pixel Cech NiH Kurs przygotowujący | NLP Coaching Hipnoza- Grzegorz Halkiew (zaświadczenia MEN) | nlp

Kurs przedegzaminacyjny bioenergoterapii (st.3)


 

 

 

Zapraszamy na zaawansowany kurs technik Bioenergoterapii polskiej. 

 

Termin: 21-24 listopada 2019

godziny zajęć:

  • czwartek 13:00- 20:00
  • piątek-sobota 10:00- 20:00
  • niedziela 10:00- 15:00

Cena: 1370zł

Kurs wzbogacony jest o materiał online i prowadzony jest na platformie edukacyjnej. Każdy z uczestników po zgłoszeniu i dokonaniu opłaty otrzymuje dane dostępowe do platformy. 

 (zaliczka rezerwująca miejsce 200zł- blik)

Informacje

Uwaga! od 1-go stycznia 2013 zaszły zmiany w szkolnictwie zawodowym - zgodnie z rozporządzeniem MEN z dn. 14 września 2012, aby otrzymać pozwolenie na stanięcie przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej trzeba spełnić warunki i posiadać:

§ 6 pkt 2

- świadectwo ukończenia gimnazjum lub ośmioletniej szkoły podstawowej oraz..

- zaświadczenie ukończenia kształcenia ustawicznego w formie pozaszkolnej, dotyczące umiejętności zawodowych wchodzących w zakres zawodu, w którym zdaje egzamin.

Nasza placówka kształcenia ustawicznego wydaje odpowiednie  zaświadczenia wg wzoru MEN potwierdzające wiedzę i kwalifikacje.

 

1. Kursy z zakresu bioenergoterapii klasycznej (110 godzin):

2. Przygotowaliśmy też kursy dodatkowe

sprawdź też zakres i cenę pakietu zawodowego oraz związane z nim korzyści- a między innymi informacje o kursie eksternistycznym

 

Przez cały czas przygotowania i egzaminów zapewniamy opiekę i pomoc. Masz jakiekolwiek pytania, pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wniosek o dopuszczenie do egzaminu oraz informacje na temat egzaminu znajdziesz na stronie prawdopodobnie najprężniej działającego Cechu w Polsce- >>> Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów

 

Podsumowanie

Uczestnicy naszych szkoleń mogą poszerzyć swoją wiedzę o anatomię i fizjologię oraz uzyskać zaświadczenie wg MEN potwierdzające zdobycie tej wiedzy. Są więc pod względem przygotowania zawodowego bardziej wszechstronnymi terapeutami.

Nasz Kurs ma też tą przewagę, że może być robiony etapami. Każdy z nich zakończony jest wydaniem wspomnianego zaświadczenia. Na dzień dzisiejszy każdy z nich daje podstawę prawną do rozpoczęcia i zarejestrowania działalności terapeuty, wstąpienia do Cechu Naturoterapeutów i Hipnotyzerów oraz skorzystania z profesjonalnego ubezpieczenia.

 

Daty najbliższych Kursów

Z Kursu Przygotowującego jak i Przygotowania medycznego oraz Szkolenia branżowego mogą skorzystać również inne osoby, które spełniają warunki do przystąpienia do egzaminu czeladniczego lub mistrzowskiego.

W razie pytań, pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kurs jest rekomendowany przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów

 

Zgłoszenie

Aby wysłać zgłoszenie uczestnictwa, wypełnij poniższy formularz podając:

  • Imię i Nazwisko
  • datę kursu

- kurs dzienny- poda datę kursu
- kurs eksternistyczny online- pozostaw pole puste

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics