pixel Cech NiH Pokaz technik Bowena

było: Zaproszenie na pokaz technik Bowena

Techniki pracy z powięzią opracowane zostały przez Toma Bowena z Australii. Uznawane są one za jedną z najefektywniejszych, holistycznych metod terapeutycznych na świecie. Stosowane są już od z górą czterdziestu lat, w ponad 25 krajach świata.

Zabieg technik Bowena polega na wykonaniu serii charakterystycznych, delikatnych, ale precyzyjnych ruchów na poszczególnych mięśniach, grupach mięśni, ścięgnach lub więzadłach. Bez siłowej manipulacji, jedynie dzięki celowej stymulacji łagodnymi ruchami palców- poprzez ubranie lub bezpośrednio na skórze- wywołane jest drganie, wychwytywane przez receptory znajdujące się w tkance łącznej i powięzi.

Aby nie zakłócać tego procesu konieczne jest wprowadzenie typowych dla techniki Bowena przerw pomiędzy kolejnymi seriami chwytów. Zapraszam na pokaz Technik Bowena w wykonaniu instruktora Theo Tsallosa'a (Grecja). W programie jest część teoretyczna i część praktyczna.

Proszę, zarezerwuj sobie przynajmniej dwie godziny- zaspokoisz swoją wiedzę o BowTech'u, doświadczysz go osobiście na sobie, zobaczysz, jak reagują na biomasaż inni. 

Gdzie: Pokaz odbył się w wynajętym Ośrodku Biomasażu w podwarszawskim Milanówku- ul.Wiatraczna 20 B (dojazd własnym transportem http://www.yellowpages.pl/medycyna/bioenergoterapia/mapa.html ...lub kolejką WKD z podziemi Dworca Centralnego w Warszawie. Stacja docelowa Milanówek-Grudów http://www.wkd.com.pl/index.php/pl/schedule_of_riding_search )

Kiedy: Przewidzieliśmy cykl prezentacji- oto godziny, na które możesz się zgłosić: sobota 20 listopada 2010 godz. 14:00, 15:00, 18:00 i 19:00 niedziela 9:00, 10:00, 13:00, 14:00.

Możesz też uczestniczyć we wszystkich cyklach- poznasz więcej, doświadczysz więcej :)

Koszty: Udział w Prezentacji kosztuje 20zł od osoby- na pokrycie wynajmu sali, zapewnienie napojów.

Ucz się od najlepszych!

Zapraszamy serdecznie Ciebie, zapraszamy Twoich znajomych -wykorzystaj szansę!

Theo Tsallos oraz Zespół ----------------------- 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Facebook
Analytics