• Tytuł przelewu: Hipnoza i świadome snienie
 • Konto do przelewu: Nie pokazuj

We współczesnym świecie ludziom trudno jest zrównoważyć wysokie wymagania, stawiane przez pracę, rodzinę i społeczeństwo z koniecznością przeznaczania pewnego czasu na własny odpoczynek i relaks. Zbyt często strategia postępowania ze stresem ogranicza się do wypicia jednego czy dwóch drinków lub łykania tabletek nasennych. Taki stan rzeczy jest przyczyną zwiększającej się ilości chorób oraz połowy zgonów poniżej 65 roku życia. Przewiduje się, że do 2020 roku przyczyną pięciu z dziesięciu głównych problemów zdrowotnych na świecie będzie stres. Związek między stresem a chorobami ciała jest w naszych czasach powszechnie znany.

Wprowadzenie równowagi pomiędzy pracą i zabawą, stresem i wypoczynkiem, zobowiązaniami i swobodą, nie wiąże się jedynie z pokonaniem stresu. Potrzebne jest także odkrycie i rozwinięcie wewnętrznej mądrości duszy, która wie czego jej brak... i powie, jak to osiągnąć, jeśli tylko znajdziesz czas, by się w nią wsłuchać.

Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i pozwól sobie na wyprawę do świata relaksu. Miejsca, w którym potrafisz kontrolować swoje emocje, likwidować stres, odzyskiwać wewnętrzną równowagę i czuć się komfortowo. Gotowy?! To dopiero początek...  

Zapraszam na nową edycją warsztatu Autohipnoza, który został rozszerzony  o techniki świadomego śnienia oraz techniki ESP (extrasensory perception) takie jak telepatia, jasnowidzenie, prekognicja.

Warsztat organizowany okazjonalnie

Cena: 670zł

 Program warsztatu obejmuje m.in.:

 • główne techniki autohipnotyczne
 • techniki ESP (telepatia, jasnowidzenie, prekognicja)
 • metody autoregulacji
 • świadome śnienie
 • eksploracje światów równoległych
 • pracę z energiami
 • medytacje

Proszę przywieź też ze sobą koc, małą poduszkę, miękkie obuwie, notes i długopis, budzik, figurkę lub maskotkę, która będzie symbolem - inkubatorem snów.

Zgłoszenie

Teraz poznasz nowe oblicze hipnozy

Samoregulacji swego organizmu możesz dokonać w czasie marszu, lub nawet podczas wykonywania jakiejś innej czynności. Nie ma znaczenie stan, w jakim jest twoje ciało. Znaczenie ma jedynie stan, w jakim jest twój umysł.

Poznasz metodę autoregulacji

Autoregulacja umożliwia świadome włączanie tej obronno-regenerującej reakcji mózgu. Dzięki opanowaniu tej metody zaczniesz naprawdę dbać o swoje zdrowie i o należytą kondycję. W transowych stanach czołowa strefa mózgu razem z systemem samoregulacji uruchamia profilaktyczne samoleczenie chorób psychosomatycznych. Objawy tego szczególnego stanu neutralnego pojawią się za każdym razem, gdy działalność mózgu przełączysz z codziennego systemu pracy, na inny. Dzięki tej umiejętności twojego mózgu poznasz kolejne elementy technik jasnowidzenia, oraz inne nie każdemu znane tajemnice.

Co zyskasz?

 • Jesteś managerem i firma liczy na twoją kreatywność? - słowo - Eureka! na stałe zagości w twoim słowniku,
 • Czeka ciebie kolejny trudny, życiowy egzamin? - Twój umysł pokona każdą przeszkodę, która pojawi się na twojej drodze
 • Boisz się życia? - najwyższy czas, aby obudzić swoją moc
 • Masz otwarty umysł, lubisz doświadczać stale nowych przeżyć i poznawać dotychczas nieznane obszary życia? - ten warsztat będzie dla ciebie doskonała przygodą.

Świadome Śnienie

Świadome śnienie znane jest jako technika autohipnotyczna od tysięcy lat. Praktykują ją jogini, mnisi tybetańscy, różokrzyżowcy. Zapraszam Ciebie do poznania wiedzy na ten temat - wspólnych ćwiczeń oraz do doskonalenia technik autohipnotycznych wspomagających świadome śnienie.

Na wstępnym etapie będziesz zdawać sobie sprawę, że jesteś we śnie, ale będziesz miał słabą przejrzystość umysłu i żadnej mocy, aby jakoś wpłynąć na pojawiające się we śnie sytuacje. Teraz może też odnajdujesz świadomość, ale potem ją tracisz, a logika snu bierze górę nad twoją świadomą intencją, aby utrzymać przytomność umysłu. Poznając techniki bardo osiągniesz poziom, gdzie świadome sny będą niezwykle żywe, pozornie nawet “bardziej rzeczywiste” niż codzienne życie. Rozwiniesz większą swobodę we śnie i przekroczysz ograniczenia umysłu. Będziesz we śnie robić dosłownie wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Taki jest pierwszy etap szkolenia. Kiedy nauczysz się przekraczać granice snu, w drugim etapie zaczniesz sterować swoim życiem jeszcze bardziej, jeszcze skuteczniej - bo przy pomocy technik podprogowych. Wiesz przecież, ze sny mają moc sprawczą. Wyśnij to, czego od życia oczekujesz. 

{module Ważne!}

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy  Formularz Zgłoszenia.