• Czy cena jest za zjazd?: Tak
  • Konto do przelewu: Akademia
  • Data szkolenia (początek): 03-05-24
  • Kwota do zapłacenia: 670
  • Kwota do zapłacenia dla pakietu: 670

UMYSŁ, KTÓRY POZNAJE, TO UMYSŁ, KTÓRY ŻYJE

 

 

EXTRA SENSORY PERCEPTION

 

Zapraszam na kolejną edycję ciągu spotkań przygotowujących do pracy z podświadomością.  Będzie on prowadzony przez naszych współczesnych magów, szeptunki i szamanki. 

Nowa edycja 2024

Nabór otwarty! Przewidujemy średnio jedno spotkanie miesięcznie

Cena spotkania 670zł

Wypełnij formularz zgłoszenia

Harmonogram najbliższych zajęć 

 

31 maja-2 czerwca, sala Grodzisk Maz. ul.Spółdzielcza 4 (Zobaczyć szczegóły jak trafić)

Wypełnij formularz zgłoszenia

Kupała 2024

Warsztat 21-23 czerwca (570zł) 

Kupała 22 czerwca (150zł)

zobacz opis warsztatu

 

Formularz zgłoszenia

 

Tematyka poruszanych zagadnień

 

Uzdrawianie i oczyszczanie 

Na pewno zauważyłeś, że aby zachorować trzeba przez wiele lat niszczyć swój organizm, często wręcz z pełną świadomością. I nie tylko mam na myśli jedzenie i ciężką pracę, ale przede wszystkim uwikłania energetyczne. A te rozpoczynają się od pierwszego wdechu i kontaktu z położną, potem rówieśnicy, nauczyciele, współpracownicy i niby przyjaciele. Każdy z nich dzieli się trucizną złej woli, zawiści, nienawiści. A dusza wszystko chłonie. O ile pamiętasz by obmyć ciało to obmywanie duszy często schodzi na ostatni wręcz plan. Potem jest choroba i oczekiwanie, ze cudowna tabletka wymaże wszystkie negatywne lata i ich trucizny. 

Na pierwszym module rozpoczniesz swój proces uzdrawiania i oczyszczania.

 

Wzmacnianie mocy wewnętrznych 

Moc wewnętrzna jest niezwykle potrzebna aby dusza nie ulegała mentalnym atakom. Ty już wiesz po procesie oczyszczania, jak wiele może zła do duszy przylgnąć, dlatego też tak bardzo docenisz ten moduł zabezpieczający przed wszelkim złem. Dopiero teraz, gdy masz wnętrze oczyszczone możesz je zabezpieczać. Nigdy bowiem zabezpieczanie ruiny nie jest skuteczne. Dopiero gdy jesteś prawdziwym sobą bez obcych ingerencji, możliwe staje się wzmocnienie i stanie w prawdzie. 

 

Nauka stwarzania siebie i oczekiwanych sytuacji 

Ten, który jest już czysty i wzmocniony sięga pragnieniami dużo dalej. W tych pragnieniach stwarzasz swój świat. Z pracownika zagarniętego przez los zamieniasz się w pracodawcę i właściciela wydarzeń. 

Wielokrotnie słyszałeś :

Jeżeli nie będziesz realizować swoich marzeń,

ktoś inny zatrudni ciebie, żebyś spełniał jego

Teraz to ty stajesz się autorem swojego życia. No nie mów, że nigdy tego nie chciałeś 

Extra sensory perception oraz mistrz Grzegorz ;)

Aby realizować siebie należy wybiegać nie tylko w przyszłość w dosłownym znaczeniu że jutro, za rok. Trzeba wybiegać w przyszłość i widzieć to, co mogłoby się wydarzyć, jeśli wcześniej nie wprowadzisz zmian.  Bo życie nie polega na tym, aby nieustannie walczyć o pragnienia, lecz na tym by one nadchodziły. Nie musisz mi wierzyć, ale łatwiej przygotować dobry los, niż walczyć ze złym. Uwierz mi.

 

Moc przesilenia w wierzeniach i rytuałach 

Okres przesileń jest jak Gwiezdne wrota do innej przestrzeni- coś się kończy, co innego zaczyna. Zimowe przesilenie ma w sobie coś z pogrzebu i zostawieniem za sobą starego. Te stare staje się ususzonym ziarnem doświadczeń z którego urodzisz się Ty Nowy. 

 

 

Formularz zgłoszenia

 

Galeria video

Stany świadomości

 

Wykłady

 

Medytacje

 

Spotkania z ciekawymi ludźmi

 

Ewenty