Tytuł przelewu: Regresja
Konto do przelewu: Cech
Data szkolenia (początek): 19-06-20
Kwota do zapłacenia: 870 zł

 

Najbogatsza wersja kursu Regresji

Kursy Regresji hipnotycznej prowadzę już szesnaście lat. W tym czasie zdobyłem przeogromne doświadczenie w pracy nad karmą, technikami jasnowidzenia, hipnozą - obecna najnowsza edycja kursu Regresji hipnotycznej jest wynikiem tych doświadczeń. Kurs został opracowany tak, aby stał się od razu nauką umiejętności prowadzenia regresji - już nie tylko sam doznasz wewnętrznych przeżyć, ale nauczysz się, jak poprowadzić do takich doświadczeń inne osoby. 

Ze względów administracyjnych, kurs odbędzie się zdalnie na platformie zoom.us plus dodatkowo na platformie edukacyjnej, gdzie będziesz mieć dostęp do poszerzonych materiałów przez okres 3 miesięcy

Materiały z kursu zostaną zamieszczone na platformie edukacyjnej oraz wzbogacone o wcześniejsze nagrania. To będzie solidna baza nagrań, którą będę systematycznie powiększał. Dzięki temu będzie można jeszcze przez pełne 3 miesiące poszerzać swoje wglądy, komunikować się wzajemnie na platformie i wymieniać doświadczeniami na wewnętrznym forum

Zapraszam na najnowszą odsłonę kursu regresji, składa się on z trzech modułów:

 • dzień pierwszy - regresja rodowa i techniki wglądu (przygotowanie);
 • dzień drugi- regresja reinkarnacyjna (karma i uwalnianie się);
 • dzień trzeci- kroniki akashy (po raz pierwszy eksploracje dewahanu)

Data: 20-22 listopada 2020

Godziny zajęć:

 • piątek 15:00-20:00
 • sobota 10:00-18:00
 • niedziela 10:00-15:00

Cena: 870zł 

 

Miejsce:  platforma www.zoom.us - załóż wcześniej konto, opłać kurs, prześlij dowód wpłaty do 19 listopada- a 20 listopada na 60 minut przed kursem otrzymasz mailowo dane dostępowe.

Osoby, które opłacą kurs wcześniej otrzymają też wcześniej dostęp do platformy edukacyjnej, aby przygotować się do Regresji

 Formularz Zgłoszenia

 

Regresja karmiczna

Kurs ten jest nie tylko dla ludzi o dużej wrażliwości i otwartych umysłach, których wibracje i spojrzenie na świat są mi bliskie, ale również dla tych, których wibracje są odmienne, którzy bardziej lub mniej cierpiąc i nie rozumiejąc swojego losu, tkwią w zaczarowanym kręgu niemocy i przez to stają się ofiarami zewnętrznych zdarzeń. A być może właśnie dla nich ten kurs regresji okaże się najbardziej pomocny.

Regresja tak jak i Konstelacje Rodzinne zaskakują bogactwem przeżyć, wiedzy i emocji, które kształtują ludzkość od wieków.

Nieświadomy umysł ma dostęp do wszelkich wspomnień i doświadczeń przeżytych przez duszę nie tylko w tym życiu, ale także przed narodzinami i we wszystkich poprzednich wcieleniach. Ten wyjątkowy wgląd można uzyskać w stanie hipnozy, dlatego też proces regresji hipnotycznej przynosi niezwykłe efekty terapeutyczne, wzbogacone o niespodziewane i zaskakujące trafnością osobiste odkrycia.

Jest wędrówką poza czas i przestrzeń bez żadnych ograniczeń. Dotknięciem  tego, co.......(czytaj więcej w artykule Wstęp do regresji)

Wypełnij teraz Formularz Zgłoszenia

Kroniki Akashy- regresja przestrzeni dewahanu

Do tej pory na kursach eksplorowaliśmy przestrzeń duchową w zakresie regresji karmicznej, oraz omawiałem światy, przez które człowiek przechodzi po śmierci, gdy już odrzuci w elementarnym świecie kamaloki wszystko, co go jeszcze wiązało z fizycznością tego świata oraz przestrzenią pomiędzy wcieleniami (LBL M.Newtona). Tym razem pójdziemy jeszcze szerzej i dalej do atmosfery dewahanu. Znajduje się w niej wszystko, co przenika dusze żyjących w świecie fizycznym istot: radości i smutki, uniesienia i udręki, jakie ludzie przeżywają. Sfera ta obejmuje dużo więcej, żyją tam bowiem jeszcze zupełnie inne istoty, które nie są wcielone w ciała fizyczne. To właśnie stamtąd płyną siły, które pchają naprzód rozwój Ziemi. Kto dostępuje duchowego wtajemniczenia, poznaje pradawną przeszłość i daleką przyszłość Ziemi, a także jej związek z innymi światami, poza obrębem naszego systemu. Przede wszystkim spotykamy w świecie dewahanu coś bardzo doniosłego, co nazywamy zwykle kronika akasha.

Korzyści jakie możesz czerpać z regresji:

 • ukazuje głębię ludzkiego życia
 • ujawnia mechanizm kształtowania duszy i jej misji
 • pozwala zrozumieć sens i przesłanie własnego losu
 • poprzez zrozumienie swojego losu uwalnia od gwałtownych i destrukcyjnych emocji
 • pozwala na rozpoznanie i zrozumienie łańcucha przyczyn i skutków zdarzeń, które oglądane tylko z perspektywy aktualnego życia są niepojęte i pozbawione logicznego związku i głębi sensu
 • nadaje inny głębszy sens naszym związkom, pozwalając lepiej zrozumieć własne wzajemne powiązania
 • nowego znaczenia nabierają nasze warunki materialne
 • pozwala przestać błądzić i żyć po omacku
 • ujrzysz drogę swojej duszy w postaci głębokich emocji, olśniewających myśli i bajecznie kolorowych obrazów 

Regresja hipnotyczna przeznaczona jest dla osób dojrzałych, które czują wewnętrzną potrzebę dalszych duchowych wskazówek do swojego rozwoju.

Podczas regresji nauczysz się:

 • kierowania uwagi z otoczenia do własnego wnętrza
 • rozpoznawania wewnętrznych wizji i wsłuchiwania się w wewnętrzne podszepty intuicji
 • technik regresyjnych
 • pracy w hipnozie
 • poznasz techniki eksploracji kroniki Akashy

A teraz rzecz najważniejsza:

Wszystkie informacje będą na miejscu weryfikowane przez pozostałych uczestników twojej grupy, w związku z tym będziesz mieć okazję poznać nie tyle produkt kreatywnej części twojej podświadomości ale również to, co potwierdzą pozostałe osoby. Pozostaniemy w strefie stuprocentowej logiki i rozumu.

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz 

 Zgłoszenie

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com