W każdym z nas drzemie wrodzona tęsknota do rozszerzenia światopoglądu, do zrozumienia natury wszechświata, do zrozumienia własnej prawdziwej świadomości. Wiedzie ona nieuchronnie do uspokojenia umysłu i daje możliwość zaprezentowania w 100 % własnych umiejętności. Najgłębsze doświadczenie natury rzeczywistości odbywa się drogą intuicyjną i poprzez logiczne rozumowanie. Gdy ciało jest zupełnie odprężone, zmysły zwrócone do wewnątrz a umysł skoncentrowany, wówczas uzyskujesz dostęp do ogromnego strumienia energii.

 

 Szkoła Hipnozy i Hipnoterapii

Szkoła Hipnozy i Hipnoterapii składa się z cyklu poszczególnych kursów - razem obejmuje 530 godzin z czego:

  • hipnoterapia- kurs zawodowy - 300 godzin (info)
  • hipnoza regresyjna- 30 godzin (info)

Pamiętaj, rozważasz możliwość zdobycia wiedzy o hipnozie w naszej szkole i chcesz być pewnym, że to najlepszy wybór - możesz jako test wziąć udział w jednym z warsztatów, aby poznać lepiej naszych wykładowców, zakres przekazywanej wiedzy czy umiejętności - zależy nam na tym, aby studiowali u nas ci, którzy naprawdę chcą poznać hipnozę i są przekonani właśnie do naszej Szkoły - Twoje zadowolenie jest najlepszą naszą rekomendacją.

Uczestnicy Szkoły otrzymują Indeks, w którym zaliczane będą poszczególne moduły szkolenia; otrzymują również stosowne zaświadczenie zgodne z wzorem MEN potwierdzające zdobytą wiedzę, umiejętności i kwalifikacje. Po ukończeniu pełnego cyklu szkolenia otrzymują prawo do stanięcie przed Komisją egzaminacyjną. A po zdaniu egzaminu sprawdzającego dołączą do elitarnej grupy hipnoterapeutów. 

Szkoła Hipnozy i Hipnoterapii jest jednym z elementów szkolenia Naturopaty.

Najbliższe szkolenia

Lista najbliższych terminów kursów.

Zgłoszenie

- kurs dzienny- podaj datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste