pixel Cech NiH Szkolenia

Muśnięcie Tantry

 

Jeśli chcesz, aby Twoje życie stało się przejrzyste, nie miej uprzedzeń. Ty - to Twój umysł, Twoje ciało i Twoja energia. Przede wszystkim musisz wiedzieć i odczuwać to wyraźnie,… i od tego wszystko się zaczyna.

Każdy może się sobie przyjrzeć. Poobserwować. Zdać sobie sprawę ze swoich uczuć i odczuć. Ty też - to naturalne.

Uczucia powstają w wewnętrznym świecie - w naszej świadomości. Gdy pozwalasz sobie na świadome odczuwanie - uczucia stają się budujące; gdy bronisz im dostępu, tworzą blokady. Nie ukrywaj ich, nie racjonalizuj – pozwól im być tym, czym są.

Jeśli uczycie jest sympatią, to jest to sympatia. Jeśli jest seksualne - to takie właśnie jest. Jeśli jest miłością - jest to miłość. Staraj się przede wszystkim siebie samego poznać i zrozumieć.

Pomagaj sam sobie, szczególnie poprzez akceptację i kieruj się na ścieżce samopoznania od uczuć podstawowych ku wyższym, ku miłości – coraz bardziej w kierunku osoby, którą kochasz. Jeśli już czujesz, że istnieje ta wasza miłość, kieruj tę miłość również w stronę innych.

Ale czy każdy z nas otwarty jest na siebie, na swój prywatny związek?

Mamy nowy 2016 rok. To dobry czas na to, aby wyciągnąć wnioski z przeszłości i otworzyć się na lepsze. Najpierw zastanów się więc, czy wolny jesteś od emocjonalnych napięć i blokad, i jesteś w swoim związku lub związkach, naprawdę szczęśliwy?

 

Jeśli jesteś spełniony i szczęśliwy w swoim związku pomyśl, co możesz jeszcze dla siebie więcej zrobić?

Jeśli tak nie jest i odczuwasz pewne blokady, tym bardziej zastanów się - co możesz jeszcze dla siebie więcej zrobić?

 

Zgłoszenie

- aby wysłać zgłoszenie wypełnij formularz

 

 

 

Muśnięcie Tantry

dotyk

Pragniesz się na nowo połączyć ze swoją energią życiową?  Pragniesz odnaleźć w sobie moc?  Pragniesz reaktywować przepływ najpotężniejszej energii, jaką jest energia życia? Zapraszam Ciebie na wspólną podróż przez moc cudownych doświadczeń, przyjemność odczuwania życia wszystkimi zmysłami.

Poznasz nowe drogi ekspresji, otwierania się, usuwanie blokad, uwalnianie napięć, otwieranie na smakowanie życia, tworzenia bezpiecznej przestrzeni, mówienia ” tak” i mówienia ” nie”.

Poznasz system energetyczny i nauczysz się go aktywować i udrażniać.

Podczas warsztatu będziesz mieć okazję doświadczyć różnych form medytacji, celebracji życia w danej Tobie, konkretnej chwili; ruchu spontanicznego i świadomości własnej energii.

Doświadczysz piękna bycia tak ze sobą, jak i z drugim człowiekiem... świadomego bycia w przepływie energii...

 

Muśnięcie Tantry to metoda otwierania i synchronizowania wszystkich czakr, by uzyskać bezkresny przepływ.

Nauczysz się korzystać z energii Jing i Jang, obserwować, podążać, płynąć, rozkoszować się. Nauczysz się być.

Poprzez liczne ćwiczenia, medytacje, taniec, dotyk, techniki oddechowe, możesz uwolnić się od napięć, zaczniesz czuć, nauczysz się tworzyć bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mógł doświadczać pełni wrażeń.

Czy wiesz, co lubisz? Co Ci sprawia przyjemność? Jak często otrzymujesz to, czego pragniesz?

Na ile jesteś dziś gotów zrobić krok w głąb, w nieznane, nowe, przecudne doświadczenie niekończącej się przyjemności i umiejętności zarządzania własną energią?

Zapraszam Cię do wejścia na drogę świadomej egzystencji i transformacji. Warsztat  "Muśnięcie Tantry"  może być pierwszym, niezwykle cennym krokiem na drodze współczesnej Tantry - drodze prowadzącej ku wewnętrznej harmonii, jedności, wolności i samoświadomości.

Warsztat ten jest przeznaczony dla osób pragnących zapoznać się z założeniami Tantry, niezależnie od relacji w jakiej się aktualnie znajdują.

Zapraszamy zarówno singli, jak i osoby, które są w związkach. Podczas całego kursu to Ty decydujesz, na ile jesteś gotów i chcesz wejść w dane doświadczenie, i na ile się otworzysz.

Przy Tobie zawsze będzie prowadzący, doradzi, wyjaśni, pomoże odszukać poziom własnego bezpieczeństwa.

 

 

Zapraszam na warsztat Muśniecie Tantry 

Odbędzie się on w podwarszawskich Nowych Olszynach. Jest to miejsce kultowe - prowadzonych tam było wiele naszych warsztatów. Powracamy do tego miejsca, bo i warsztat jest niezwykły.

Chcemy pomóc Tobie uwolnić się od starych blokach, pozostawić je w przeszłości. Chcemy pomóc w stworzeniu pola energii, które wprowadzi Ciebie w Nowy 2016 Rok. Chcemy otworzyć Ciebie na to, co najbardziej ludzi przybliża - na dotyk.

 

Informacje organizacyjne

Data: zostanie podana wkrótce

godziny zajęć:

 • piątek - przyjazd od 15:00, kolacja o 17:00, zajęcia od 18:00 do 22:00
 • sobota - 10:00-22:00
 • niedziela - 10:00- 17:00

Cena: zostanie podana wkrótce

Prowadzenie: Grażyna Arendt (w asyście Grzegorza Halkiewa)

Miejsce: Nowe Olszyny 

 • dojazd we własnym zakresie; osoby nie posiadające samochodu,mogą być odebrane z Dworca Centralnego w Warszawie - szczegóły do omówienia.

Ważne: Należy ze sobą przywieść luźne ubranie, miękkie obuwie, koc i karimatę.

 

Tantra to sztuka świadomego doświadczania życia i wszystkich jego aspektów. Dla mnie, to droga do piękna, transcendentalnej wolności istnienia i olbrzymiej mocy stworzenia, to droga poznawania siebie, uważności, niekończącej się przyjemności i rozkoszy, odkrywania wielowymiarowości stworzenia. To umiejętność puszczania i doświadczania świadomości, która rozpływa się w oddechach, w bezmiarze energetycznej przyjemności.

 

Czy pragniesz:

- odnowić połączenie ze swoją energią życiową?
- wejść na ścieżkę duchowego rozwoju?
- rozpocząć praktykę prowadzącą do uzyskania transcendentalnej jedności ?
- poznać czym jest prawdziwe szczęście i wolność?
- poczuć czym jest świadome bycie ze sobą i z drugim człowiekiem?
- pozwolić sobie czuć czystą przyjemność?
- nauczyć się uważności?
- zwiększyć swój potencjał?
- zrelaksować się?
- od dziś - zacząć doświadczać życia w pełni?
- nauczyć się zarządzać własną energią?
- poznać siebie lepiej?
- uczyć się i doświadczyć nowych form ekspresji?
- zobaczyć na co się otwierasz i na ile przyjemności jesteś gotów już dziś?

jeśli tak - to ten kurs jest przeznaczony właśnie dla Ciebie :)

 

Wraz z nadchodzącym rokiem otworzymy się na Nowe Życie, w pełnej zgodzie ze sobą. Wchodząc na nową Drogę Wolności i Spełnienia odkryjemy i określimy swoje pragnienia, odnajdziemy siłę i energię potrzebną do realizacji zamierzonych celów, połączymy się na nowo ze swoją energią życiową, seksualną, żeńską /męską i nauczymy się korzystać z jej dobrodziejstw.

Podczas kursu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

 • spontanicznego przepływu
 • ruchu, medytacji
 • przyjemności i zabawy
 • rozluźnienia ciała, pozbywania się napięcia i stresu
 • wielowymiarowości swojego istnienia
 • otworzysz się na nowe wymiary odczuwania siebie i innych
 • poznasz lepiej siebie i swoje pragnienia
 • nauczysz się transformować energię seksualną i doświadczać otwartości na zupełnie nowym poziomie
 • wspaniałego weekendu pełnego cudownych przeżyć i wrażeń w fantastycznym towarzystwie

 

 Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia.

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

Biomasaż

 

Nazwa: Biomasażysta
Kod: 323003
Synteza:
Biomasażysta wykonuje zabiegi masażu energetycznego w celu relaksacyjnym, profilaktycznym i poprawy ogólnego stanu zdrowia pacjenta.
Zawód biomasażysty ma charakter usługowy. Biomasażysta wykorzystuje naturalne metody terapii. Sferą działania biomasażysty jest ciało człowieka zarówno od strony fizycznej jak i energetycznej. Biomasażysta, bazując na wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii oraz medycyny wschodniej, ustala zaburzenia w funkcjonowaniu psychofizycznym człowieka. Przed przystąpieniem do zabiegu przygotowuje swoje miejsce pracy oraz dobiera odpowiedni rodzaj terapii i narzędzi. Wykonuje biomasaż normalizując krążenie energii i procesy fizjologiczne w organizmie człowieka, co wpływa na likwidowanie objawów stresu i przemęczenia, relaksuje przywracając wewnętrzny spokój i regenerując siły. Biomasażysta informuje pacjenta o możliwości wystąpienia po zabiegu objawów przesilenia poprzedzających powrót do równowagi oraz udziela informacji, jak w takiej sytuacji postępować. Wśród swoich pacjentów propaguje zdrowy tryb życia (ćwiczenia fizyczne, oddechowe, zasady odpowiedniego odżywiania i relaksacji) dla poprawy stanu zdrowia i wzmocnienia sił witalnych.
Zadania zawodowe:
 • prowadzenie wywiadu dotyczącego stanu zdrowia i informowanie pacjenta o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu;
 • rozpoznawanie zaburzeń fizycznych i energetycznych;
 • dobieranie technik terapeutycznych;
 • korygowanie zaburzeń fizycznych i energetycznych;
 • przywracanie prawidłowego funkcjonowania organizmu;
 • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP, sanitarno-epidemiologicznymi, ochrony ppoż., ochrony środowiska, ergonomii.
Do wykonywania zawodu biomasażysty preferowane jest wykształcenie policealne o kierunku biomasażysta, bądź wykształcenie średnie o dowolnym kierunku i ukończony kurs biomasażu prowadzony przez placówki kształcenia ustawicznego. Biomasażysta powinien również doskonalić kompetencje z zakresu medycyny: anatomii, fizjologii, patologii i psychologii człowieka.
Dodatkowe zadania zawodowe: ...

 

Zgłoszenie

Kwalifikacje zawodowe - zaświadczenia wg MEN.

      

 

Informacje podstawowe

Biomasaż polega na stymulowaniu okolic przykręgosłupowych i kości krzyżowej z jednoczesnym stosowaniem akupresury na wybrane punkty akupunkturowe, oraz stymulowaniu punktów biologicznie aktywnych umieszczonych na meridianach oraz innych punktów mogących mieć wpływ terapeutyczny.

Odpowiednia stymulacja punktów lub fragmentu ciała staje się źródłem impulsów nerwowych, które przez nerw rdzeniowy, po odpowiedniej transformacji, docierają do związanego z nim narządu. W narządzie natomiast, poprzez odruchowe zwiększenie lub zmniejszenie napięcia, np. naczyń krwionośnych, poprawia się ukrwienie, odżywienie i utlenienie. Powraca też równowaga biologiczna.

Działanie rozkurczowe na mięśnie gładkie narządów układu oddechowego powoduje rozszerzenie oskrzeli, zwiększenie wydzielania śluzu, lepsze odkrztuszanie, czyli lepszą wentylację płuc. W układzie pokarmowym, np. przy chorobie wrzodowej żołądka, znosi patologiczne napięcie mięśniówki gładkiej, poprawia ukrwienie śluzówki i normalizuje jej wydzielanie. Podobny wpływ wykazuje na inne narządy i układy.

Nie bez znaczenia jest też oddziaływanie bioterapeutyczne i biomagnetyczne oraz powiązanie tego oddziaływania z elementami psychologii analogowej i hipnozy dynamicznej. Poprzez zabieg umożliwia się niezakłócony przepływ energii w celu przywrócenia bioenergetycznej równowagi powięzi.

Biomasaż ma ogromny wpływ na poprawę systemu odpornościowego pacjenta, dlatego zalecany jest często przy przewlekłych chorobach. Poprzez zaangażowanie układu wegetatywnego, ośrodków mózgowych, systemu hormonalnego wpływa na wszystkie narządy i układy, na ich czynności fizjologiczne, na mechanizmy obronne i przystosowawcze, warunkujące prawidłowe funkcjonowanie ustroju.

Biomasaż jest unikalną formą terapii, która:

 • relaksuje i harmonizuje cały organizm,
 • rozluźnia napięcia mięśniowe i niweluje poczucie stresu,
 • przynosi pomoc w stanach depresyjnych,
 • odblokowuje stłumione emocje,
 • oczyszcza i udrażnia przepływ energii w czakrach i meridianach,
 • porządkuje i oczyszcza aurę,
 • odnawia siły witalne człowieka,
 • odmładza skórę,
 • reguluje gospodarkę hormonalną organizmu,
 • poprawia przemianę materii,
 • łagodzi dolegliwości kręgosłupa,
 • podnosi odporność organizmu,
 • wspomaga leczenie wszystkich schorzeń.

Przeciwwskazania: choroby zakaźne, choroba nowotworowa, uogólnione choroby zapalne skóry, ciąża, menstruacja, rozrusznik serca.

Formularz zgłoszenia

 

Program

- program klawipunktury bioenergetycznej

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony powyżej formularz podając:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz zgłoszenia

Hipnoza a stany transowe (magia egzorcyzmów )

Niniejszy warsztat Hipnozy i stanów transowych jest szkoleniem z zakresu terapii określanej powszechnie terminem egzorcyzmów.

Pierwszy poświęcony był tworzeniem wizualizacji, których zadaniem było zabezpieczanie Ciebie przed negatywnymi wpływami memów i przesądów, oczyszczaniu energetycznemu czyli harmonizowaniu emocji, oraz odprowadzaniu tego, co postrzegasz jako dusze zmarłych "na inną stronę bytu".

Obecna druga część szkolenia poświęcona jest pracy z zmarłymi na różnych poziomach ich obecności. 

Są ludzie, którzy we wszystkim, a szczególnie w tym, czego nie znają, węszą niebezpieczeństwo i nie omieszkują twierdzić przy każdej sposobności, że wiele osób, oddających się badaniu spirytyzmu, utraciło rozum. No to na początku zastanówmy się, czy to w ogóle jest rozsądny zarzut?

Czyż nie zdarza się coś podobnego przy każdym zajęciu umysłowym u ludzi słabego rozumu? Znamy ogromny poczet wariatów matematyków, lekarzy, muzyków, filozofów i badaczy innych nauk. Czyż dlatego miano by zarzucić wszelkie nauki i wiedzę? Czego to dowodzi?

Z powodu nadmiernej pracy cielesnej marnieją słabo rozwinięte ręce i nogi, które są narzędziem czynności fizycznej; podobną i źle pojętą pracą umysłową nadwerężamy słaby mózg - narzędzie pracy duchowej. Przez zniszczenie narzędzia pracy nie zostanie duch zniszczony - zostanie on nienaruszony, a przeciwnie po wyzwoleniu się z materii odzyska pełnię swych zdolności. Szaleniec jest właśnie zwykle ofiarą nadmiernej pracy.

Każda praca umysłowa może doprowadzić do szaleństwa. Wiedza, nauki, sztuka, gorliwość religijna, ba i powszednie zajęcia przyczyniają się do tego.

Pierwszą przyczyną szaleństwa jest ograniczona natura mózgu, która czyni go mniej lub więcej podatnym na pewne wpływy i napory. W razie zaistnienia podatności do wariacji wskutek tzw. dziedzicznego obciążenia, może z któregokolwiek zajęcia zrodzić się tzw. idee fixe - tak np. na temat duchów u tego, który zajmuje się sprawami duchowymi, podobnie jak u innego na tle myśli o Bogu, o niebie i aniołach, o piekle, diabłach i wiecznym zatraceniu, o szczęściu i mocy, o stanie macierzyńskim i o czymkolwiek innym. Jest wiadomo, że np. wariat na tle religijnym stałby się wariatem na tle spirytyzmu, gdyby spirytyzm pochłonął jego myśli, jak również stać by się nim mógł i z innych powodów.

O wiele więcej stoi za tym, aby spirytyzm poznawać i kultywować. Po pierwsze jest dobrym ćwiczeniem dla umysłu, po drugie pozwala poznać naturę człowieka, jego wierzeń, ograniczeń. Wiedza wzmacnia siły psychiczne i obala strach, oraz przeciwdziała indukowaniu lęków- tak społecznych jak i ochoczo rozsiewanych przez różnego rodzaju kapłanów i łowców dusz.

Zjawiska, które przekraczają prawa znanych nauk, a pojawiają się we wszystkich stronach świata, odkrywając działanie wolnej i rozumnej woli, są zaiste godne badań najstaranniejszych.

W pierwszej części kursu była mowa o technikach relaksacyjnych, metodach pozwalających harmonizować wewnętrzne napięcia psychiczne, jak i oswajać się z myślą, że zmarli są obok nas. Poznani przewodniczy pomagali Tobie odprowadzać zmarłe dusze, które z powodów natury emocjonalnej utknęły pomiędzy światami.

Praca ze zmarłymi

Druga część kursu będzie poświęcona pracy ze zmarłymi- odkrywanie w sobie elementów dusz zmarłych przodków i uwalniane ich od cierpień. O tym, że to jest możliwe przekonałeś się na kursie Konstelacji rodzinnych, czyli ustawień hellingerowskich. Teraz czas poznać więcej.

Czasami okazuje się, że we własnych zasobach przodków nie ma tego, co chcielibyśmy mieć w swojej psychice i otoczeniu. Czy w związku z tym można nawiązać kontakt z innymi zmarłymi duszami i poprosić ich o pomoc?

Obcowanie świata duchowego ze światem materialnym podlega prawom czysto przyrodniczym, a w działaniu jego nie ma nic nadzwyczajnego. Ślady współpracy żywych ze zmarłymi spotykamy u wszystkich narodów wszystkich czasów; obcowanie to jest dziś powszechnie znane i widoczne dla każdego.

Moc sprawczą inteligencji osądza się według jej dzieł. Ponieważ żadna istota ludzka dotąd nie może stworzyć wszystkiego, co wytwarza przyroda, dlatego też należy uznać, że praprzyczyną wszystkiego w przyrodzie wszechświata jest jeszcze wyższa inteligencja. Zapewne poznając coraz więcej, będziesz takich twórców przyrody też poznawał wielu i nie sadzę, aby kiedykolwiek ten proces poznawczy się zatrzymał i abyś dotarł do osoby rzeczywiście najwyższej, toteż koncepcję Boga uważam za mylną i głoszoną jedynie dla potrzeb wykazania Twoich niekompetencji i udowodnienia, że bez pomocy pośredniczących pomiędzy Tobą i bogiem kapłanów sam sobie nie dasz w życiu rady. Ale gdy pomyślisz, okaże się że nie kapłani, ale to Ty masz większe uzdolnienia w uczciwym zapewnieniu sobie godziwego bytu.

Niczego Tobie nie brakuje, masz wszystko co pozwala uwolnić się od lęków wmawianych Tobie od dzieciństwa. Jesteś godny tego, aby żyć szczęśliwie i w pełni zdrowia.

 Data: 

 • 2-4 sierpnia 2019

 

Godziny:

 • piątek 14:00 - 20:00
 • sobota 10:00- 20:00 
 • niedziela 10:00- 14:00

Cena: ........ zł 

 

Miejsce: 05-825 Adamowizna, ul.Dobra 4

 

 

Obrona Psychiczna - kurs trzydniowy (zaświadczenie wg MEN)

Freud, Jung, Mindel, Hillman- każdy z nich badał naturę wizji, ich funkcji i zastosowań w terapii. Sny i wizje są podstawowymi zjawiskami regulującymi nieświadome życie jednostki i kultury. Ich treść stanowi komentarz wszystkich ludzkich sytuacji- wielkich, zwyczajnych i nieprawdopodobnych. 

Uwaga. Osoby bez przygotowania jakie daje warsztat cz.1 mogą sobie nie dać rady z asymilacją doświadczeń, a mając niestabilność emocjonalną mogą popaść w psychozy.  Osoba znajdująca się w stanie psychozy ma przekonanie o realności swoich przeżyć i wydaje się jej, że funkcjonuje normalnie. Istotą psychozy jest brak krytycyzmu wobec własnych, nieprawidłowych spostrzeżeń i osądów. Warsztat jest więc zdecydowanie dla osób stabilnych, otwartych i rozsądnych. Z drugiej strony patrząc, nie będzie w nim czegoś więcej, niż bywa w przeciętnym filmowym horrorze.

Program warsztatu:

 1. Techniki medytacyjne
 2. Hipnotyczne techniki zarządzania świadomością i podświadomością
 3. Medytacja i hipnoza w szamanizmie
 4. Wolność mentalna i emocjonalna
 5. Opis sposobów oddziaływania pasożytów umysłu na psychikę ludzką.
 6. Realne zagrożenia życia jednostek narażających się strażnikom „systemu”.
 7. Sposoby wyzwalania się od myślo-światów, kodów energetycznych, larw astralnych i obcych bytów.
 8. Moc tworzenia, przyciągania i analizowania zjawisk fizycznych i duchowych.
 9. Integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości- ponadczasowa pomoc samemu sobie.
 10. Zespół sprzymierzeńców w duchowym rozwoju, oraz techniki aktywizacji świetlistego pola.
 11. Rytuały, techniki oczyszczające.
 12. Egzorcyzmy
 13. Wskazówki na dalszą drogę; organizacja grupy wzajemnego wsparcia i ochrony.

Warsztaty Alchemii Umysłu są doskonałą duchową inwestycją pozwalającą po ich ukończeniu na samodzielną duchową pracę.

 Jeśli chcesz poznać pracę szeptunek i magów, zapraszam na część 3-cią egzorcyzmów

Przeczytaj też wstęp do warsztatów obrony psychicznej >>>BHP

 

 Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia.

Tajniki autoprezentacji

Szkolenie „Tajniki autoprezentacji” prowadzenie: Dariusz Tarczyński, Robert Janowski   ....a w nim: Autoprezentacja
 • Efekt pierwszego wrażenia
 • Co zdradza i co ukrywa mowa ciała?
 • Atuty, wady i zalety a budowanie wizerunku czyli, sztuka przekształcania wad w zalety
Wystąpienia na forum
 • Jak dobrze przygotować się do wystąpień publicznych?
 • Skuteczne sposoby na tremę
 • Oddziaływanie mimiką, strojem, postawą.
 • Jak mówić, żeby inni słuchali? Czyli sztuka przemawiania
  Koszt: 720 zł netto (plus VAT 23%) Ilość miejsc ograniczona!   Wypełnij poniższy formularz >>>    

Energetyczna Matryca Uzdrawiania

Prowadzenie - Magdalena Dapczyńska

(więcej informacji wkrótce)

 

 

 

Tantra Rainbow Touch Healing- magia dotyku

Jako ludzie, wrażliwi jesteśmy na dotyk. Bez dotyku tracisz kontakt z własnym środowiskiem, tracisz kontakt z najbliższymi- zmniejszeniu ulega poczucie bezpieczeństwa, wzrasta agresja i poczucie izolacji. Zaczynają ulegać rozpadowi relacje. Aby być szczęśliwym, należy zaspokoić potrzebę dotyku.

Cena: indywidualnie 670zł

stałe pary: 890zł

Metoda Dwupunktu - kwantowa matryca energetyczna

Wstęp

Wiek XX był bezprecedensowy jeżeli chodzi o postęp naukowy. Wiele odkryć nastąpiło tak szybko, że pozostawiły nas w stanie oszołomienia. Chociaż otworzyły drzwi do nowych możliwości, nie byliśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie: Co ta nowa informacja oznacza dla naszego życia?

Tak, jak wiek XX był czasem odkryć, możemy się przekonać, że wiek XXI jest okresem zrozumienia sensu tego wszystkiego, co odkryliśmy. W proces ten zaangażowanych jest wielu naukowców głównego nurtu, nauczycieli i badaczy naszego czasu. Podczas, gdy istnienie uniwersalnego pola energii steoretyzowano, zwizualizowano, opisano i wyobrażono, dopiero niedawno wykonano doświadczenia, które udowodniły raz na zawsze istnienie Matrycy.

W latach 1993-2000 seria bezpośrednich eksperymentów wykazała istnienie ukrytego pola energii, w którym zanurzony jest wszechświat.

Właśnie wtedy biolog kwantowy Vladimir Poponin ogłosił wyniki badań, które on i jego koledzy z Peterem Gariaevem włącznie, prowadzili w Rosyjskiej Akademii Nauk. W czasopiśmie, które ukazało się w Stanach Zjednoczonych w 1995 roku, opisali serię eksperymentów wskazujących na to, że ludzkie DNA bezpośrednio wpływa na świat fizyczny poprzez coś, co jak wierzyli, było nowym polem energii łączącym je ze sobą. Pole to prawdopodobnie nie było nowe lecz istniało zawsze, ale nie było nigdy rozpoznane, gdyż jest taką forma energii, do pomiaru której nie mieliśmy nigdy odpowiedniego sprzętu.

Dr Poponin we wstępie do swojego raportu pisze:

Wierzymy, iż to odkrycie ma kolosalne znaczenie dla wyjaśnienia i głębszego zrozumienia mechanizmów stojących za fenomenami energii subtelnej, włączając w to wiele zaobserwowanych fenomenów uzdrawiania”.

Metoda Dwupunktu i pracy z energią kosmiczną (2p)

Dr Richard Bartlett stworzył swojego rodzaju styl eklektyczny innowacyjnego uzdrawiania oparty przede wszystkim na kwantowym postrzeganiu rzeczywistości, którego sedno oparte jest na pracy z Matrycą energetyczną.

Zapraszam na kurs stopnia podstawowego Metody Dwupunktu, którego celem jest praktyczne nauczenie czym jest kwantowa świadomość, jaka jest w niej rola imaginacji oraz jak wzbudzać pole serca u opornych. 

 

Kurs Metoda Dwupunktu 2p oferujemy w wersji online

Cena: 370 zł

- kurs składa się z materiałów tekstowych omawiających aspekty zdrowia, relacji, statusu społecznego i stanu posiadania. Wzbogacony jest o wiele prezentacji, podczas których nasi trenerzy prezentują poszczególne techniki. To jeden z najbardziej rozbudowanych kursów- dla ciebie i twojego dobra.

Zgłoszenie

Program kursu

 • kwantowy paradygmat uzdrawiania
 • aktywizacja Pola Serca 
 • techniki i technologie Dwupunktu
 • przestrzeń uzdrawiania
  • odzyskiwanie duszy
  • uzdrawianie relacji w związkach i relacjach (rodzice, partnerzy, dzieci, inni)
  • uzdrawianie karmy
  • uzdrawianie konkretnych jednostek chorobowych
  • praca na odległość

Artykuły dodatkowe:

fizyka kwantowa dla opornych

Zgłoszenie

- aby wysłać zgłoszenie wypełnij formularz

Hipnoza a stany transowe ( EGZORCYZMY )

Czy zastanawiałeś się, co jeszcze kryje się w zakamarkach ludzkiego umysłu? Jakie ludzie miewają wizje, kogo w nich mogą spotkać, jakie niesie to skutki dla ich psychiki?

Czy możliwe jest, aby wewnętrzne wyobrażenia były dla niektórych osób nie sennym koszmarem, ale realnym zjawiskiem?

Tym wszystkim zagadnieniom poświęcimy kurs o zjawach i egzorcyzmach, o technikach pracy wiedź, szeptunek i czarownic.

Uczestnicy po zakończeniu otrzymają zaświadczenie wg MEN potwierdzające zdobycie kwalifikacji w zakresie alternatywnych terapii ludowych.

Podczas tego warsztatu zamierzam podzielić się swoimi doświadczeniami, obserwacjami, technikami ochrony, które stosuję z dobrym skutkiem Podzielę się również wnioskami i zaleceniami, co robić dalej...

 

 

Informacje organizacyjne?

Data: 24-26 stycznia 2020

Godziny:

 • piątek 15:00 - 20:00
 • sobota 10:00- 18:00
 • niedziela 10:00- 15:00

Cena: 570zł     

 • Przyjmowane są tylko zgłoszenia z dokonaną wpłatą:
  • zaliczka 200zł lub pełna kwota kursu 

  

  Program warsztatu

 1. Techniki medytacyjne
 2. Hipnotyczne techniki zarządzania świadomością i podświadomością
 3. Medytacja i hipnoza w szamanizmie
 4. Wolność mentalna i emocjonalna
 5. Opis sposobów oddziaływania pasożytów umysłu na psychikę ludzką.
 6. Realne zagrożenia życia jednostek narażających się strażnikom „systemu”.
 7. Sposoby wyzwalania się od myślo-światów, kodów energetycznych, larw astralnych i obcych bytów.
 8. Moc tworzenia, przyciągania i analizowania zjawisk fizycznych i duchowych.
 9. Integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowość i- ponadczasowa pomoc samemu sobie.
 10. Zespół sprzymierzeńców w duchowym rozwoju, oraz techniki aktywizacji świetlistego pola.
 11. Rytuały, techniki oczyszczające.
 12. Egzorcyzmy
 13. Wskazówki na dalszą drogę; organizacja grupy wzajemnego wsparcia i ochrony.

Warsztaty są doskonałą duchową inwestycją pozwalającą po ich ukończeniu na samodzielną duchową pracę.

 

Przeczytaj też wstęp do warsztatów obrony psychicznej >>>BHP

 Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia.

Czy chcesz poznać takie miejsca, ludzi i praktyki?

 

1.cz Szeptunki

2.cz Kamienne kręgi

3.cz Mag Mietek

4.cz Pożegnanie

5.cz Mag Mietek- Sipurka

6.cz Mikołaj

 

Terapia manualna

ZDOBĄDŹ NOWY ZAWÓD

Akademia Doskonalenia Zawodowego NATUROPATA zaprasza na Kurs manualnej terapii Chiropraktyk Osteopata - metoda autorska technik powięziowych wg mgr Cypriana Toruńskiego, oparta na tzw. szkole skandynawskiej:

 • 9 dwudniowych zjazdów od stycznia do października
 • Zaświadczenie MEN

Miejsce szkolenia:

WARSZAWA ul. Chmielna 98, Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia

Koszt kursu: każdy zjazd 500,00 zł

Zapisy i organizacja: Katarzyna, tel: 511 366 848, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.cypriantorunski.pl, www.naturopata.edu.pl

 

Podstawy programowe

1. Diagnoza i terapia manualna odcinka lędźwiowego kręgosłupa, 17-18 stycznia 2015 r.

2. Diagnoza i terapia manualna odcinka piersiowego kręgosłupa, 14-15 lutego 2015 r.

3. Diagnoza i terapia manualna odcinka szyjnego kręgosłupa, 14-15 marca 2015 r.

Po trzech szkoleniach dyplom w zawadzie CHIROPRAKTYK

 

4. Diagnoza i terapia manualna obręczy biodrowej, miednicy, 18-19 kwietnia 2015 r.

5. Diagnoza i terapia manualna kończyny dolnej, 16-17 maja

6. Diagnoza i terapia manualna obręczy barkowej, kończyny górnej, 13-14 czerwca

7. Diagnoza i terapia manualna czaszki, 11-12 lipca

Po serii siedmiu szkoleń dyplom w zawodzie OSTEOPATA

 

8. 9. Terapia czaszkowo-krzyżowa (kranio-sakralna), 12-13 września, 10-11 października

Dyplom: TERAPEUTA MAUALNY, specjalizacja terapia czaszkowo-krzyżowa.

 

Metoda autorska technik powięziowych wypracowana poprzez wieloletnią praktykę przez mgr Cypriana Toruńskiego, oparta na tzw. szkole skandynawskiej. Są to techniki miękkie, nie agresywne, bazujące na pracy z ciałem, systemami energetycznymi człowieka, chirurgii fantomowej wraz z wprowadzeniem pracy na powięziach, (osteopatia, kręgarstwo, masaż powięziowy, uwalnianie napięcia i pamięci komórkowej, stresu komórkowego, kwantowym uzdrawianiu, bioenergoterapii, wizualizacji, chirurgii fantomowej).

Niezbędna jest znajomość anatomii w zakresie układu kostnego i mięśniowego. Na szkolenie zalecany jest strój sportowy lekki z możliwością rozebrania się do bielizny. Uczestnicy kursu otrzymują w wersji elektronicznej obszerny materiał z opisami technik.

Prowadzący zajęcia: terapeuta manualny Cyprian Toruński tel: 600 499 657 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.cypriantorunski.pl

 

TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA

(CRANIO-SACRAL THERAPY)

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest delikatną i nieinwazyjną formą terapii manualnej, która może poprawiać naturalne możliwości samoregulacji i gojenia się ustroju. Może również zapewniać objawową ulgę w szerokiej gamie dysfunkcji i problemów bólowych.

Rozwój technik czaszkowych zawdzięczamy W. G. Sutherlandowi, który był uczniem założyciela pierwszej szkoły osteopatii A. T. Stilla.

Odważne prace Dr Sutherlanda, w latach trzydziestych XX wieku nad badaniem ruchomości czaszki legły u podstaw osteopatii czaszkowej.

Po długich badaniach na Uniwersytecie Stanowym w Michigan między 1975 a 1983 rokiem, amerykański lekarz osteopatyczny J. E. Upledger rozwinął metodę Sutherlanda i udostępnił ją szerszej rzeszy terapeutów nie będących lekarzami.

W uproszczonym zarysie, metoda ta opiera się na manualnej ocenie poprawności funkcjonowania półzamkniętego systemu hydraulicznego składającego się z opon mózgowych i rdzeniowych wraz z pulsacyjnie krążącym płynem mózgowo-rdzeniowym. Regulacja pulsowania płynu rdzeniowo-mózgowego.

 

 

Silva UltraMind ESP System

 Zapraszam na kultowy kurs i wieńczący dorobek Jose Silva'y.

Nie wiem czy o tym wiesz, ale masz nieustannie kogoś obok siebie, kto wie co Ciebie czeka i jest gotowy by w każdej chwili pomóc Tobie osiągnąć sukces, szczęście i zadowolenie.

Ten nauczyciel i doradca uczy Ciebie krok po kroku wszystkiego, co jest potrzebne do osiągnięcia każdego celu. Ten doradca i nauczyciel jest w Twoim wnętrzu, czeka na Ciebie. Chcesz go poznać i skorzystać z jego umiejętności!?

 Po trzyletniej przerwie postanowiłem poprowadzić jeszcze raz kurs ekstra sensorycznego postrzegania, pracy z intuicją i eksploracji światów duchowych.

To kurs, który pozwala zdobyć solidne podstawy do tego, co kiedyś nazywano jasnowidzeniem. Jest idealnym sposobem przygotowania się do odkrywania przestrzeni duchowych pomiędzy wcieleniami opisanego przez M.Newtona (LBL), jak i idealnym sposobem na eksplorację przestrzeni Kroniki Akashy. 

A dla tych, co wolą stąpać bardziej realnie po ziemi, jest okazją do przetrenowania wyobraźni, umiejętności przewidywania, jak i narzędzi współczesnego wizjonera.

Zapraszam na licencjonowany kurs  Silva UltraMind ESP System. Kurs pozwalający doskonale rozwinąć wewnętrzną wrażliwość sensoryczną (extra sensory perception). Wewnętrzna wrażliwość sensoryczna nieodmiennie wiąże się z takimi pojęciami, jak:

 • telepatia - zdolność naturalnej i na odległość komunikacji pomiędzy umysłami
 • jasnowidzenie - postrzeganie wydarzeń na odległość
 • prekognicja - przewidywanie przyszłych wydarzeń
 • retrokognicja - widzenie wydarzeń z przeszłości
 • psychometria - odczytywanie informacji z przedmiotów będących świadkiem wydarzeń

Trener prowadzący:  Grzegorz Halkiew

- proszę o wypełnienie formularza Zgłoszenia

Cena: 470zł  

Data: 12- 13 stycznia 2019  

godziny: 

 • sobota 10:00- 20:00
 • niedziela 10:00-17:00

 

Zgłoszenie


Co zawiera warsztat  SILVA ULTRAMIND ESP SYSTEM?  

PORADNICTWO Wyższej Inteligencji, która może tak pokierować okolicznościami, aby Twoja droga do osiągnięcia życiowej misji była w pełni zrozumiała i zakończona sukcesem.

POMOC trenerów, którzy mają za sobą lata doświadczeń używania systemu i technik Jose Silvy w różnych dziedzinach życia. Ci trenerzy są gotowi, aby w każdej chwili podzielić się wiedzą i doświadczeniami, abyś również i Ty mógł w pełni wykorzystać swoją życiową szansę i pójść w ich ślady…. a nawet dużo dalej.

Jose Silva używając potęgi umysłu dosłownie zmienił świadomość ludzkości. Gdy w 1966 roku zaczął uczyć swojego systemu, większość ludzi nie wierzyła w ESP (ESP – extrasensory perception). Dzisiaj - wiedza ta jest uniwersalna.

W 1997 roku Jose Silva powiedział: „Pamiętajcie, otrzymaliśmy zdolność jasnowidzenia aby jak najszybciej odkryć cel naszej ziemskiej egzystencji i aby znaleźć sposób do zakończenia tego przedsięwzięcia sukcesem.”

Silva’s UltraMind ESP System jest kulminacyjnym osiągnięciem Jose Silvy opublikowanym dopiero w 1999 r., tuż przed jego śmiercią.

Jose Silva’s UltraMind ESP System został stworzony po to, aby podnieść świadomość ludzi na wyższe poziomy i zmienić sposób myślenia ludzi na naszej planecie.

To jest to, co Jose Silva nazwał „drugą fazą ewolucji ludzkości” na naszej planecie.

Spraw, aby reszta Twojego życia była najlepszą jego częścią.

Jak znaleźć cel swojego życia?

Czy czułeś kiedyś, że jest coś więcej, co powinieneś robić w życiu? Może czułeś, że masz jakąś misję do spełnienia albo ukryty talent, który możesz wykorzystać, aby zmienić świat na lepszy?

Używając Jose Silva’s UltraMind ESP System nauczysz się komunikacji z Wyższą Inteligencją w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania. Otrzymasz też wsparcie, aby te wskazówki wcielić w życie.

Po wprowadzeniu w swoje życie tego, czego nauczysz się na kursie Jose Silva’s UltraMind ESP System, zmieni się nie tylko każdy Twój dzień, ale również Twoje otoczenie.

Jak zrozumieć lepiej siebie i innych?

Ludzie porozumiewają się między sobą na różne sposoby: fizycznie, emocjonalnie i umysłowo. Pozazmysłowe postrzeganie (nazywane też szóstym zmysłem) jest od dawna wykorzystywane do celów wojskowych. W jednej z akcji przeprowadzonej przez CIA, poproszono jasnowidzów aby odnaleźli 10 łodzi podwodnych znajdujących się w danej chwili w zanurzeniu. Odnaleźli wszystkie bez problemu!

Wizja Przyszłości

Jose Silva patrzył w przyszłość. Wiedział, że ludzie są w stanie zmienić swoją świadomość i podejmować słuszne decyzje.

W 1995 roku rząd USA ogłosił, że CIA wydało $11 milionów dolarów (niektóre źródła podają nawet $20 milionów) na szkolenie jasnowidzów w celu pozyskania tajnych wojskowych informacji. Jasnowidzowie szkoleni przez CIA okazali się doskonali.

W międzyczasie, przez ponad 40 lat, miliony ludzi na całej ziemi wykorzystało wiedzę Jose Silvy aby totalnie zmienić swoje życie na lepsze, doskonaląc swoje pozazmysłowe postrzeganie.

- Lekarze medycyny wykorzystywali swoje zdolności jasnowidzenia aby poznać źródło choroby u swoich pacjentów.

- Adwokaci wykorzystywali swoje zdolności jasnowidzenia aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych oraz odkryć, czy dany świadek jest prawdomówny.

- Naukowcy pracujący nad odkryciami, otrzymywali podpowiedzi we śnie, przyśpieszając rozwój nauki i techniki.

- Instruktorzy walk wschodnich otrzymywali wskazówki od Wyższej Inteligencji, jak zmieniać techniki walki na lepsze. Od tej pory wykorzystują swój umysł, aby rozpowszechniać nową wiedzę na temat walk wschodnich.

- Menedżerowie wielkich korporacji stosują intuicję przy podejmowaniu strategicznych decyzji.

- Uczniowie i uczennice szkół wykorzystywali zdolności jasnowidzenia aby lepiej przyswajać sobie nowy materiał i szybciej go prezentować. Później, jako dorośli ludzie, potrafi odczytywać przyszłość tak wyraźnie jak inni słuchają radia.

- Tysiące absolwentów naszego kursu używają zdolności jasnowidzenia do stworzenia dobrze prosperujących firmy.

Powyższe historie są prawdziwe. Zostały opowiedziane przez Jose Silvę i opublikowane w jego książce: Jose Silva’s UltraMind ESP System.

Ty również możesz rozwinąć swoje zdolności jasnowidzenia (ESP) aby lepiej i zdrowiej przejść przez życie, i zrealizować swoją misję.

Nauczenie się tego zajmie Tobie tylko 3 dni. Praktykując codziennie po kilka minut zdobędziesz umiejętności, które niepowtarzalnie odmienią Twoją rzeczywistość. Odmienią Twój świat.

Niech reszta Twojego życia będzie najlepszą jego częścią!

Zgłoszenie: wypełnij formularz   * – Grzegorz Halkiew () – prowadzi warsztat Silva UltraMind ESP Sys. w ciągu trzech dni - aby przerobiony materiał w pełni został przyswojony, a indukcje hipnotyczne wzmocniły jego oddziaływanie na uczestników pozwalając lepiej opanować cały materiał.

Prowadzi on również zawodowy kurs hipnoterapii, zawodowe szkolenia z zakresu naturoterapii (akupunktura, biomasaż, chiropraktyka i osteopatia, konstelacja rodzinne, NLP Coaching i wiele innych).

Grzegorz zorganizował pierwszy w Polsce kurs Silva UltraMind ESP System, na którym uzyskał licencję trenerską. Od tej pory organizuje takie kursy, a uczestnikom szkoleń gwarantuje swoim autorytetem najwyższy ich poziom.

 

Co zrobić, aby zapisać się na warsztaty?

Wypełnij formularz podając swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu - otrzymasz informację zwrotną.

Uwaga!
chcesz przeczytać więcej, zapraszam >>>UtraMind

Najbliższe szkolenia

 

Dziękuję, że jesteś na naszej stronie internetowej!

Poniżej znajdziesz harmonogram kursów przygotowujących do zawodowej pracy w gabinecie terapeutycznym. Jak zapewne wiesz, po zakończeniu każdego kursu otrzymasz potwierdzenie wiedzy, kwalifikacji i umiejętności (czytaj więcej). Kursy możesz dobrać dla siebie zgodnie z zainteresowaniem, jak i twoim bieżącym zapotrzebowaniem. Mamy też ofertę dla tych, którzy chcą cały proces nauki powierzyć nam- Roczna Szkoła Naturopatii, ale o tym będzie na innej stronie- zapraszamy! (czytaj więcej o Rocznej Szkole Naturopatii).

Spis treści:

A. Kursy stacjonarne plus online

B. Kursy eksternistyczne (online)

C. Szkoła Zawodowej Naturopatii  (1,5 roczna)

D. Egzaminy sprawdzające, czeladnicze i mistrzowskie 

A. Szkolenia 2020

I - styczeń

 • Hipnoza a stany transowe (magia egzorcyzmów) 24-26 stycznia (info)
 • Biorezonans 24-26 stycznia (info)
 • Szkoła Praktycznej Akupunktury- cz.1 diagnostyka 31.01-02.01 (info

II - luty

 • Bioenergoterapia zawodowa (pakiet I/a) (info)
 • Aurikuloterapia - ucho 14-16.02 (info
 • Szkoła Hipnoterapii Integracyjnej (grupa studyjna) 21-23 lutego (info)
 • Medycyna chińska cz.1 (Magdalena Czerwińska) 21-23 lutego (info)

III marzec

 • Medycyna chińska cz.2 (Magdalena Czerwińska) 6-7 marca (info)
 • Bioenergoterapia zawodowa - zjazd praktyczny 13-15 marca (info)
 • Akupunktura- igły, bańki, moksa 20-22 marca (info)
 • Konstelacje rodzinne- terapia systemowa rodzin 23-29 marca (info)

IV kwiecień

 • Zielarz fitoterapeuta cz.1 (Magdalena Czerwińska) 17-19 kwietnia (info)
 • Akupunktura i ból 24-26 kwietnia (info)

V maj

 • Bioenergoterapia zawodowa (pakiet I/b) (info)
 • Akupunktura i choroby wewnętrzne 15-17 maja (info)
 • Zielarz fitoterapeuta cz.2  (Magdalena Czerwińska) 15-17 maja (info)
 • Akupunktura- cellulit, stres, nałogi  29-31 maja (info)

 VI czerwiec

 • Bioenergoterapia zawodowa - zjazd praktyczny 12-14 czerwca (info)
 • Zielarz fitoterapeuta cz.3 medycyna chińska (Magdalena Czerwińska) 19-21 czerwca (info)

VI lipiec

Egzaminy rzemieślnicze 20-22 lipca (info)

IX wrzesień

 • Szkoła Hipnoterapii Integracyjnej- Zjazd pierwszy 4-6 września (info)

 

gwarancjaUwaga!  Złoty  pakiet szkoleń oraz Oferta specjalna dla małżeństw 

 

B.Kursy eksternistyczne PIN (online) 

- sukcesywnie wprowadzamy dodatkową możliwość brania udziału w kursach na zasadach eksternistycznych. Uczysz się w domu w dowolnym czasie na podstawie otrzymanych materiałów tekstowych i filmowych. Po zakończeniu poszczególnych lekcji następuje ich zaliczenie, a po zakończeniu całego kursu egzamin wewnętrzny i praktyczny.

Każdy z kursów eksternistycznych odbywa się na indywidualnych zasadach - chcesz poznać szczegóły, napisz do nas.

 Dostępne kursy eksternistyczne

 • Dla początkujących:
 • Dla zaawansowanych:

C. Szkoła Zawodowej Naturopatii

Klasa A - 18 modułów i 18 miesięcy, 680 godzin. 

Organizator: Cech Naturopatów i Hipnotyzerów 

Program:

 • Medycyna chińska- 2 moduły
 • Ziołolecznictwo 3 moduły
 • Anatomia i fizjologia 2 moduły online
 • Biomasaż 1 moduł
 • Chiropraktyka 2 moduły
 • Osteopatia 1 moduł
 • Regresja hipnotyczna 1 moduł
 • Akupunktura 5 modułów
 • Przygotowanie do egzaminów państwowych z pełnego zakresy naturopatii 1 moduł online

Specjalna cena- zamiast 17.320,00 zł to dla uczestników tej edycji kursu promocyjna cena 13.860zł, do tego- uwaga!- płatna w 18 ratach. Czesne miesięczne to 770zł.

Jakie dokumenty otrzymasz po skończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu?!

Po zakończeniu szkoły i zdaniu egzaminu otrzymasz zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające wiedzę, umiejętności i kwalifikacje. w zawodzie naturopata. ponieważ nasza szkoła spełnia wszelkie wymogi stawiane szkołom o profilu zawodowym, to otrzymasz również  dopuszczenie od razu do dodatkowego egzaminu państwowego z uprawnieniami unijnymi. Więcej informacji na stronie organizatora szkoły >>>TU

D. Egzamin czeladniczy i mistrzowski

rzemiosłoEgzaminy czeladnicze i mistrzowskie w zawodzie Naturopata, Bioenergoterapeuta i Radiesteta. 

Egzaminy sprawdzające w specjalizacjach:

 • akupunkturzysta
 • hipnoterapeuta

Egzaminy przeprowadzane są w sesji letniej i zimowej- sprawdź szczegóły (Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia):  https://naturopata.edu.pl/naturoterapia/egzamin-czeladniczy-mistrzowski/

informacje 

 >>> o współpracy Rzemiosła z MEN

Standardy zawodów

Zgłoszenia

Aby dokonać zgłoszenia udziału w szkoleniu odwiedź stronę wybranego szkolenia i wypełnij umieszczony pod nim formularz. 

Konto szkoleń

Aby opłacić szkolenie, pobierz aktualny numer konta bankowego organizatora szkoleń zawodowych prowadzonych w ramach struktur Rzemieślniczych 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tantra - energia miłości

Tantra

Pochodzące z sanskrytu słowo „Tan” oznacza ekspansja, „tra” to wyzwolenie. Tantra to praktyka, która wynosi ludzi poprzez proces, w którym ich umysły rozszerzają się. Tantra prowadzi ludzi od niedoskonałości ku doskonałości, od prymitywności do subtelności, od więzów do wyzwolenia.

Każdy człowiek w swojej wędrówce od niedoskonałości ku doskonałości musi przejść przez trzy główne etapy.

W pierwszym z nich zostajesz zdominowany przez instynkty zwierzęce, aby już w kolejnym etapie potrafić kontrolować te instynkty. Osiągasz wtedy stan prawdziwego ludzkiego rozwoju. Ostatecznie, poprzez wysiłek i zmagania, z dnia na dzień, osiagniesz stan boskości. Tantryczne spojrzenie na świat jest pełne optymizmu. Pokazuje ono, że my wszyscy poruszamy się w kosmicznym cyklu, rozwijając od stanów słabo rozwiniętej świadomości, aż ku najbardziej wyewoluowanym jej formom.

Zakres szkolenia:

 • otwieranie energii ciała,
 • techniki budzenia siły życiowej (kultywacja dolnego Dan Tien),
 • dynamiczne metody otwierania Orbity Mikrokosmosu,
 • rozwój „wewnętrznego eliksiru”.
 • aktywacja i transformacja energii seksualnej,
 • omówienie technik gry intymnej,
 • metody pogłębiania poczucia wymiany energii między partnerami,

oraz

 • tantryczne manifestowanie płciowości
 • zaawansowane techniki oddechu tantrycznego
 • integracja energii seksualnej z poziomem mentalnym i duchowym
 • doskonały obraz siebie i partnera
 • zasady doświadczania tantrycznej błogości
 • otwieranie głównych i bocznych kanałów energii
 • wzajemna wymiana energii na poziomie tantrycznym
 • zasady tantrycznej gry miłosnej i tantrycznego zjednoczenia

Dodatkowe korzyści, jakie daje praktykowanie metod Tantry w życiu codziennym

 • wzmacnianie zdrowia,
 • zwiększanie życiowego potencjału i kreatywności,
 • pogłębianie satysfakcji i porozumienia miedzy partnerami

czytaj więcej

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia

NLP Master Coach

 

Polski Instytut NeuroTransgresji w oparciu o działalność statutową zaprasza na zawodowy kurs dofinansowany z środków własnych: NLP Master Coach z uprawnieniami w zawodzie Trener osobisty (coach, mentor, tutor - nr rejestracyjny zawodu 235920 - zaświadczenie MEN

 

więcej informacji wkrótce 

 

Kwalifikacje zawodowe

Na zakończenie warsztatu i po zdaniu egzaminu weryfikującego otrzymasz zaświadczenie MEN potwierdzające zdobycie kwalifikacji do zawodowego stosowaniu coachingu NLP zgodnie z programem szkolenia (Trener osobisty nr rej. zawodu 235920).

Dodatkowo otrzymasz Certyfikat The Master Practitioner in the Art of Neurolinguistic Programming, co daje Ci możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach w wielu instytutach na świecie.

 • teoria i praktyka
 • zaświadczenie MEN (Trener osobisty  coach nr rej. zawodu 235920)
 • certyfikat Master NLP

Jeżeli:

 • po przeżyciu pierwszej fascynacji możliwościami rozwoju osobistego na treningu Praktyk Coach NLP masz nieprzepartą ochotę, by nauczyć się więcej,
 • odkryłeś w sobie pasję i pragnienie pomagania innym w zmianie i podjąłeś decyzję o zdobyciu zawodu Coacha NLP,
 • już pracujesz zawodowo z innymi i pragniesz dalszych bardziej zaawansowanych metod i technologii pomagających innym,
 • pragniesz doskonalić się w drodze do bycia spójnym, żyjącym w harmonii i skutecznym nauczycielem, coachem, trenerem,
 • chcesz sprawdzić co jeszcze jest możliwe,

to jest to warsztat dla Ciebie. Na szkoleniu otrzymasz zaawansowane narzędzia rozwoju osobistego. Dzięki nowoczesnym technologiom zarządzania umysłem dokonasz w sobie kolejnych zmian oraz posiądziesz umiejętność dogłębnego zrozumienia pracy umysłów innych ludzi.

 

Zapisz się na kurs!

Program szkolenia:

 • Tajemnice filtrowania informacji przez ludzkie umysły – da Ci to umiejętność odkrywania podczas wywiadu czy zwykłej rozmowy głęboko ukrytych przekonań, sądów i ograniczeń klienta,
 • Sleight of mouth – rozbrajanie silnych ograniczających przekonań, radzenie sobie z obiekcjami, umiejętności pokazywania nowych perspektyw i poszerzania spojrzenia na problem, dzięki czemu możesz przeramować nawet najbardziej skomplikowane i nieużyteczne strategie myślenia,
 • Metaprogramy – źródła motywacji klienta – kiedy odkryjesz jego podświadome nadrzędne programy, będziesz w stanie przeprowadzisz każdą użyteczną zmianę,
 • Poziomy neurologiczne – dzięki temu posiądziesz umiejętność precyzyjnego określenia, w jakich sferach i w jakiej kolejności pomagać klientowi w zmianie, by była trwała i spójna,
 • System wartości – jak go rozpoznawać i co możesz zrobić z tą wiedzą pracując nad zmianą Time Line – zaawansowane techniki pracy z przeszłością i przyszłością,
 • Metafory – zaawansowany model Miltona H. Ericksona,
 • Tożsamość – praca na poziomie “kim jestem”, by podświadomość Twojego klienta pozwoliła na dostęp do umiejętności, zdolności, zasobów i zaczęła w pełni z nich korzystać,
 • Core transformation – jak pomóc, gdyby wszystko inne nie dawało zadowalających wyników,
 • Metody generalizacji zmian na nieświadomym poziomie tak, by Twój klient zachowywał higienę emocjonalną i oczyszczał swój umysł nawet podczas snu.

 

Cele szczegółowe

 • Poznanie technik NLP oraz zasad coachingu.
 • Uzmysłowienie sobie własnego potencjału w obszarze komunikacji i poprawa umiejętności komunikacyjnych.
 • Nabycie umiejętności skutecznego rozwiązywania konfliktów i nie dopuszczania do ich powstawania.
 • Wzmocnienie wewnętrznej pasji.
 • Umiejętność inspirowania i wywierania wpływu bez używania technik manipulacji.
 • Nabycie wiedzy o technikach wywierania wpływu w kontekście rozpoznania i niwelowania manipulacji.
 • Umiejętność utrzymywania wizji i lepszego zarządzania celami w obszarze osobistym i organizacyjnym.
 • Umiejętność zapobiegania wypaleniu i utrzymywania się w dobrej formie psychofizycznej.

 

Być może już dowiedziałeś się od znajomych, że ten warsztat okazał się dla wielu początkiem ważnych zmian w życiu, tak bardzo od dawna oczekiwanych. Już teraz możesz więc zacząć wyobrażać sobie jak to jest, kiedy w pełni korzystasz z zupełnie nowego życia, z nowych możliwości, ...unikając tego, czego od dawna chcesz unikać.

 • pozbędziesz się ograniczających przekonań, które uniemożliwiają życie takie, jakiego dla siebie chcesz,
 • odzyskasz radość z każdego dnia,
 • szybko i całkowicie swobodnie zaczniesz nawiązywać kontakty i będziesz otoczony grupą przyjaciół,
 • z cichego odludka zmienisz się w duszę towarzystwa, bez której nie odbędzie się żadna odlotowa impreza,
 • nauczyć się wpływać na innych tak, aby inni ciebie rozumieli,
 • staniesz się swoim własnym szamanem, wodzem i przewodnikiem.

 

Aby dokonać zgłoszenia, wypełnij formularz

Osoby nie posiadające jeszcze poziomu Praktyka NLP zapraszamy na zawodowy kurs stopnia pierwszego  NLP Coach 

 

Historia

Szkolenia  NLP prowadzimy od 2005

Praktyk NLP - lipiec 2005 (to nie tylko nauka, ale i dobra zabawa)

Praktyk NLP - sierpień 2005.

Mecz szachowy: umiejętności gry kontra techniki NLP

Monika po pewnym czasie napisała: Mam wrażenie, ze grałam przeciwko sobie. Mecz zakończony remisem.

 

Praktyk NLP wrzesien 2005

Warsztaty Praktyk NLP listopad 2005

 

 

 

Więcej zdjęć na stronie: Nasze fotografie

 

Spotkanie z hipnozą sceniczną.

 

Hipnoza czy magia?

To, czego uczę, może rzeczywiście działać za sprawą magii (technologii, którą jeszcze nie każdy rozumie), ale nie są to nauki mistyczne, ponieważ mogę ci powiedzieć, jak tego dokonać i jak się technikami praktycznie posługiwać, a ty dzięki temu nie musisz przez dziesięć lat pobierać nauk u żadnego guru ani poznawać tajników orientalnego mistycyzmu.

“Magia w rozumieniu jednego człowieka dla drugiego jest technologią”.
Robert A. Heilein

Arthur C. Clarke: “Każda wystarczająco zaawansowana technologia będzie niemożliwa do odróżnienia od magii”…patrz: choćby chip komputerowy lub właśnie hipnoza.    Cena: 670zł    .... lub opłać w ratach miesięcznych images  

Termin: lista zamknięta

Godz. zajęć:

 • piątek 15:00- 20:00
 • sobota 10:00- 20:00
 • niedziela 10:00- 14:00

Program:

 • elementy hipnozy magnetycznej oraz nauka "przyciągania do ciała metalowych przedmiotów"
 • chodzenie po szkle
 • mosty kataleptyczne
 • szybkie indukcje  

Jakie odniesiesz korzyści

 • Nauczysz się skuteczniej komunikować
 • Staniesz się lepszym,  charyzmatycznym rozmówcą

...a ponadto:

 • Zrozumiesz jak działa hipnoza i jak wpływa ona na mózg
 • Pozbędziesz się ograniczających przekonań co do natury hipnozy i sposobów jej wywoływania
 • Nauczysz się zwracać większą uwagę na rozmówców i dzięki temu mieć z nimi jeszcze lepsze relacje
 • Będziesz miał okazję poznać i uczyć się od jednego z najbardziej doświadczonych trenerów hipnozy

Racjonalne argumenty, by wziąć udział w warsztatach?

 • Poznasz odmienne stany świadomości;
 • Uwolnisz się o hipnozy TV, prasy i reklam (Szkodliwe działanie reklam i telewizji);
 • Doświadczysz oddziaływania pola morfogenetycznego opisanego przez Ruperta Sheldrake’a Dowiesz się, jak zastosować techniki programowania sukcesu;
 • Znajdziesz najbardziej odpowiednią dla ciebie metodę wchodzenia w odmienne stany świadomości;
 • Nauczysz się wchodzić w stany sterowanej wyobraźni;
 • Poznasz i przećwiczysz elementy hipnozy scenicznej (tak, tak - na koniec warsztatów sam staniesz się Davidem Copperfildem ).

Nie będę podawał więcej racjonalnych argumentów, bo sam będziesz je umiał wymienić po zakończeniu warsztatów.

Posłuchaj lepiej historii, która opowiedziała po uczestnictwie w warsztacie pewna pani stomatolog:

Te warsztaty pokazały mi całkiem nowe sposoby prowadzenia medytacji i relaksacji. Po długim dniu pracy to naprawdę bardzo ważne. Wcześniej nie sądziłam też, że indukowania różnych stanów transowych może nieść tyle korzyści. Poznałam je i teraz z łatwością i bardzo efektownie demonstruję swoje hipnotyczne zdolności. Zawsze wzbudzam zainteresowanie wśród znajomych a moi pacjenci już nie boją się siadając na fotel dentystyczny :-))). A to wszystko dzięki wprowadzaniu ich w trans w sposób całkowicie dla nich niewidoczny. Moi pacjenci ostatnio coraz częściej pytają mnie: co się stało, że teraz już zupełnie nie boją się wchodzić do mojego gabinetu.

Chcesz opanować podstawy hipnozy grupowej i scenicznej?

Chcesz poznać tajemnice szybkiego, skutecznego, efektownego wprowadzanie w stany transowe? Tak, teraz i ty poznasz na to sposób, a ponadto ty sam zaindukujesz most kataleptyczny.

Od tej pory po raz pierwszy zyskasz prawdziwą umiejętność programowania pożądanych stanów psychicznych i reakcji fizjologicznych zarówno u siebie, jak i u innych ludzi. Obejrzyj na filmie umiejętności, jakie zdobyli uczestnicy poprzednich edycji warsztatu: 

Hmm,

a jeśli uczestnictwo w warsztatach pomoże tobie wybrać właściwą drogę? Każdy z nas przecież, co pewien czas, staje na rozstajach dróg, prawda? Teraz, po tym warsztacie, będziesz już wiedział jak postąpić.

Pomyśl, jak wiele dobrego może dać tobie poznanie thipnotycznych technik. Jak fascynujące godziny możesz spędzić, poznając samego siebie, swe skryte pragnienia, podczas gdy Twa podświadomość podpowie Ci, co jeszcze możesz zrobić dla siebie...

Dodatkową korzyścią dla ciebie jest to, że poznasz na warsztatach całkiem nowych ludzi. Ludzi o otwartych umysłach, nienasyconych wiedzą, pragnących dotknąć nieznanego. Wiesz, jak to jest- czasem chciałbyś poznać coś, o czym kiedyś słyszałeś, czytałeś… czasem chciałbyś osobiście doświadczyć nowych doznań.. Czasem niektórzy ludzie długo zwlekają z decyzją dotknięcia nieznanego. Aż w końcu nadchodzi taki dzień, kiedy mówią sobie

- OK. Nadszedł już czas. Nie mam na co już dłużej czekać.


  

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając Formularz Zgłoszenia Warsztaty są certyfikowane, wydajemy również na żądanie dla psychologów zaświadczenia o przebytym szkoleniu. Zapraszam

Konstelacje - terapia systemowa rodzin

Konstelacje DNA

Konstelacje rodzinne - energetyczna terapia systemowa rodzin

Bert Hellinger, Lucas Derks, Rupert Sheldrake stworzyli podwaliny najnowszych technik pozwalających pozbyć się garbu losu.

Chcesz doskonalić swoje umiejętności? Chcesz uzyskać kwalifikacje zawodowe do stosowania terapii systemowej rodzin?

Kurs pozwoli zdobyć Tobie doświadczenie w pracy z energią rodową i narodową, oraz przejść własną terapeutyczną superwizję.

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów oraz Akademia Doskonalenia Zawodowego Naturopata zapraszają na doskonalący kurs zawodowy

 - energetyczna terapia systemowa rodzin (Konstelacje rodzinne)- nr. rejestracyjny zawodu 323009

- Uwaga! ukończenie kursu otwiera drogę do stanięcia przed komisją państwową i uzyskania Dyplomu i uprawnień unijnych. Jak na razie jesteśmy pierwszą i jedyną placówką oświatową prowadzącą kurs zawodowy, również w wymiarze unijnym.

Data:  23-29.03.2020

Godziny

 • poniedziałek 15:00-20:00
 • w tygodniu  10:00-20:00
 • niedziela 10:00-15:00

Cena: 1770 zł 

 

Rabaty:

 • dla osób powtarzających Kurs -70-%

  Zapisz się na kurs!

Każdy z nas uczy się przez całe życie. Każda nowa informacja, nowe doznanie, zjawisko zapisuje się w ludzkiej pamięci i tworzy indywidualny zasób wiedzy i doświadczenia. Każdy z nas bogaty jest również w głęboko nieuświadomioną wiedzę przekazaną dziedzicznie, będącą wynikiem doświadczenia rodu bądź narodu.

 Program

 • zasady przeprowadzania wywiadu osobowego
 • kontrakt, czyli umowa co do zakresu terapii
 • energetyczne odczuwanie pola rodu
 • własna superwizja
 • techniki i procedury terapii systemowej rodu:
  • uwikłana przedprenatalne i prenatalne
  • relacje dziecko-rodzice
  • związki 
  • choroby lub niedogodności losu
  • ustawienia biznesowe
  • programowanie przyszłości
 • egzamin wewnętrzny

  

 • Czy nasze JA ograniczone jest tylko i wyłącznie naszym ciałem?
 • Czy istnieje energetyczna matryca szczęśliwego i bezpiecznego życia?
 • Czy rodzisz się jako istota wolna, czy już uwikłana?
 • Czy w Twoim polu duszy są osoby zmarłe- a jeśli tak, jak się ich pozbyć?
 • Co zrobić, aby móc kreować swoją rzeczywistość lub wpływać mentalnie nie tylko na swoje ciało, ale i na swój los?
 • Jak oczyścić relacje z rodzicami?
 • Pamięć genetyczna - wady i zalety!  
 • Jak wdrożyć plany w zakres pisanego Tobie losu?

 

Zgłoszenie

 

Założenia programowe:

Znany cybernetyk, Heiz von Foerster, sformułował tezę, że nasza psychika nie odbiera rzeczywistości takiej, jaka ona jest, tylko taką, jak wierzy, że ona jest. Wiara, przekonania i przyzwyczajenia stają się dla ludzi ich koleinami losu. Przekazywane z pokolenia na pokolenie, świadomie i genetycznie malują przyszłe wydarzenia w dawne wzory. To co dawne, zaczyna wyciskać swoje piętno na nowych wydarzeniach stwarzając tym samym bariery dla wolności, a czasami też bariery dla szczęścia i bogactwa.

Fizyk Jack Scarlatti sformułował tezę, że świadomość wywołuje pewien rodzaj pola biograwitacyjnego, które jest w stanie wpływać na strukturę materii. To pole stworzone jest od zarania dziejów. Każde pokolenie dodaje do niego swoje zapisy wytyczając wektor przyszłym dziejom.

Koncepcja ta zawarta jest również i w teorii Carla Junga o podświadomości zbiorowej. Według tego szwajcarskiego psychologa wszyscy ludzie korzystają ze zbiorowej pamięci, którą nazwał on podświadomością zbiorową. Zawarte są w niej wszelkie ludzkie archetypy typu kompleks Edypa lub Elektry, syndrom Prometeusza. To tam jest miejsce dla Godform, dla serwitorów, wszelakich elementali, larw czy innych myślokształtów, tak charakterystycznych dla każdych społeczności, w tym społeczności rodzinnych. Można odnieść wrażenie, że te byty, utworzone przez ludzi lub człowieka są praktycznie niezniszczalne, karmiąc się energią ludzkich emocji.

Reasumując, nasz świat fizyczny, losy rodzin i los jednostki są wytworem ludzkiej świadomości, przekazywanej z pokolenia na pokolenie w sposób bardziej, lub jak częściej bywa, mniej uświadomiony. Energetyczne pole indywidualnej jednostki jest częścią energetycznego pola całej biologicznej rodziny. Zarówno Ty, jak i Twoje rodzeństwo, Twoi rodzice i ich rodzeństwo, Twoi dziadkowie, pradziadkowie i ich przodkowie, a także Twoje własne dzieci i wnuki, wszyscy jesteście jednym z elementów tego pola energetycznego.

Pole energetyczne Twojej rodziny wpływa na Ciebie bezpośrednio poprzez Twoje geny. Również wpływają na Ciebie zachowania i doświadczenia Twoich przodków, poprzez wzajemne połączenia pola energetycznego w Waszej rodzinie.

Czy jesteśmy więc skazani na powielanie błędów i losu przodków?

Bynajmniej. Choć wydarzenia są zdeterminowane wcześniejszymi doświadczeniami, to jednak Świat pozostawia wiele miejsca dla nowego. Skoro ewoluuje Wszechświat (teoria Wielkiego Wybuchu) dlaczego nie ma to dotyczyć również praw Natury - a idea praw Natury opiera się na analogii z prawami ludzkimi. Wydaje się, że nie istnieje żaden rozsądny powód, dla którego można byłoby założyć, iż wszystkie prawa Natury zostały ustanowione w momencie Wielkiego Wybuchu niczym jakiś kosmiczny kodeks napoleoński.

Jedną z możliwości budowania nowych, odmiennych od wcześniejszych, reakcji na doświadczenia jest hipnoza klasyczna, jak i ta podprogowa, oddziałująca bezpośrednio na podświadomość. Takie możliwości oddziaływania na podświadomość stwarzają między innymi Konstelacje - energetyczna terapia systemowa rodzin.

Konstelacje Rodzinne zostały między innymi spopularyzowane przez Berta Hellingera (Ustawienia duchowe) jako metoda pracy nad relacjami z innymi ludźmi, a zwłaszcza relacjami międzypokoleniowymi w Rodzinie. To rozwinięcie pracy Wirginii Satir (patrz historia NLP), pracy z rzeźbą rodziny - pacjenci Satir wybierając reprezentantów członków swojej rodziny obserwowali jak ona "rzeźbi" relacje pomiędzy tymi osobami, ustawiając ich sylwetki i grupując je w przestrzeni.

Richard Bandler i John Ginder zachęceni pracą Virginii Satir nad terapią rodzin  po raz pierwszy użyli pojęcia terapii systemowej  (Structure of Magic II  oraz w Changing with families). W połowie lat siedemdziesiątych terapia systemowa była czymś nowym, a Bandler i Grinder wkroczyli na drogę, którą utorowali im Bateson, Weakland, Haley, Laing, Erickson, Satir, Jackson, Watzlawick i Minuchin.

"Traktowanie rodziny jako systemu - pisali Grinder i Bandler w 1976 roku - oznacza w terapeutycznej pracy z nią zastosowanie strategii odnoszącej się do niej jak do żywego organizmu. Przy czym każdy członek jest jej istotną cząstką, jednym z elementów ważnym dla zadowalającego funkcjonowania całego organizmu".

Systemowy sposób pojmowania uwolnił terapeutów od psychoanalitycznych i medycznych tradycji piętnujących klientów psychiatrycznymi diagnozami. Teraz terapeuta mógł zająć się określaniem dysfunkcjonalnych wzorców interakcji i całkowicie poświęcić się klientom, nie ograniczając się przy tym do pojedynczych, skierowanych na leczenie osób, tylko obejmując spojrzeniem cały system rodzinny. System rodzinny uważano za zdrowy dopiero wtedy, gdy wszyscy jego członkowie nauczyli się lepiej ze sobą komunikować.

Duży wkład w rozwój Konstelacji włożył również Lucas Derks, twórca Panoramy Społecznej - psycholog społeczny, autor i wykładowca, doświadczony trener NLP.  Model Panoramy Społecznej jest psychologicznym narzędziem, dzięki któremu możesz zmieniać swoją nieświadomą mapę społecznej rzeczywistości. Ponieważ w sposób nieświadomy ustaliłeś wcześniej swoją pozycję społeczną w ramach modelu panoramy społecznej, to będziesz tym, kim jesteś, ale tylko dopóki nie zmienisz tej pozycji. W tym modelu relacje międzyludzkie traktowane są jako konstrukcje i obszary w przestrzeni mentalnej. To oznacza, że umiejscawiasz osoby, przedmioty i światopoglądy w swojej przestrzeni mentalnej, a miejsce, w którym ulokowałeś dany obiekt determinuje jakość Twoich z nim relacji. Zmiana miejsca, położenia obiektu zmienia relację i oddziaływanie.

Fenomen Konstelacji tłumaczony jest także przez teorię Pól  Morfogenetycznych opisaną przez Ruperta Sheldrake’a. W naturze i obszarze ludzkim rezonans morficzny sprawia, że rzeczy dzieją się we wzrastająco nawykowy sposób dzięki ich powtarzaniu. Istota rezonansu morficznego jest taka sama, a rezultaty jego działania wzmacniają podobieństwa wraz z utrwalaniem się nawyków. Nawyki zwyczajowo stają się w coraz większej mierze podświadome, choć tak naprawdę wystarczy tylko zmienić percepcję kształtującą poglądy, aby zmienić oddziałujące na Ciebie Pola, z ograniczających na bardziej korzystne.

Program kursu zawodowego:

 • Historia terapii systemowej rodzin: Bert Hellinger, Lucas Derks, Rupert Sheldrake - 2 godz.
 • Podstawowe techniki oraz założenia terapii energetycznej (intuicja, wizualizacja, odczuwanie przestrzeni) – 8 godz.
 • Korzenie rodowe i przynależność – 10 godz.
 • Związek dwojga ludzi – para, małżeństwo, więź - energetyczna dynamika związku – 10 godz.
 • Rodzina - znaczenie roli pierwszeństwa – 10 godz.
 • Energetyka sumienia i jego wpływ na decyzje – 10 godz.
 • Wyrównanie, harmonia i pomaganie – 10 godz.
 • Energetyka biznesu – 10 godz.
 • Rytuały i duchowość – 10 godz.

Gotowy? Zapisz się na kurs!

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest przeznaczone dla:

 • Doradców zawodowych i terapeutów - w tym czynnych zawodowo psychoterapeutów, psychologów, doradców w firmach, coachów, pracowników ośrodków doradczych i terapeutycznych, doradców socjalnych, mediatorów zawodowych i społecznych;
 • Osób pracujące w zawodach związanych z leczeniem i uzdrawianiem: lekarze, uzdrowiciele, oraz inne osoby zajmujące się zdrowiem;
 • Dyrektorów przedszkoli, ośrodków opiekuńczych, szkół, domów dziecka, ośrodków doradczych i instytucji społecznych.
 • Kierowników i  menadżerów- w przedsiębiorstwach, w instytucjach psychologicznych, pedagogicznych oraz politycznych;
 • Artystów
 • Osób prywatnych

Już najbardziej podstawowa wiedza może mieć pozytywny i odżywczy wpływ zarówno na relacje i stosunki z innymi, jak i z własną rodziną oraz na poprawę życia zawodowego. Dzięki udziałowi w szkoleniu wiele osób odkryło na nowo swoją drogę zawodową, potrafiło podjąć tą właściwą decyzję. Zyskane impulsy pozwalają na nowy początek, na samodzielność, lepsze radzenie sobie z wyzwaniami oraz na zwalczenie chronicznych stanów przemęczenia, przeciążenia i wypalenia. Szkolenie pozwala odczuć to, co nazywamy rozwojem duchowym.

  

Konstelacje Rodzinne

Konstelacje Rodzinne to zespół technik pozwalających zmienić swoje uwarunkowania. Techniki pozwalają dotrzeć do przyczyn uwikłań Twojego losu, zdefiniować je a następnie przerwać łańcuch uwikłań i konfliktów wewnętrznych.

Konstelacje rodzinne jako energetyczna terapia systemowa pomagają odnaleźć energo-genetyczne uwikłania w losy przodków i poprzez ich korygowanie wprowadzić pozytywne zmiany w życiu; uruchomić siły przywracające pierwotny ład i porządek, harmonię i równowagę.

Wiele Twoich pytań typu: “dlaczego TO zawsze właśnie mnie się przydarza?” znajduje odpowiedzi w teorii Konstelacji Rodzinnych. Są to między innymi: przejęte od poprzednich pokoleń poczucie winy, nieświadome przejmowanie odpowiedzialności za czyny przodków, powielanie ich zachowań, losów…

Konstelacje pokazują energetyczne, podświadome powiązania pomiędzy członkami tego samego Rodu, jak i powiązania podświadome z innymi ludźmi, przedsięwzięciami, ideami. Dają możliwość rozwikłania wielu problemów o których często nie zdajesz sobie sprawy, bądź na które -jak być może do tej pory uważałeś- nie miałeś żadnego wpływu.

Konstelacje Rodzinne to energetyczna terapia systemowa rodzin, która  korzysta z wiedzy znanej naszym przodkom od tysięcy lat- wiedzy wykorzystywanej od czasów szamanów wszystkich kontynentów, po współczesnych terapeutów korzystających z najnowszych technik hipnozy analogowej i dynamicznej.

Prawda vs rzeczywistość?

Człowiek nie powinien właściwie nigdy czynić hipotez i ocen o zewnętrznych zjawiskach- bo hipotezy i oceny są bardziej lub mniej trafnymi generalizacjami, konfabulacjami umysłu.

Zjawiska same wyjawiają swoje idee kiedy człowiek jest dostatecznie dojrzały, żeby pozwolić im oddziaływać na siebie. Chodzi o to, aby o ocenie zdarzenia poinformowało nas samo zdarzenie. Myślenie trzeba traktować w taki sposób, by stało się instrumentem, przez który rzeczy mogą się wypowiadać. To właśnie oznacza osiągnięcie intelektualno - energetycznej harmonii z otaczającym nas światem.

Nie powinieneś od swojego myślenia oczekiwać, że może ono Tobie dać poznanie prawdy, lecz tylko tego, że Ciebie wychowa. Każdy z nas uczy się przez całe życie. Każda nowa informacja, nowe doznanie, zjawisko zapisuje się w ludzkiej pamięci i tworzy indywidualny zasób wiedzy i doświadczenia.

Każdy z nas bogaty jest również w głęboko nieuświadomioną wiedzę przekazaną dziedzicznie, będącą wynikiem doświadczenia rodu bądź narodu.

Badania psychologiczne dowodzą, że mózg ludzki magazynuje gigantyczną ilość takich informacji, z których większość ma charakter aktywny i nieustannie w nas krąży. Pamięć nie jest zwykłym, sztywnym zbiorem danych jak w komputerze, lecz pewnym żywym systemem, pozostającym w ciągłym ruchu skojarzeń i wyobrażeń.

Gdy człowiek ma dobre geny i przekonania, prawidłowe, radosne, pełne pozytywnych wrażeń dzieciństwo, dobry kontakt z rodzicami i dobrami kulturalnymi, to nabiera umiejętności dokonywania prawidłowej oceny i rozwija w swojej wyobraźni coś, co nazwać można świadomością środków prowadzących do osiągnięcia celu. Środków pozwalających na skuteczne przewidywanie najlepszych rozwiązań.

Taki powinien być idealny człowiek- zawsze radosny, zawsze skuteczny, zawsze zdrowy, bogaty, otoczony przyjaznymi ludźmi.

Niestety nie każde życie usłane jest różami. Bardzo często zdarza się, że podszepty płynące z duszy wiodą na manowce, doprowadzają do podejmowania błędnych decyzji przynoszących bolesne doświadczenia i cierniste rany w sercu. Rozpoczyna się dryfowanie przez życie bez domu, bez rodziny lub jakichkolwiek korzeni- bez stabilizacji.

Problemy, jakie ludzie przeżywają są dość podobne, co wskazywałoby na jedną ich przyczynę. Warsztat ustawień duchowych i pracy z matrycą energetyczną pozwala przyjrzeć się temu, co Ciebie kształtuje- i jeśli zachodzi potrzeba, zmienić to na lepsze.

Świadomość

Człowiekowi został udzielony pierwiastek życia, który nazywamy jaźnią, będący wyższym elementem duszy. Zawiera on dwa oddzielne, ale zależne od siebie poziomy- umysłowy i zmysłowy.

W poziomie umysłowym jako pierwsze uzdolnienie jaźni wymienia się ROZUM , który w działaniu teoretycznym jest w stanie pobrać ogólną wiedzę o rzeczywistości i prawach nią rządzących, a w działaniu praktycznym – posiadaną wiedzę dostosować do możliwości związanych z konkretną sytuacją.

Ta wiedza teoretyczna zostaje przedstawiona do wyboru WOLI. Wola to drugie uzdolnienie jaźni na poziomie umysłowym. Jest ona odrębną władzą ludzkiej duszy.

Tym, co oddziałuje na wolę i pobudza ją do akceptacji jest proponowane przez praktyczny rozum DOBRO.

Dobro, które gdy zostaje zrealizowane wywołuje w woli stan zadowolenia nazywany SZCZĘŚCIEM.

Dobro i szczęście jest więc istotną podnietą procesu CHCENIA, które jest właściwą czynnością woli.

Woli nic nie zmusi do pójścia za sądem rozumu praktycznego. Zawsze może go pobudzić do nowego zastanowienia i sformułowania innego sądu, który wywoła jej chcenie, lub pożądanie. W tym obszarze ujawnia się wolność i odpowiedzialność człowieka. W tym obszarze objawia się Twoja wolność do samodecydowania i pozbycia się tego, co jest już zbyteczne.  

 

czytaj więcej:

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Proszę podaj w formularzu dane kontaktowe:

 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
 • datę warsztatu

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

 

 

NAO w komunikacji- słowa klucze

Dariusz Tarczyński Trener/coach o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla kadry zarządzającej i kierowniczej przedsiębiorstw, firm, urzędów, podnoszących kompetencje menedżera m.in. w zakresie: zarządzania i kierowania zespołem, kreowania wizerunku i wystąpień publicznych, technik negocjacyjnych i wywierania wpływu, radzenia sobie z sytuacją kryzysową. Instytut Nieinwazyjnej Analizy Osobowości, założony w 1999 roku przez Dariusza Tarczyńskiego, twórcę metody Nieinwazyjnej Analizy Osobowości (NAO), wykorzystującej techniki służące zrozumieniu i poznaniu struktury osobowości człowieka między innymi poprzez: interpretację wyglądu, badanie rękopisu,  analizę wypowiedzi. W pracy dydaktycznej z powodzeniem wykorzystuje techniki nieinwazyjnej analizy osobowości, jako uzupełnienie podnoszące skuteczność standardowych warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnej, technik sprzedaży, kierowania i zarządzania, negocjacji. Doradza w obszarze kreowania wizerunku medialnego firm, osób i produktów, oraz programów medialnych. Prowadzi działalność dydaktyczną w zakresie technik metody NAO, zajmuje się szkoleniem trenerów i nadawaniem licencji, pracą badawczą w kierunku NAO. Metoda Nieinwazyjnej Analizy Osobowości (NAO) oparta jest na założeniu, że zewnętrzne zachowanie człowieka jest wyrazem indywidualnych właściwości człowieka; jego potrzeb, cech charakteru, czy doświadczeń życiowych. Dariusz Tarczyński , autor metody , dokonał syntezy symboliki przestrzeni ( w tym trójpodziału przestrzeni wewnętrznej człowieka zaproponowanej przez Freuda),  oraz różnorodnych znaczeń ukształtowanych kulturowo. Na tej podstawie opracował techniki NAO poprzez badanie pisma ręcznego, analizę wypowiedzi oraz analizę wyglądu . Dzięki znajomości i umiejętności stosowania NAO niezwykle skutecznie możemy wpływać  na poprawę komunikacji i budowanie relacji z ludźmi, kształtować swoje życie osobiste i zawodowe tak, by było jak najbardziej satysfakcjonujące.  

Szanowni Państwo!

Rozmowa w naszym życiu odgrywa ważną rolę. jednakże… czasem słyszymy jedno, a tak naprawdę chodzi o coś zupełnie innego. Jak wychwycić sensy i znaczenia wypowiadane "między wierszami"? Jeśli to potrafimy dotykamy  najbardziej prawdziwego przekazu. Kiedy poznajemy wielopoziomowość wypowiedzi, odkrywamy bogactwo znaczeń wypowiadanych na co dzień  słów , zaczynamy słyszeć i rozumieć więcej. Zapraszamy zainteresowanych pogłębianiem wiedzy i odkrywaniem sekretów komunikacji na dwudniowy warsztat: „TECHNIKI NIEINWAZYJNEJ ANALIZY OSOBOWOŚCI W KOMUNIKACJI         - SŁOWA KLUCZE.” W nim:
 •  Analiza wypowiedzi jako test projekcyjny
 • Wielopoziomowość wypowiedzi
 • Interpretacja słów kluczowych i symboli
 • Kontekst w analizie i interpretacji wypowiedzi
  Szkolenie prowadzone będzie  metodą warsztatową, w sposób interaktywny, włączającą  do udziału wszystkich uczestników szkolenia.   Prowadzenie: DARIUSZ TARCZYŃSKI   Jak zapisać się na Kurs? Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:
 • imię i nazwisko
 • adres E-mail
 • numer telefonu
Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy Formularz Zgłoszenia

Coaching - NLP

 NLP Coach

 

Polski Instytut NeuroTransgresji w oparciu o działalność statutową zaprasza na kurs NLP Coach  z uprawnieniami Coacha (nr rejestracyjny zawodu Trener Osobisty Coach 235920- zaświadczenie MEN). 

Kurs NLP Coach zawiera najbardziej spektakularne techniki do zarządzania podświadomością, opracowane przez Richarda Bandlera i Johna Grindera i opublikowane jako Praktyk Programowania Neurolingwistycznego (NLP)

NLP Coach

Prowadzenie: Grzegorz Halkiew

Edycja online na platformie edukacyjnej- przewidywany czas nauki dwa miesiące i 80 godzin. Materiał dostępny w dwóch edycjach. cz.1 po zakwalifikowaniu, cz.2 miesiąc później. 

Cena: 1370 zł   370zł   

 

Tu znajdziesz formularz zgłoszenia!

Nauczono nas wierzyć, że zmiana jest czymś trudnym i wymaga dużo wysiłku i czasu. Doświadczenia pokazują, że i to nie jest prawdą.

Czasami ludzie kurczowo trzymają się swoich problemów, ponieważ chcą się czuć poprzez nie dostrzegani lub wyjątkowi. Cały czas starają się utwierdzić siebie i innych w przekonaniu, że już nic nie jest w stanie im pomóc – że ich przypadek jest beznadziejny i wyjątkowy. A to także nie jest prawdą, zawsze istnieje nadzieja i zawsze istnieje sposób na rozwiązanie problemów. Jeśli wierzysz w swój intelekt, na pewno wprowadzisz pozytywne zmiany. A jeśli nie wierzysz, przywrócę tobie wiarę i pokażę, że też możesz być szczęśliwy.

Możesz przejąć kontrolę nad swoimi przekonaniami i przestać sam sobie przeszkadzać. Możesz uwierzyć we własny potencjał – uwierzyć, że możesz zapomnieć o czymś starym, uporać się z tym i wreszcie zacząć coś nowego robić. Odkryjesz również, że proces wprowadzenia zmian jest znacznie prostszy, niż się tobie wydaje.

Kolejnym problemem, który dla wielu osób stanowi poważną barierę, jest postrzeganie własnych problemów jako nieodłącznych elementów życia. Chodzi o obawę, że wszelkie zmiany w końcu przestaną przynosić skutki. Trudno o bardziej mylne przekonanie.

W rzeczywistości sam kształtujesz w sobie ograniczające i zupełnie nieprzydatne zachowania – zarówno w sferze mentalności, jak i w sferze faktycznych działań.

Dobra wiadomość jest taka, że możesz się od nich uwolnić. Chcesz zmian, zacznij robić coś nowego.

Kurs NLP Coach, który poprowadzę to zbiór technik nadających się do natychmiastowego zastosowania, które mogą tobie pokazać problemy i pozwolić w końcu żyć życiem, jakiego zawsze pragnąłeś.

Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że niektórym osobom najtrudniej jest przestać przeszkadzać samemu sobie.

Kiedy zrozumiesz, jak proste mogą być zmiany, przejmiesz kontrolę nad własnym życiem i zmienisz wszystko to, co Tobie się nie podoba – warunkiem powodzenia jest jednak podjęcie działania- właśnie teraz.

Bardzo ważne jest, abyś wykonywał i zastosował wszystkie przedstawione na kursie ćwiczenia i techniki. To bardzo proste: jeśli zaczniesz działać, osiągniesz rezultaty.

Jeśli nie satysfakcjonuje ciebie obecne status quo i czujesz potrzebę znaczącej zmiany w swoim życiu zapraszam ciebie na mój kurs NLP Coach, na którym nauczysz się wielu niezwykłych technik, a przede wszystkim pomogę tobie w skuteczny sposób uruchomić  silny impuls do działania i osiągania celów, których pragniesz. Po prostu uwolnisz w sobie drzemiącą siłę i potencjał, którego być może nie jesteś świadomy.

Przez wiele lat prowadziłem gabinet terapeutyczny, w którym wykorzystywałem zaawansowane techniki zdobywając doświadczenie na temat ich skuteczności, jednocześnie prowadziłem kursy o bardzo szerokiej tematyce.

Teraz tą wiedzę chcę przekazać Tobie.

Dlatego też ten kurs NLP Coach jest wyjątkowy, oparty na wybranych przeze mnie najskuteczniejszych technikach posiadających zarówno głębię jak i moc, która poprowadzi do wewnętrznej wolności, akceptacji siebie, głębokiego spokoju i poczucia bezpieczeństwa, odnalezienia i uruchomienia wewnętrznego potencjału, którego realizacja da tobie poczucie własnej wartości i szacunku do siebie i do innych ludzi- w takim zakresie, jaki sam ustalisz.

Zaproponowane przeze mnie techniki otworzą przed tobą drogę, twoją drogę, którą odtąd z radością i pasją będziesz podążał ku szczęśliwemu i spełnionemu życiu.  

Zapoznaj się z programem kursu, dostaniesz dostęp do poszerzających jego zakres dodatkowych materiałów. Wypełnij zgłoszenie Tu znajdziesz formularz teraz!

Kwalifikacje zawodowe

Na zakończenie kursu i po zdaniu egzaminu weryfikującego otrzymasz zaświadczenie MEN potwierdzające zdobycie kwalifikacji do zawodowego stosowaniu NLP Coachingu zgodnie z programem szkolenia (Coach, trener nr rej. zawodu 235920). Dodatkowo otrzymasz Certyfikat The Practitioner in the Art of Neurolinguistic Programming, co daje Ci możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach w wielu instytutach na świecie.

 • opracowanie materiałów
 • zaświadczenie MEN (Coach nr rej. zawodu 235920)
 • certyfikat Praktyk NLP

Gotowy? Zapisz się na kurs!

 

Program szkolenia

Kurs Praktyk NLP prowadzimy od 2005 roku. Przez ten czas zebraliśmy doświadczenie na temat odpowiedniego doboru technik, które powinny być wykonane pod okiem trenera. Pozostałe techniki otrzymasz poprzez platformę edukacyjną, co pozwoli Tobie najlepiej wykorzystać własny czas i zminimalizować długość szkolenia.

Program kursu NLP Coach złożony jest z uzupełniających się modułów, w skład których wchodzą m.in:

 • Założenia operacyjne NLP
 • Umysł świadomy i nieświadomy
 • Filtry wpływające na ocenę rzeczywistości
 • Ograniczenia społeczne i osobiste
 • Rapport- strategia budowania kontaktu
 • Systemy reprezentacji
 • Generalizacja na temat ruchów gałek ocznych
 • Submodalności i Analiza kontrastowa
 • Modele radzenia sobie z krytykiem wenętrznym
 • Techniki motywacyjne
 • Pozycje percepcji oraz Strategia Walta Disneya
 • Zmiana przekonań
 • Swish oraz Godiva Pattern
 • Dysocjacja i asocjacja
 • Fast Fobia Cure
 • Kotwiczenie stanów emocjonalnych
 • Rama problemu i rama rozwiązania
 • Przeramowania kontekstu lub znaczenia
 • Strategia osiągania celów
 • Time Line Therapy
 • Strategia Kurta Vonneguta
 • Elementy hipnozy

Być może już dowiedziałeś się od znajomych, że ten warsztat okazał się dla wielu początkiem ważnych zmian w życiu, tak bardzo od dawna oczekiwanych. Już teraz możesz więc zacząć wyobrażać sobie jak to jest, kiedy w pełni  korzystasz z zupełnie nowego życia, z nowych możliwości, ...unikając tego, czego od dawna chcesz unikać.

 • pozbędziesz się ograniczających przekonań, które uniemożliwiają życie takie, jakiego dla siebie chcesz,
 • odzyskasz radość z każdego dnia,
 • szybko i całkowicie swobodnie zaczniesz nawiązywać kontakty i będziesz otoczony grupą przyjaciół,
 • z cichego odludka zmienisz się w duszę towarzystwa, bez której nie odbędzie się żadna odlotowa impreza,
 • nauczyć się wpływać na innych tak, aby inni ciebie rozumieli,
 • staniesz się swoim własnym szamanem, wodzem i przewodnikiem.

Aby dokonać zgłoszenia, wypełnij formularz.

Cele szczegółowe

 • Poznanie technik NLP oraz podstaw coachingu.
 • Uzmysłowienie sobie własnego potencjału w obszarze komunikacji i poprawa umiejętności komunikacyjnych.
 • Nabycie umiejętności skutecznego rozwiązywania konfliktów i nie dopuszczania do ich powstawania.
 • Wzmocnienie wewnętrznej pasji.
 • Umiejętność inspirowania i wywierania wpływu bez używania technik manipulacji.
 • Nabycie wiedzy o technikach wywierania wpływu w kontekście rozpoznania i niwelowania manipulacji.
 • Umiejętność utrzymywania wizji i lepszego zarządzania celami w obszarze osobistym i organizacyjnym.
 • Umiejętność zapobiegania wypaleniu i utrzymywania się w dobrej formie psychofizycznej.

Historia

Witam, nazywam się Grzegorz Halkiew, jestem od 2005 r. trenerem NLP certyfikowanym przez Stowarzyszenie Trenerów NLP w Polsce (certyfikat 909/05) Certyfikaty takie wydawane są tylko dla osób, które ukończą szkolenie trenerskie oraz co ważniejsze, wykażą się wiedzą oraz doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów. W dobie prowadzenia szkoleń przez Praktyków i Masterów NLP weryfikacja jest niezbędna, jest gwarantem wysokich kwalifikacji.

Wielokrotnie spotykam się z pytaniem, czym moje szkolenia różnią się od zwykłych szkoleń NLP. Przede wszystkim tym, że zawierają dodatkowe elementy z zakresu wiedzy duchowej. Dostosowuję szkolenia do indywidualnych potrzeb prezentując nie tylko ogólnie znane techniki NLP, ale w cenie warsztatu dostaniesz o wiele więcej. Przede wszystkim dowiesz się, że pewność siebie, umiejętność wytyczania celów i ich realizacja jest ważna, ale jednak nie to stanowi o sukcesie. Jeszcze ważniejsza jest jakość życia, świadomość i wewnętrzny spokój.

Chcę, aby każdy kto tego potrzebuje mógł maksymalnie skorzystać z mojego indywidualnego podejścia, kompetencji i wiedzy.

Chcę, abyś Ty skorzystał z indywidualnego podejścia, kompetencji i  wiedzy. Dzięki mojemu doświadczeniu w pracy z podświadomością uzyskasz więcej niż oczekujesz.

Kolejny atut to niska cena jaką Ty chcesz zapłacić za warsztat. Wychodzę z założenia konieczności stwarzania sytuacji win-win. My otrzymujemy należną zapłatę za pracę, a Ty otrzymujesz towar po niższej cenie, dofinansowany z funduszy Polskiego Instytutu NeuroTransgresji.

Według G. Bradena każdy z nas posiada jedno główne przekonanie i choć większość ludzi rzadko to sobie uświadamia, kieruje ono całym ich życiem. Jego niezwykła moc działa z pełnią sił podświadomości. To swego rodzaju program bazujący na instynkcie, zainstalowany na stałe w Twoim umyśle. Czy można wierzyć w to, że wszystkim na świecie kieruje jedna siła? Odpowiedź na to pytanie powinna skłonić cię do przemyśleń na temat tego, jak postrzegasz swój los. Na pewno wiesz, że w momencie, w którym odkryjesz swoje najgłębsze przekonanie, otrzymasz tym samym klucz do swojego życia i wolności. Odpowiadając sobie na jedno, krótkie pytanie możesz odkryć swoje podstawowe, główne przekonanie.

Coaching jest partnerską relacją, podczas której coach wspiera klienta w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału na drodze do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Coaching odbywa się w formie regularnych spotkań /sesji, na których klient wybiera, na czym chce się skupić, a coach poprzez słuchanie i zadawanie otwierających, skłaniających do przemyśleń pytań pomaga klientowi w głębszym zrozumieniu swojej sytuacji oraz w precyzyjnym określeniu celów i sposobów ich realizacji.

Coach, dzięki swojej wiedzy, znajomości skutecznych narzędzi i umiejętności ich zastosowania dąży do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza klienta, wierzy, że klient jest z natury pełen pomysłów. Coach ukierunkowuje klienta na cel, wspiera go w identyfikowaniu i eliminowaniu przeszkód, jak również w dostrzeganiu, i wykorzystaniu możliwości. Coach towarzyszy klientowi w przebyciu drogi z punktu, w którym klient jest, do punktu w którym chce być.

W czasie relacji coachingowej klient pogłębia swoją świadomość, lepiej poznaje co jest dla niego ważne, jakie wartości decydują o jego życiowych wyborach oraz jakie ograniczenia powodują, że nie podejmuje działań. Dzięki coachingowi klient dokonuje własnych odkryć, które prowadzą do większych możliwości, działań i często zaskakujących rozwiązań. Coach inspiruje klienta. Sprawia, że klient lepiej wykorzystuje swoje umiejętności i naturalne zdolności, staje się bardziej kreatywny i zwiększa siłę swojej motywacji.

Co ciekawe metoda ta sprawdza się zarówno w życiu zawodowym, jak również w życiu osobistym, ponieważ jej zasady są niezmiernie uniwersalne. Dzięki odpowiednio zadanym pytaniom i Ty poznasz to, co Tobą kieruje, a poprzez poznanie otworzysz się na nowe możliwości, uwolnisz się od starych schematów.

Coaching-NLP wzbogaca warsztat pracy o dodatkowe techniki, które mogą poprawić Twoje życie osobiste jak i zawodowe, a także dzięki którym będziesz mógł jeszcze skuteczniej pomagać innym...  Zapraszam!

Tu znajdziesz formularz zgłoszenia!

Szkolenia Praktyk NLP prowadzimy od 2005

Praktyk NLP - lipiec 2005 (to nie tylko nauka, ale i dobra zabawa)

Praktyk NLP - sierpień 2005. Mecz szachowy: umiejętności gry kontra techniki NLP

Monika po pewnym czasie napisała: Mam wrażenie, ze grałam przeciwko sobie. Mecz zakończony remisem.

Praktyk NLP wrzesien 2005

Warsztaty Praktyk NLP listopad 2005

Więcej zdjęć na stronie: Nasze fotografie

Zgłoszenie

Autohipnoza - świadome śnienie

We współczesnym świecie ludziom trudno jest zrównoważyć wysokie wymagania, stawiane przez pracę, rodzinę i społeczeństwo z koniecznością przeznaczania pewnego czasu na własny odpoczynek i relaks. Zbyt często strategia postępowania ze stresem ogranicza się do wypicia jednego czy dwóch drinków lub łykania tabletek nasennych. Taki stan rzeczy jest przyczyną zwiększającej się ilości chorób oraz połowy zgonów poniżej 65 roku życia. Przewiduje się, że do 2020 roku przyczyną pięciu z dziesięciu głównych problemów zdrowotnych na świecie będzie stres. Związek między stresem a chorobami ciała jest w naszych czasach powszechnie znany.

Wprowadzenie równowagi pomiędzy pracą i zabawą, stresem i wypoczynkiem, zobowiązaniami i swobodą, nie wiąże się jedynie z pokonaniem stresu. Potrzebne jest także odkrycie i rozwinięcie wewnętrznej mądrości duszy, która wie czego jej brak... i powie, jak to osiągnąć, jeśli tylko znajdziesz czas, by się w nią wsłuchać.

Usiądź wygodnie, weź głęboki oddech i pozwól sobie na wyprawę do świata relaksu. Miejsca, w którym potrafisz kontrolować swoje emocje, likwidować stres, odzyskiwać wewnętrzną równowagę i czuć się komfortowo. Gotowy?! To dopiero początek...  

Zapraszam na nową edycją warsztatu Autohipnoza, który został rozszerzony  o techniki świadomego śnienia oraz techniki ESP (extrasensory perception) takie jak telepatia, jasnowidzenie, prekognicja.

Termin: 11-13 sierpnia 2017

Godziny:

 • piątek 14:00- 20:00
 • sobota 10:00-20:00
 • niedziela 10:00-14:00

Cena: 670zł

.... lub zapłać w ratach miesięcznych images

Miejsce: 05-825 Adamowizna

 

Program warsztatu obejmuje m.in.:

 • główne techniki autohipnotyczne
 • techniki ESP (telepatia, jasnowidzenie, prekognicja)
 • metody autoregulacji
 • świadome śnienie
 • eksploracje światów równoległych
 • pracę z energiami
 • medytacje

Proszę przywieź też ze sobą koc, małą poduszkę, miękkie obuwie, notes i długopis, budzik, figurkę lub maskotkę, która będzie symbolem - inkubatorem snów.

 

Zgłoszenie

 

Teraz poznasz nowe oblicze hipnozy.

Samoregulacji swego organizmu możesz dokonać w czasie marszu, lub nawet podczas wykonywania jakiejś innej czynności. Nie ma znaczenie stan, w jakim jest twoje ciało. Znaczenie ma jedynie stan, w jakim jest twój umysł.

Poznasz metodę autoregulacji

Autoregulacja umożliwia świadome włączanie tej obronno-regenerującej reakcji mózgu. Dzięki opanowaniu tej metody zaczniesz naprawdę dbać o swoje zdrowie i o należytą kondycję. W transowych stanach czołowa strefa mózgu razem z systemem samoregulacji uruchamia profilaktyczne samoleczenie chorób psychosomatycznych. Objawy tego szczególnego stanu neutralnego pojawią się za każdym razem, gdy działalność mózgu przełączysz z codziennego systemu pracy, na inny. Dzięki tej umiejętności twojego mózgu poznasz kolejne elementy technik jasnowidzenia, oraz inne nie każdemu znane tajemnice.

Co zyskasz?

 • Jesteś managerem i firma liczy na twoją kreatywność? - słowo - Eureka! na stałe zagości w twoim słowniku,
 • Czeka ciebie kolejny trudny, życiowy egzamin? - Twój umysł pokona każdą przeszkodę, która pojawi się na twojej drodze
 • Boisz się życia? - najwyższy czas, aby obudzić swoją moc
 • Masz otwarty umysł, lubisz doświadczać stale nowych przeżyć i poznawać dotychczas nieznane obszary życia? - ten warsztat będzie dla ciebie doskonała przygodą.

Świadome Śnienie

Świadome śnienie znane jest jako technika autohipnotyczna od tysięcy lat. Praktykują ją jogini, mnisi tybetańscy, różokrzyżowcy. Zapraszam Ciebie do poznania wiedzy na ten temat - wspólnych ćwiczeń oraz do doskonalenia technik autohipnotycznych wspomagających świadome śnienie.

Na wstępnym etapie będziesz zdawać sobie sprawę, że jesteś we śnie, ale będziesz miał słabą przejrzystość umysłu i żadnej mocy, aby jakoś wpłynąć na pojawiające się we śnie sytuacje. Teraz może też odnajdujesz świadomość, ale potem ją tracisz, a logika snu bierze górę nad twoją świadomą intencją, aby utrzymać przytomność umysłu. Poznając techniki bardo osiągniesz poziom, gdzie świadome sny będą niezwykle żywe, pozornie nawet “bardziej rzeczywiste” niż codzienne życie. Rozwiniesz większą swobodę we śnie i przekroczysz ograniczenia umysłu. Będziesz we śnie robić dosłownie wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Taki jest pierwszy etap szkolenia. Kiedy nauczysz się przekraczać granice snu, w drugim etapie zaczniesz sterować swoim życiem jeszcze bardziej, jeszcze skuteczniej - bo przy pomocy technik podprogowych. Wiesz przecież, ze sny mają moc sprawczą. Wyśnij to, czego od życia oczekujesz.  

 

Ważne!
1. Warsztaty choć mają charakter terapeutyczny i często prowadzą do uzdrowienia, to są jednak inną formą niż leczenie, które jest odmienną dyscypliną. Jeżeli jesteś w trakcie psychoterapii lub leczenia psychiatrycznego, lub jesteś osobą wymagającą takiego leczenia, przed zapisaniem się na szkolenia skonsultuj się ze swoim lekarzem.

2. Informacje o szkoleniach, warsztatach i kursach są czymś innym niż oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Co zrobić, żeby zapisać się na zajęcia?

Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy  Formularz Zgłoszenia.

 

Kursy zawodowe

Fundusz Naukowy - Polski Instytut Neurotransgresji Niepubliczna Placówka Oświatowa NATUROPATA

 • Kursy zawodowe (absolwenci otrzymują zaświadczenia MEN potwierdzające zdobycie kwalifikacji w zakresie programu szkolenia )

 

Adres kontaktowy: 05-840 Brwinów, skr. poczt. nr 111

NIP: 534-234-61-64

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa: www.neurolingwistyka.com

Prezes Zarządu - Grzegorz Halkiew - tel.kom.: +48.500.110.251 

 

Szkoła bioenergoterapii zawodowej (uprawnienia zawodowe 323002)

 • bioenergoterapia stopnia podstawowego 30 godz.
 • bioenergoterapia st.2 30 godz.
 • bioenergoterapia st.3 30 godz.

Szkoła Hipnoterapii Integracyjnej (uprawnienia zawodowe 323009)

 • 10 zjazdów - 300 godz.

Szkoła biomasażu zawodowego (uprawnienia zawodowe 323003)

 • biomasaż klasyczny
 • biomasaż gorącymi kamieniami
 • BSK- bioenergetyczna stymulacja kręgosłupa

Szkoła coachingu (uprawnienia zawodowe doradcy personalnego 242303)

 • Coach NLP
 • Master Coach NLP
 • Konstelacje Rodzinne - energetyczna terapia systemowa rodzin

 

 

Absolwenci mogą też wstąpić do organizacji branżowej Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

Hipnoza a telepatia i jasnowidzenie

telepatia

Psychometria - potęga podświadomości

Na pewno słyszałeś o tym, że niektóre osoby potrafią powiedzieć szczegóły z życia innych, nieznanych wcześniej im osób. Że potrafią określić cechy charakteru oraz powiedzieć, jak wygląda ich mieszkanie. Potrafią opisać zdarzenia z ich dzieciństwa.

Czy to są tylko mity?

Czy takie zdolności są czymś rzadko spotykanym i ma je tylko kilka osób na świecie, w tym słynny polski jasnowidz z Człuchowa?

Możesz tak uważać, ale możesz też się przekonać, że taki dar posiadasz również i Ty.

Warsztaty na które zapraszam są okazją dla menedżerów firm do wykorzystania intuicji w biznesie; są okazją dla osób prywatnych do nauczenia się świadomego kierowania swoim losem; są okazją dla zawodowych wróżek i mediów do doskonalenia technik telepatii i jasnowidzenia. Podczas warsztatu poznasz techniki skrzętnie ukrywanie przez służby specjalne dla potrzeb wywiadu mentalnego.

 

Data: 28-30 czerwca 2019

zapraszamy na kolejną edycję

Godz. zajęć:

 • piątek: 13:00- 20:00
 • sob.: 10:00- 20:00
 • niedz.: 10:00- 14:00

Prowadzenie: Grzegorz i Joanna Halkiew

Inwestycja w nowe umiejętności-  580zł    

 

Zgłoszenie

 

Teoria struktury umysłu

Holograficzna teoria umysłu opiera się na nowych paradygmatach oraz badaniach funkcji mózgu i ich związków z doświadczeniami transcendentnymi. Ma ona równie powiązania z fizyką kwantową. Pionierem awangardowych badań prowadzonych na Uniwersytecie w Stanford był neurochirurg Karl Pribram, który sformułował hipotezę holograficznego funkcjonowania mózgu.

Z badań wynika, że dowolna część hologramu świadomości pozwala w pełni zrekonstruować całokształt. Teoretycznie każdy fragment twojego lub innej osoby życia ma w sobie ślad, który mógłby być wykorzystany do bezpośredniego kontaktu na jakimś poziomie.

Paradygmat holograficzny powiązany z teoriami fizyki kwantowej dowodzi, że wszelka materia składa się z pewnych pakietów energii zwanymi kwantami. Z takich właśnie form energii zbudowane są atomy reagujące rezonansem na określone częstotliwości. Każdy atom ma inną częstotliwość, dlatego każdą rzecz i osobę charakteryzują jej własne częstotliwości (aura) - unikalne i niepowtarzalne jak odciski palców czy też płatki śniegu.

Skoro każda rzecz, czy też osoba, posiada sobie tylko właściwą charakterystykę, to musi też istnieć związek współodczuwania między całością i wszystkimi jej częściami. Istnieje pokrewieństwo i empatyczny rezonans z całością struktury każdej rzeczy, czy też osoby. Teorie holograficzne i odkrycia fizyki kwantowej pomagają zrozumieć mechanizm doświadczeń transcendentnych, a w szczególności niektórych zjawisk parapsychicznych, takich jak telepatia, czy nawet reinkarnacja.

Teoria holograficzna wzbogaca i rozszerza tradycyjne koncepcje fizjologii mózgu. W jej świetle zaczynają nabierać sensu zjawiska, które kiedyś środowiska naukowe traktowały ze sceptyzmem. Koncepcja ta nie podważa sensu samej wiedzy na temat mózgu, natomiast rzuca nowe światło na mechanizmy ludzkiej percepcji oraz pozwala zrozumieć, jak można postrzegać i wiedzieć znacznie więcej.

Zrównoważenie poprzez medytację i uaktywnienie jednoczesnej pracy dwóch półkul mózgowych (logicznej i emocjonalne) prowadzi do powstania nowej jakości świadomości i przyczynia się do nowego sposobu pojmowania rzeczywistości. Synchronizacja półkulowa ułatwia przyswajanie wszelkich informacji i przyśpiesza naukę przy jednoczesnym zachowaniu świadomej kontroli zmysłów wyższego rzędu, w tym także zmysłów natury parapsychicznej.

Dochodzenie do konkretnego wglądu lub wniosku jest pomocne oraz interesujące, ale to, co ma największe dla nas znaczenie, to sama praktyka świadomości - umiejętność dostępu do hiperprzestrzeni, rozszerzone poczucie rzeczywistości.

Umiejętność skupienia uwagi, która postrzega następstwo każdej chwili, prowadzi do coraz spójniejszego stylu życia. Stajesz się w coraz większym stopniu sobą, sobą prawdziwym wolnym od obcych wpływów.

Zapraszam do lektury artykułów:

 

Praktyka

Program warsztatu:

 • poznanie technik medytacyjnych
 • psychometria - postrzeganie pozazmysłowe
 • techniki wróżebne
 • widzenie intuicyjne aury
 • eksploracje światów równoległych
 • integracja jasnych i ciemnych aspektów osobowości- ponadczasowa pomoc samemu sobie
 • rytuały i techniki oczyszczające

Rozbudzenie i wzmocnienie umiejętności odczytywania informacji techniką koncentracji na obiekcie wymaga tylko dziesięciu minut twórczej medytacji dziennie. Codzienna praktyka medytacyjna kontynuowana przez trzy miesiące przynosi zaskakująco pozytywne rezultaty.

Później, w okresie kolejnych trzech miesięcy można się ograniczyć do jednej lub kilku sesji tygodniowo w celu utrwalenia i wzmocnienia zdobytych umiejętności. 

Informacje

Rezerwacja miejsc poprzez niżej zamieszczoną tabelę formularza.

Proszę pamiętaj o wpisaniu podstawowych informacji:

 • data i nazwa warsztatu
 • imię i nazwisko
 • nr. telefonu oraz
 • adres @mail

 

Facebook
Analytics