• Tytuł przelewu: Bioenergoterapia
 • Konto do przelewu: Akademia
 • Kwota do zapłacenia: wg wybranego pakietu
 • Kwota do zapłacenia dla pakietu: 3184 zł zawodowy/ 2870zł eksternistyczny

Bioenergoterapia jest uznaną formą terapii, pozwalającą w naturalny sposób uaktywnić procesy samouzdrawiania organizmów. Jest to całokształt nieinwazyjnych metod oddziaływania na organizm drogą wyrównania energetyki człowieka. Ma na celu eliminację stanu chorobowego, oczyszczenie ze złogów, regenerację uszkodzonych tkanek, przywrócenie sprawności funkcjonalnej poszczególnych narządów.

Bioenergoterapia jest zawodem w rozumieniu Ustawy o zawodach, oraz zawodem rzemieślniczym. Po pozytywnym zakończeniu naszego szkolenia absolwenci uzyskują prawo do stanięcia przed państwową komisją Izby Rzemieślniczej, a po zdaniu egzaminu uzyskują prawo do zawodowego wykonywania bioenergoterapii w krajach Unii Europejskiej (EuroPass).

Szkoła Bioenergoterapii

Uwaga! od 1-go stycznia 2013 zaszły zmiany w szkolnictwie zawodowym - zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 14 września 2012 (Dz.U. 2012 poz. 1117) aby otrzymać pozwolenie na stanięcie przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej trzeba spełnić odpowiednie warunki i posiadać:

§6 pkt 2

 • świadectwo ukończenia gimnazjum lub ośmioletniej szkoły podstawowej oraz
 • zaświadczenie ukończenia kształcenia ustawicznego w formie pozaszkolnej, dotyczące umiejętności zawodowych wchodzących w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin.

Nasza firmy jest placówką kształcenia ustawicznego i wydajemy na wszystkie nasze kursy odpowiednie zaświadczenia wg wymaganego wzoru Ministra Edukacji Narodowej.

Ważne!

Te zaświadczenia są gwarancją, że uczysz się u najlepszych a dokumenty spełniają wymogi stawiane przez Ministra Edukacji i Nauki.

Rodzaje szkoleń bioenergoterapii

Przewaga naszego szkolnictwa nad szkoleniami innych firm polega na tym, że szkolenie dostosowujemy do Twoich potrzeb oferując zestawy poszerzone o moduły online- dzięki temu masz nieustanny dostęp do materiałów i możesz się uczyć dodatkowo w odpowiednim dla Ciebie czasie. To dostęp do najnowszych technik, bogatego materiału video, medytacji, procedur, wyjaśnień,....

Do dyspozycji mamy różne formy nauki

Dla tych wszystkich, którzy chcą rozpocząć szkolenia zawodowe przygotowaliśmy nowe, specjalne Pakiety Zawodowe. bioenergoterapia

W skład pakietów wchodzą po trzy szkolenia, ukończenie których pozwoli uczestnikowi poznać zagadnienia pracy z umysłem i uzyskać uprawnienia w zawodzie Bioenergoterapeuty.

 

Pakiet I pełny zawodowy (część online plus stacjonarne warsztaty praktyczne)

 • przygotowanie teoretyczne cz.1 na platformie edukacyjnej + spotkanie 2 godz. na zoom.us, 870 zł
 • przygotowanie teoretyczne  cz.2 i cz.3 na platformie edukacyjnej + 2x spotkanie 2 godz. na zoom.us, 870 zł
 • weryfikacja i pomoc (cz.4 zajęcia praktyczne) 7-9 czerwca 2024, (w pakiecie 870 zł) 
 • kurs przedegzaminacyjny online, cz.5,  1370 zł

Godziny zajęć stacjonarnych praktycznych:

 • piątek 15:00- 20:00
 • sobota 10:00-18:00
 • niedziela 10:00-14:00

Pakiet jest przeznaczony dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności zawodowe w zakresie bioenergoterapii i przystąpić do egzaminu rzemieślniczego. 

Opłacenie jednorazowe pakietu powyższych modułów to zniżka -20% 

Materiały online znajdują się na naszej platformie edukacyjnej. Zawierają dodatkowe teksty oraz prezentacje i nagrania filmowe.

 

Pakiet II- bioenergoterapia zawodowa PUP

 • kurs 130 godzin przygotowujący w poszerzonym zakresie do państwowego egzaminu rzemieślniczego

Pakiet przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania, chcących się przekwalifikować i zdobyć nowe umiejętności- skierowanych przez Powiatowe Urzędy Pracy.

Pakiet składa się z warsztatowych zajęć praktycznych jak i zdalnych on-line na platformie edukacyjnej naszej placówki oświatowej. Cena pakietu to 7700 zł.  

Pakiet ten spełnia wszystkie wymogi Powiatowych Urzędów Pracy.

 

Pakiet III- bioenergoterapia on-line bez egzaminów (dla tych, co brak im czasu lub są zagranicą)

 • kurs eksternistyczny on-line 160 godzin. Całość kursu prowadzona jest poprzez platformę edukacyjną. Cena pakietu to 2870 zł. Przeznaczony jest dla osób, które chciały by się doskonalić w tym kierunku, ale niestety nie mogą uczestniczyć w zjazdach praktycznych. Pakiet składa się z bogatego materiału w postaci wykładów, prezentacji i nagrań filmowych. 
  • podstawy energoterapii
  • czakroterapia
  • bioenergoterapia klasyczna
  • podstawy anatomii i fizjologii
  • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna (w teorii)

 

Pakiet IV- przygotowanie do egzaminu

 • jeżeli jesteś osobą, która ukończyła szkolenia z bioenergoterapii i masz stosowne dokumenty potwierdzające kwalifikacje wydane w naszej lub w innej szkole (np. Mistrza Opary) i chcesz przystąpić do czeladniczego/mistrzowskiego egzaminu rzemieślniczego, przygotujemy Ciebie specjalnie pod ten egzamin. Napisz do nas o swoich kwalifikacjach, a my zaproponujemy odpowiednie szkolenia przygotowane dla Ciebie na miarę. Cena 1370 zł.

Pakiet V- Pojedynczy kurs stacjonarny

Można też skorzystać z samego kursu stacjonarnego, który odbędzie się w dniach:

7-9 czerwca 2024r

Cena pojedynczego kursu 1370zł

 

Kurs dodatkowy poza pakietem

Jest również możliwość poszerzenia swojej wiedzy o anatomię i fizjologię i uzyskać kolejne zaświadczenie wg MEN w zakresie przygotowania medycznego do zawodu terapeuty.

 

Podsumowanie

Nasi absolwenci są pod względem przygotowania zawodowego bardziej wszechstronnymi terapeutami. 

Nasz Kurs ma też tą przewagę, że może być robiony etapami - nie ma bowiem znaczenia, czy szkolenie zrobisz w ciągu miesiąca, czy roku lub trzech. Poszczególne etapy możesz dostosować do swoich możliwości czasowych.

Egzaminy państwowe przeprowadzamy dwa razy do roku, w lipcu i grudniu.

Uczestnik każdego kursu stacjonarnego otrzyma bogaty podręcznik oraz dostęp do materiałów dodatkowych na naszej platformie edukacyjnej- dzięki czemu przerabiany materiał będzie dostępny przez wiele dni po kursie. Znajdziesz tam też nowości oraz filmy instruktażowe.

Akredytacja

Nasze szkolenia mają akredytację struktur rzemieślniczych, a nasi absolwenci mogą skorzystać z profesjonalnego ubezpieczenia dla terapeutów.

Sprawdź cenę pakietu zawodowego online oraz związane z nim rabaty

Egzaminy państwowe

Informację o najbliższym egzaminie znajdziesz TU. Przez cały czas przygotowania i egzaminów zapewniamy opiekę i pomoc. Masz jakiekolwiek pytania, pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Wniosek o dopuszczenie do egzamin możesz pobrać ze strony Izby rzemieślniczej, natomiast na stronie naszego Cechu znajdziesz informacje na temat daty tego egzaminu

Inne informacje

Daty najbliższych kursów

Z Kursu Przygotowującego jak i Przygotowania medycznego oraz Szkolenia branżowego mogą skorzystać również osoby, które ukończyły stosowne szkolenia w innych placówkach i spełniają warunki do przystąpienia do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego. W razie pytań, pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kurs jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

gwarancjaUwaga!   Oferta specjalna kursu bioenergoterapii dla małżeństw 

Jak wykupić poszczególny pakiet?

Proszę wypełnij poniżej zamieszczony formularz wpisując Imię i Nazwisko, nr tel. komórkowego, adres mailowy - otrzymasz informacje zwrotne.  W uwagach wpisz, który z pakietów Ciebie interesuje. Jeśli jesteś już zdecydowany i chcesz wykupić swój wybrany kurs, póki są wolne miejsca, skorzystaj z tego linku znajdziesz Tu od razu wszystkie nasze dostępne metody płatności.

Zgłoszenie

.........................

 

forma pozaszkolna- zwrot odnoszący się nie do placówek oświaty publicznej, lecz do placówek oświaty niepublicznej