pixel Cech NiH NAO w komunikacji- słowa klucze

NAO w komunikacji- słowa klucze

Dariusz Tarczyński Trener/coach o bogatym, wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla kadry zarządzającej i kierowniczej przedsiębiorstw, firm, urzędów, podnoszących kompetencje menedżera m.in. w zakresie: zarządzania i kierowania zespołem, kreowania wizerunku i wystąpień publicznych, technik negocjacyjnych i wywierania wpływu, radzenia sobie z sytuacją kryzysową. Instytut Nieinwazyjnej Analizy Osobowości, założony w 1999 roku przez Dariusza Tarczyńskiego, twórcę metody Nieinwazyjnej Analizy Osobowości (NAO), wykorzystującej techniki służące zrozumieniu i poznaniu struktury osobowości człowieka między innymi poprzez: interpretację wyglądu, badanie rękopisu,  analizę wypowiedzi. W pracy dydaktycznej z powodzeniem wykorzystuje techniki nieinwazyjnej analizy osobowości, jako uzupełnienie podnoszące skuteczność standardowych warsztatów z zakresu komunikacji interpersonalnej, technik sprzedaży, kierowania i zarządzania, negocjacji. Doradza w obszarze kreowania wizerunku medialnego firm, osób i produktów, oraz programów medialnych. Prowadzi działalność dydaktyczną w zakresie technik metody NAO, zajmuje się szkoleniem trenerów i nadawaniem licencji, pracą badawczą w kierunku NAO. Metoda Nieinwazyjnej Analizy Osobowości (NAO) oparta jest na założeniu, że zewnętrzne zachowanie człowieka jest wyrazem indywidualnych właściwości człowieka; jego potrzeb, cech charakteru, czy doświadczeń życiowych. Dariusz Tarczyński , autor metody , dokonał syntezy symboliki przestrzeni ( w tym trójpodziału przestrzeni wewnętrznej człowieka zaproponowanej przez Freuda),  oraz różnorodnych znaczeń ukształtowanych kulturowo. Na tej podstawie opracował techniki NAO poprzez badanie pisma ręcznego, analizę wypowiedzi oraz analizę wyglądu . Dzięki znajomości i umiejętności stosowania NAO niezwykle skutecznie możemy wpływać  na poprawę komunikacji i budowanie relacji z ludźmi, kształtować swoje życie osobiste i zawodowe tak, by było jak najbardziej satysfakcjonujące.  

Szanowni Państwo!

Rozmowa w naszym życiu odgrywa ważną rolę. jednakże… czasem słyszymy jedno, a tak naprawdę chodzi o coś zupełnie innego. Jak wychwycić sensy i znaczenia wypowiadane "między wierszami"? Jeśli to potrafimy dotykamy  najbardziej prawdziwego przekazu. Kiedy poznajemy wielopoziomowość wypowiedzi, odkrywamy bogactwo znaczeń wypowiadanych na co dzień  słów , zaczynamy słyszeć i rozumieć więcej. Zapraszamy zainteresowanych pogłębianiem wiedzy i odkrywaniem sekretów komunikacji na dwudniowy warsztat: „TECHNIKI NIEINWAZYJNEJ ANALIZY OSOBOWOŚCI W KOMUNIKACJI         - SŁOWA KLUCZE.” W nim:
  •  Analiza wypowiedzi jako test projekcyjny
  • Wielopoziomowość wypowiedzi
  • Interpretacja słów kluczowych i symboli
  • Kontekst w analizie i interpretacji wypowiedzi
  Szkolenie prowadzone będzie  metodą warsztatową, w sposób interaktywny, włączającą  do udziału wszystkich uczestników szkolenia.   Prowadzenie: DARIUSZ TARCZYŃSKI   Jak zapisać się na Kurs? Wystarczy wypełnić zamieszczony niżej formularz podając:
  • imię i nazwisko
  • adres E-mail
  • numer telefonu
Liczba miejsc jest ograniczona, zarezerwuj swoje miejsce już teraz wypełniając poniższy Formularz Zgłoszenia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics