Adres placówki: 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

  • tel.kom.: +48 500.110.251
  • Facebook
  • Twitter
  • E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz zgodnie z Umową o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku informujemy, że:

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Cech Naturopatów i Hipnotyzerów, z siedzibą pod adresem 00-801 Warszawa, Chmielna 98.

Administrator przetwarza następujące kategorie danych osobowych: dane identyfikacyjne, dane adresowe, dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail).  Dane osobowe przetwarzane są dla realizacji statutowych celów i bieżącego funkcjonowania niniejszej strony i organizacji z nią związanej, w tym:

- organizacji szkoleń i egzaminów rzemieślniczych;

- organizacji spotkań członków Cechu;

- obsługi członków Cechu w tym pobierania składek na cele statutowe Cechu,

- zapewniania wsparcia prawnego,

- ewidencji podatkowej.

Dane osobowe będą przetwarzane, odpowiednio do czasu zrealizowania uzasadnionych w statucie interesów Administratora związanych z przetwarzaniem określonych danych lub do czasu upływu terminów określonych w Ustawie.

Posiada Pani/Pan: prawo do wycofania zgody (w dowolnym momencie) na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, które przekazał/a nam Pani/Pan dobrowolnie, a także  prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych; prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych; prawo do usunięcia danych osobowych po wycofaniu zgody na ich przetwarzanie; f) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

 

Niniejsza strona jest własnością Wydawnictwa NeuroMedia oraz moją osobistą- zamieszczam tu informacje na temat przedsięwzięć w których biorę bardziej lub mniej czynny udział. Znajdziesz więc tu informacje o Akademii Doskonalenia Zawodowego Naturopata, o Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów, o Izbie Rzemieślniczej Mazowsza. Kurpi i Podlasia jak i o Związku Rzemiosła Polskiego, a także o Polskim Instytucie Neurotransgresji, o naszym Wydawnictwie NeuroMedia, jak i o mnie osobiście.