić się od lęków wmawianych Tobie od dzieciństwa. Jesteś godny tego, aby żyć szczęśliwie i w pełni zdrowia.

 Data: 

 • Kurs organizowany okazjonalnie dla grup zorganizowanych

 Najbliższa edycja: 12-14 kwietnia 2024

Cena:  670zł

Obrona Psychiczna - kurs trzydniowy (zaświadczenie wg MEN)

Freud, Jung, Mindel, Hillman- każdy z nich badał naturę wizji, ich funkcji i zastosowań w terapii. Sny i wizje są podstawowymi zjawiskami regulującymi nieświadome życie jednostki i kultury. Ich treść stanowi komentarz wszystkich ludzkich sytuacji- wielkich, zwyczajnych i nieprawdopodobnych. 

Uwaga. Osoby bez przygotowania jakie daje warsztat cz.1 mogą sobie nie dać rady z asymilacją doświadczeń, a mając niestabilność emocjonalną mogą popaść w psychozy.  Osoba znajdująca się w stanie psychozy ma przekonanie o realności swoich przeżyć i wydaje się jej, że funkcjonuje normalnie. Istotą psychozy jest brak krytycyzmu wobec własnych, nieprawidłowych spostrzeżeń i osądów. Warsztat jest więc zdecydowanie dla osób stabilnych, otwartych i rozsądnych. Z drugiej strony patrząc, nie będzie w nim czegoś więcej, niż bywa w przeciętnym filmowym horrorze.

Program warsztatu:

 1. Techniki medytacyjne
 2. Hipnotyczne techniki zarządzania świadomością i podświadomością
 3. Medytacja i hipnoza w szamanizmie
 4. Wolność mentalna i emocjonalna
 5. Opis sposobów oddziaływania pasożytów umysłu na psychikę ludzką.
 6. Realne zagrożenia życia jednostek narażających się strażnikom „systemu”.
 7. Sposoby wyzwalania się od myślo-światów, kodów energetycznych, larw astralnych i obcych bytów.
 8. Moc tworzenia, przyciągania i analizowania zjawisk fizycznych i duchowych.
 9. Integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości- ponadczasowa pomoc samemu sobie.
 10. Zespół sprzymierzeńców w duchowym rozwoju, oraz techniki aktywizacji świetlistego pola.
 11. Rytuały, techniki oczyszczające.
 12. Egzorcyzmy
 13. Wskazówki na dalszą drogę; organizacja grupy wzajemnego wsparcia i ochrony.

Warsztaty Alchemii Umysłu są doskonałą duchową inwestycją pozwalającą po ich ukończeniu na samodzielną duchową pracę.

 Jeśli chcesz poznać pracę szeptunek i magów, zapraszam na część 3-cią egzorcyzmów na koniec czerwca.

Przeczytaj też wstęp do warsztatów obrony psychicznej >>>BHP