Zapraszam na kultowy kurs i wieńczący dorobek Jose Silva'y.

Nie wiem czy o tym wiesz, ale masz nieustannie kogoś obok siebie, kto wie co Ciebie czeka i jest gotowy by w każdej chwili pomóc Tobie osiągnąć sukces, szczęście i zadowolenie.

Ten nauczyciel i doradca uczy Ciebie krok po kroku wszystkiego, co jest potrzebne do osiągnięcia każdego celu. Ten doradca i nauczyciel jest w Twoim wnętrzu, czeka na Ciebie. Chcesz go poznać i skorzystać z jego umiejętności!?

 Po trzyletniej przerwie postanowiłem poprowadzić jeszcze raz kurs ekstra sensorycznego postrzegania, pracy z intuicją i eksploracji światów duchowych.

To kurs, który pozwala zdobyć solidne podstawy do tego, co kiedyś nazywano jasnowidzeniem. Jest idealnym sposobem przygotowania się do odkrywania przestrzeni duchowych pomiędzy wcieleniami opisanego przez M.Newtona (LBL), jak i idealnym sposobem na eksplorację przestrzeni Kroniki Akashy. 

A dla tych, co wolą stąpać bardziej realnie po ziemi, jest okazją do przetrenowania wyobraźni, umiejętności przewidywania, jak i narzędzi współczesnego wizjonera.

Zapraszam na licencjonowany kurs  Silva UltraMind ESP System. Kurs pozwalający doskonale rozwinąć wewnętrzną wrażliwość sensoryczną (extra sensory perception). Wewnętrzna wrażliwość sensoryczna nieodmiennie wiąże się z takimi pojęciami, jak:

 • telepatia - zdolność naturalnej i na odległość komunikacji pomiędzy umysłami
 • jasnowidzenie - postrzeganie wydarzeń na odległość
 • prekognicja - przewidywanie przyszłych wydarzeń
 • retrokognicja - widzenie wydarzeń z przeszłości
 • psychometria - odczytywanie informacji z przedmiotów będących świadkiem wydarzeń

Trener prowadzący:  Grzegorz Halkiew

Proszę o wypełnienie formularza Zgłoszenia

Cena: 470zł  

Data: zapytaj

Godziny: 

 • sobota 10:00- 20:00
 • niedziela 10:00-17:00

Zgłoszenie

Co zawiera warsztat  SILVA ULTRAMIND ESP SYSTEM?  

PORADNICTWO Wyższej Inteligencji, która może tak pokierować okolicznościami, aby Twoja droga do osiągnięcia życiowej misji była w pełni zrozumiała i zakończona sukcesem.

POMOC trenerów, którzy mają za sobą lata doświadczeń używania systemu i technik Jose Silvy w różnych dziedzinach życia. Ci trenerzy są gotowi, aby w każdej chwili podzielić się wiedzą i doświadczeniami, abyś również i Ty mógł w pełni wykorzystać swoją życiową szansę i pójść w ich ślady…. a nawet dużo dalej.

Jose Silva używając potęgi umysłu dosłownie zmienił świadomość ludzkości. Gdy w 1966 roku zaczął uczyć swojego systemu, większość ludzi nie wierzyła w ESP (ESP – extrasensory perception). Dzisiaj - wiedza ta jest uniwersalna.

W 1997 roku Jose Silva powiedział: „Pamiętajcie, otrzymaliśmy zdolność jasnowidzenia aby jak najszybciej odkryć cel naszej ziemskiej egzystencji i aby znaleźć sposób do zakończenia tego przedsięwzięcia sukcesem.”

Silva’s UltraMind ESP System jest kulminacyjnym osiągnięciem Jose Silvy opublikowanym dopiero w 1999 r., tuż przed jego śmiercią.

Jose Silva’s UltraMind ESP System został stworzony po to, aby podnieść świadomość ludzi na wyższe poziomy i zmienić sposób myślenia ludzi na naszej planecie.

To jest to, co Jose Silva nazwał „drugą fazą ewolucji ludzkości” na naszej planecie.

Spraw, aby reszta Twojego życia była najlepszą jego częścią.

Jak znaleźć cel swojego życia?

Czy czułeś kiedyś, że jest coś więcej, co powinieneś robić w życiu? Może czułeś, że masz jakąś misję do spełnienia albo ukryty talent, który możesz wykorzystać, aby zmienić świat na lepszy?

Używając Jose Silva’s UltraMind ESP System nauczysz się komunikacji z Wyższą Inteligencją w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania. Otrzymasz też wsparcie, aby te wskazówki wcielić w życie.

Po wprowadzeniu w swoje życie tego, czego nauczysz się na kursie Jose Silva’s UltraMind ESP System, zmieni się nie tylko każdy Twój dzień, ale również Twoje otoczenie.

Jak zrozumieć lepiej siebie i innych?

Ludzie porozumiewają się między sobą na różne sposoby: fizycznie, emocjonalnie i umysłowo. Pozazmysłowe postrzeganie (nazywane też szóstym zmysłem) jest od dawna wykorzystywane do celów wojskowych. W jednej z akcji przeprowadzonej przez CIA, poproszono jasnowidzów aby odnaleźli 10 łodzi podwodnych znajdujących się w danej chwili w zanurzeniu. Odnaleźli wszystkie bez problemu!

Wizja Przyszłości

Jose Silva patrzył w przyszłość. Wiedział, że ludzie są w stanie zmienić swoją świadomość i podejmować słuszne decyzje.

W 1995 roku rząd USA ogłosił, że CIA wydało $11 milionów dolarów (niektóre źródła podają nawet $20 milionów) na szkolenie jasnowidzów w celu pozyskania tajnych wojskowych informacji. Jasnowidzowie szkoleni przez CIA okazali się doskonali.

W międzyczasie, przez ponad 40 lat, miliony ludzi na całej ziemi wykorzystało wiedzę Jose Silvy aby totalnie zmienić swoje życie na lepsze, doskonaląc swoje pozazmysłowe postrzeganie.

 • Lekarze medycyny wykorzystywali swoje zdolności jasnowidzenia aby poznać źródło choroby u swoich pacjentów.
 • Adwokaci wykorzystywali swoje zdolności jasnowidzenia aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych oraz odkryć, czy dany świadek jest prawdomówny.
 • Naukowcy pracujący nad odkryciami, otrzymywali podpowiedzi we śnie, przyśpieszając rozwój nauki i techniki.
 • Instruktorzy walk wschodnich otrzymywali wskazówki od Wyższej Inteligencji, jak zmieniać techniki walki na lepsze. Od tej pory wykorzystują swój umysł, aby rozpowszechniać nową wiedzę na temat walk wschodnich.
 • Menedżerowie wielkich korporacji stosują intuicję przy podejmowaniu strategicznych decyzji.
 • Uczniowie i uczennice szkół wykorzystywali zdolności jasnowidzenia aby lepiej przyswajać sobie nowy materiał i szybciej go prezentować. Później, jako dorośli ludzie, potrafi odczytywać przyszłość tak wyraźnie jak inni słuchają radia.
 • Tysiące absolwentów naszego kursu używają zdolności jasnowidzenia do stworzenia dobrze prosperujących firmy.

Powyższe historie są prawdziwe. Zostały opowiedziane przez Jose Silvę i opublikowane w jego książce: Jose Silva’s UltraMind ESP System.

Ty również możesz rozwinąć swoje zdolności jasnowidzenia (ESP) aby lepiej i zdrowiej przejść przez życie, i zrealizować swoją misję.

Nauczenie się tego zajmie Tobie tylko 3 dni. Praktykując codziennie po kilka minut zdobędziesz umiejętności, które niepowtarzalnie odmienią Twoją rzeczywistość. Odmienią Twój świat.

Niech reszta Twojego życia będzie najlepszą jego częścią!

Zgłoszenie: wypełnij formularz   * – Grzegorz Halkiew () – prowadzi warsztat Silva UltraMind ESP Sys. w ciągu trzech dni - aby przerobiony materiał w pełni został przyswojony, a indukcje hipnotyczne wzmocniły jego oddziaływanie na uczestników pozwalając lepiej opanować cały materiał.

Prowadzi on również zawodowy kurs hipnoterapii, zawodowe szkolenia z zakresu naturoterapii (akupunktura, biomasaż, chiropraktyka i osteopatia, konstelacja rodzinne, NLP Coaching i wiele innych).

Grzegorz zorganizował pierwszy w Polsce kurs Silva UltraMind ESP System, na którym uzyskał licencję trenerską. Od tej pory organizuje takie kursy, a uczestnikom szkoleń gwarantuje swoim autorytetem najwyższy ich poziom.

Co zrobić, aby zapisać się na warsztaty?

Wypełnij formularz podając swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu - otrzymasz informację zwrotną.